Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

10 טיפים Quitting עישון

לאחרונה חגג את יום השנה לשנה של quitting עישון. ובכן, בסופו של quitting ... כמו רוב smokers, היה לי ניסו להפסיק פעמים רבות ונכשלו. אבל זה תקוע להיסגר, ואני רוצה לשתף את הדף 10 דברים זה עשוי להיסגר מוצלחת כאשר אחרים נכשלו.
1.Commit על עצמך לגמרי. ב נסגר כי [...]


לאחרונה חגג את יום השנה לשנה של quitting עישון. ובכן, בסופו של quitting ... כמו רוב smokers, היה לי ניסו להפסיק פעמים רבות ונכשלו. אבל זה תקוע להיסגר, ואני רוצה לשתף את הדף 10 דברים זה עשוי להיסגר מוצלחת כאשר אחרים נכשלו.

1.Commit על עצמך לגמרי.ב נסגר כי נכשל, אני רק חצי אליו. אמרתי לעצמי שאני רוצה לצאת, אבל אני תמיד הרגשתי בחלק האחורי של המוח שלי, כי אני רוצה להיכשל. אני לא כותב משהו למטה, אני לא אומר את כולם (אולי את אשתי, אבל רק לה). הפעם, אני כתבתי אותו. כתבתי תוכנית למטה. על זה אני blogged. אני עשיתי את הנדר שלי הבת. אמרתי משפחה וחברים הייתי quitting. הלכתי מקוונים והצטרפו של הפורום להיסגר. היה לי rewards. רבים מאלה יהיה את העצות הבאות, אבל הנקודה היא, כי אני מחויב לחלוטין, ואין שום דרך חזרה. אני לא להקל לעצמי להיכשל.

2.בצע תכנית. אתה יכול לא רק למעלה ואומר, "אני הולך להיסגר היום." אתה צריך להכין את עצמך. תכנן את זה. האם מערכת של rewards, מערכת תמיכה, אדם להתקשר אם אתה בצרות. כתוב מה תוכל לעשות כאשר אתה מקבל מפציר. להדפיס את זה. לכתוב את זה על הקיר, בבית או בעבודה. אם להמתין עד לקבלת מפציר להבין מה אתה הולך לעשות, כבר איבדו. עליך להיות מוכן כאשר אלה ממליצה לבוא.

3.מכיר את מוטיבציה. כאשר מגיעה מפציר, יהיה ליעל את דעתך. "מהו נזק?" ותחויב לשכוח למה אתה עושה את זה. יודע למה אתה עושה את זה לפני כן מפציר בא. האם זה עבור הילדים שלך? עבור אשתך? בשבילך בריאות? אז אתה יכול לרוץ? כי אתה אוהב את הילדה לא אוהב smokers? יש סיבה טובה מאוד או הסיבות quitting. רשימת אותם. להדפיס אותם החוצה. שים את זה על הקיר. וגם להזכיר לעצמך סיבות אלו של כל יום, כל מפציר.

4.לא נשיפה אחת, לעולם (לא). המוח הוא דבר מסובך ומטעה. זה אגיד לך את זה לא יכאב סיגריה. וזה קשה להתווכח עם ההיגיון, במיוחד כאשר אתה נמצא באמצע של מפציר. ואלו הם סופר ממליצה קשה להתווכח עם. לא נותנים למערכת תגיד לעצמך, לפני ממליצה לבוא, כי אתה לא מעשן נשיפה אחת, שוב אי פעם. כי האמת היא, כי אחד פיפה יכאב. נשיפה אחת מובילה שנייה, וכן שלישית, וכן בקרוב אינך quitting, אתה מעשן. האם לא טיפש בעצמך. יחיד לנפח יהיה כמעט תמיד להוביל המיתון. אין להשתמש A SINGLE מציצה!

5.הצטרף פורומים. אחד הדברים שעזר ביותר זה היה להיסגר מקוונת פורום quitters (quitsmoking.about.com) ... אתה לא מרגיש כל כך לבד כשאתה אומלל. אומללות אוהבת חברה, אחרי הכל. עבור למצב מקוון, תציג את עצמך, להכיר את האחרים שהם עוברים בדיוק את אותו דבר, לכתוב על החוויה crappy, ולקרוא עוד על אחרים שהם אפילו יותר גרוע ממך. הכלל הטוב ביותר: שליחת לפני עשן. אם אתה קובע כלל זה מקל על זה ו, אתה תעשה את זה דרך מפציר. אחר יהיה לך לדבר דרכו. והם יהיה לחגוג איתך כאשר אתה מבצע את זה דרך הראשון שלך היום, יום 2, 3, 4 ו, 1 שבוע ומעבר. זה כיף גדול.

6.תגמל את עצמך. Set up a plan for your rewards. Definitely reward yourself after the first day, and the second, and the third. You can do the fourth if you want, but definitely after Week 1 and Week2.And month 1, and month 2.And 6 months and a year. Make them good rewards, that you’ll look forward to: CDs, books, DVDs, T-shirts, shoes, a massage, a bike, a dinner out at your favorite restaurant, a hotel stay … whatever you can afford. Even better: take whatever you would have spent on smoking each day, and put it in a jar. This is your Rewards Jar. Go crazy! Celebrate your every success! You deserve it.

7.עיכוב. אם יש לך מפציר, לחכות. לעשות את הדברים הבאים: קח 10 עמוק breaths. תשתה מים. לאכול ארוחה קלה (בהתחלה זה היה סוכריות גומי ו, אז אני בריא כדי החלפת דברים כמו גזר קפוא ו ענבים ו בייגלה). הסב את התמיכה של אדם. הודעה על הפסקת עישון הפורום. התרגיל. לעשות מה שנדרש, אבל עיכוב, עיכוב, עיכוב. אתה תעשה את זה דרך זה, ואת מפציר נלך מכאן. כאשר היא עושה, לחגוג! קח את זה אחד מפציר בכל פעם, ואתה יכול לעשות את זה.

8.החלף שלילי Habits חיובי עם אלה. מה אתם עושים כאשר אתה לחוץ? אם אתה כרגע מגיבה מתח עם סיגריה, אתה תצטרך למצוא משהו אחר לעשות. לנשום עמוק, עיסוי עצמי של הצוואר ועל הכתפיים שלי, וכן פעילות גופנית יש לי עובד פלאים. אחר הרגלי, כמו מה הדבר הראשון שאתה עושה בשעות הבוקר, או מה אתה עושה במכונית, או בכל מקום בו אתה מעשן בדרך כלל, אמור להיות מוחלף עם יותר טוב, יותר חיוביות אלו. הפעלת הייתה הכי טובה שלי שגרה חיובית, אם כי יש לי כמה אחרים אשר יחליף עישון.

9.תעשו את זה דרך איזה שבוע, שבוע לאחר מכן, לעזאזל, ואתה הזהב. החלק הכי קשה של quitting הוא הראשון יומיים. אם אתה יכול לקבל את זה בעבר, שכבר עברה את שלב הנסיגה ניקוטין, והשאר הוא בעיקר נפשי. אבל כל השבוע הראשון הוא לעזאזל. וזה למה זה נקרא הגיהינום השבוע. אחר כך, הוא מתחיל לקבל יותר קל. השבוע השני הוא שבוע לעזאזל, היא עדיין קשה, אבל לא נורא כמו כמעט כמו הראשון. אחרי זה, זה היה קשה לי חלקה. אני פשוט היה צריך להתמודד עם מפציר חזקה מדי פעם, אבל את שאר ממליצה היו אור, ואני מרגישה בטוחה שאני יכולה לעשות את זה דרך כל דבר.

10.אם אתה ליפול, לקום. וללמוד את טעויות. כן, כולנו נכשלים. זה לא אומר שאנחנו כשלים, או שאנחנו אף פעם לא יכול להצליח. אם אתה נופל, זה לא סוף העולם. קום, להבריש את עצמך רחוק, ונסה שוב. אני נכשל פעמים רבות לפני succeeding. אבל אתה יודע מה? כל אחד מאותם כשלים לימד אותי משהו. ובכן, לפעמים אני שוב ושוב את אותן טעויות מספר פעמים, אבל בסופו של דבר למדתי. להבין מה את המכשולים להצלחה הם, ובכוונתך להתגבר עליהם הבא שלך להתפטר. "שלא להמתין כמה חודשים עד הבא שלך להתפטר. תן לעצמך כמה ימים על מנת להכין תוכנית וכן, על מנת לבצע אותה במלואה, וללכת על זה!

בונוס TIP # 11: תחשוב חיובי. זה הכי חשוב של כל עצה. אני הצלתי את זה האחרון. אם יש לך חיובי, יכול לעשות-עמדה, כפי יבלולי כפי שהוא נשמע, תוכל להצליח. תאמין לי. זה עובד. תגיד לעצמך שאתה יכול לעשות את זה, ואתה תהיה. תגיד לעצמך שאתה לא יכול לעשות את זה, ואתה בהחלט לא. כאשר הדברים מקבלים מחוספס, לחשוב חיובי! אתה יכול לעשות את זה דרך מפציר. אתה יכול לעשות את זה דרך איזה שבוע. ואתה יכול. עשיתי. אז יש מיליוני אנשים אחרים. אנחנו לא יותר טוב ממך. (במקרה שלי, יותר גרוע.)

ראה גם:

zen-productivity ++
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: