Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

סיכום שנה בתמונות 2006 - שנה מצויינת!

זה יכסה את לכתוב סקירה 2006, וכן את ההודעה הבאה שלי תהיה יעדים 2007.
2006 שנה בתמונות
בשנה שעברה היה מדהים השנה בשבילי! אני מוגמר שתי מטרות בחיים שלי, היה תינוק, או פשוט שינו את חיי בכל כך הרבה דרכים. תן לי לספור אותם בקצרה:
*מרתון: החל בראשית 2006, [...]

זה יכסה את לכתוב סקירה 2006, וכן את ההודעה הבאה שלי תהיה יעדים 2007.

2006 שנה בתמונות

בשנה שעברה היה מדהים השנה בשבילי! אני מוגמר שתי מטרות בחיים שלי, היה תינוק, או פשוט שינו את חיי בכל כך הרבה דרכים. תן לי לספור אותם בקצרה:

*מרתון: החל בתחילת 2006, כתבתי כל עמודה שבועיים כי רצו את העיתון המקומי כאן על גואם, chronicling המסע שלי מרתון הראשון שלי. אני רק התחילו להופיע בתחילת דצמבר 2005, ועשה את הראשון 5K מאוחר יותר באותו חודש, כך זה היה מאוד גדול בשבילי המטרה. זה היה גם בחיים המטרה. היה לי מאוד ו-up-down השנה שלי מרתון האימון, אבל כדי לסכם סיפור ארוך, בתחילת דצמבר 2006 הושלמה אני מרתון הראשונה שלי! כעת מופיעה היא חלק מהחיים שלי, ואני אוהב את זה.

*רומן: זה תמיד היה המטרה שלי, כדי לכתוב רומן, וכן בחודש נובמבר 2006 חתמתי ל-לשנות את החיים NaNoWriMo , במטרה בכתב 50.000 במילים רומן עד סוף נובמבר 30 ... ואני עשיתי את זה! זה יהיה כנראה אף פעם לא יפורסם, אבל זה היה די אתגר ו השג.

*Noelle Cayce: 23 במרץ, 2006, האחרונה של שמחה בחיים שלי ... נולדה הבת הצעירה שלנו. זה גורם לנו שישה. היא godsend ועוד ילד, כל אחד incredibly חבילה יפה.

*Veganism: בחודש ספטמבר 2006 הפכה אני צמחוני, עם כתוצאה המטרה להיות צמחוני. ובכן, אני עדיין לא נגע בשר (או כל חיה carcasses) מאז, ויש לי drastically מופחת שלי קבולת של מחלבה ביצים ו ... בעצם, אני לא אוכלים מאכלי חלב או ביצים יותר אלא רק לקחת אותם בתור זכר מצרכים מסוימים מזון . אני מתכוון לחתוך אותם לחלוטין, כך אני יכול להיות אכזריות ללא דיאטה עד סוף שנת 2007. זה היה השינוי הגדול של הדיאטה שלי, ואת זה אני לא תהות קצת. אחד הדברים הטובים ביותר אני כבר עשה.

*GTD: למרות שאני לא ממש לקרוא דיוויד אלן זה איך דברים בוצע עד סוף שנת 2006, אני לפות של מושגים בסיסיים והליכים באינטרנט והתחלתי ליישם GTD לפני הקיץ. עד סוף השנה, הייתי הרבה יותר מאורגן יותר מתמיד. זוהי מערכת מדהימה שאני ממליץ לכל אחד. זה יכול לקחת לזמן מה לאמץ את הרגלי של GTD - יש לי את רוב אותם עד עכשיו, אבל אני עדיין שיפור. שולחן העבודה שלי היא ברורה, הם ארגנו את הקבצים, דואר אלקטרוני לתיבת הדואר הנכנס שלי ריקה ואני יודע איפה כל דבר נמצא. שלמות!

*מוקדם riser:בשנת 2006, בשל לרוץ, אני הפכה בתחילת riser. התחלתי ואת הקצה מוקדמות קודם לכן, וכעת באופן קבוע מתעורר בשעה 4:30 בבוקר (כמה ימים ב 5 בבוקר אם אני ישן מאוחר). זה נותן לי כל כך נהדר להתחיל ביום, ואת הם בוקר שקט ויפה. אני אוהב את זה! במהלך השבועיים הקרובים אני הולך לנסות להשיג לפחות 1-2 משימות גדולה לפני 6 בבוקר ... עם אפשרות 2 במקום בהתמודדות עם דברים שאני כבר procrastinating ב. אני חושב שזה יגרום לי גם ימים טובים יותר.

*פיננסים: אני עשיתי התקדמות רבה חיסול החוב שלי (אפילו יותר גדול עם תוכניות 2007) והחל חירום הקרן כי הוא כה גדול עבור קלות המוח. אני עדיין מנסה לעלות על הקרקע פיננסי יציב, אבל לעומת לפני שנה, כאשר לא יכולתי לעשות הקצוות נפגשים, אני שעה שנים קדימה. ואני יכול לראות את האור בקצה של מנהרה.

*שנה אחת Quitversary: ביום 18 בנובמבר, 2005, אני צא עישון . זה היה ראשית transformations בחיי, ונתן לי את הביטחון והראה לי את הדרך עוד יותר הישגים. ביום 18 בנובמבר, 2006, אני בשקט שלי חגג שנה Quitversary, ומעולם לא הייתי יותר מאושרת.

*שונות: כבר הרבה דברים נפלאים אחרים בעלי קרה לי ב 2006, קטנים כשלים גם כן, אבל על כל זה היה נהדר השנה !!!!!! הנה מקווים כי 2007 תהיה בדיוק כפי נהדר.

ראה גם:

zen-productivity ++
10 טיפים Quitting עישון
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: