Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

6 טיפים Commuting לעבוד לפי bike

הבוקר, אני rode האופניים שלי כדי העבודה (מרחק של כ 10 קילומטרים), והוא הרגיש נהדר. זו הייתה הפעם השנייה שאני שעשיתם את זה עכשיו - אני עשיתי את זה גם בשבוע שעבר - ואני מקווה להפוך אותו דבר שכיח יותר.
המטרה שלי היא להשיג כמה התרגיל (אני הכשרה עבור [...]

הבוקר, אני rode האופניים שלי כדי העבודה (מרחק של כ 10 קילומטרים), והוא הרגיש נהדר. זו הייתה הפעם השנייה שאני שעשיתם את זה עכשיו - אני עשיתי את זה גם בשבוע שעבר - ואני מקווה להפוך אותו דבר שכיח יותר.

המטרה שלי היא להשיג כמה התרגיל (אני ההכשרה של טריאתלון), ובמקביל גם מסייעת לשמור על הסביבה ועל כסף על דלק. עם מחירי דלק עולה כל כך הרבה בשנים האחרונות, זה מתסכל לא להיות מסוגל לעשות שום דבר על זה - אבל עכשיו אני.

למרות שזה קצת מפחיד רכיבה על אופניים במרכז התנועה, אני חייב לומר שזה היה חוויה נהדרת. לא רק אני מרגיש ממש טוב כדי לקבל את התרגיל, אבל היה לי נוף נהדר של הטבע כפי שאני בראשותו לעבודה, והוא היה הרבה יותר מאשר מנוחה ושלווה ו רגילה להחליף ברכב. אני מקווה בסופו של דבר כדי לבנות את כושר שלי כדי שאוכל לרכוב על האופניים שלי ושל מהעבודה לפחות שלוש או ארבע פעמים בשבוע, או אפילו חמישה ימים בשבוע, אבל עכשיו אני מתחיל לצאת לאט, כמו אני חדש כדי רכיבה.

טיפים Commuting לפי bike

  • תוכנית קדימה. אחת הסיבות שאנשים לא בקביעות על ידי האופניים, גם אם יש להם על אופניים, היא שהם לא רוצים להיות מזיע. אני בר מזל, שכן העבודה שלי רק התקנת חדש מקלחת, אבל לפני כן אני מתוכנן להשתמש במקלחת של משרד ליד הדלת, או להשתמש במקלחת בבית הסמוך כושר (אפילו להפוך חבר בכל חדר כושר הוא זול יותר מאשר גז) . בנוסף, יהיה עליך סבון ו דיאודורנט וכן מגבת ושאר מוצרי טיפוח. ואז יש את הנושא של איך להשיג את הבגדים לעבודה, שנמצא ליד אזור עצה.
  • זרוק את הבגדים לעבוד קדימה הזמן. אתה יכול לארוז אותם בתוך תרמיל, ללבוש על הגב, אך הוא יקבל בחזרה את מזיע. אתה יכול גם לשים אותו בתוך טנא ו לשאת אותו על מדף, אשר הוא אפשרות טובה, אבל אתה אולי לא רוצה את הבגדים wrinkly מסיבה כלשהי. הפתרון שאני משתמש (וזה לא רעיון מקורי) היא להביא את הבגדים שלי לעבוד יום קודם לכן. זה גם חוסך כמה קילו עודפים שאני צריך לסחוב על האופניים שלי, וזה עניין של Beginner כמוני. אתה אפילו יכול להביא בגדים להמשך השבוע. בסופו של דבר, אם אני רוכב לעבוד חמישה ימים בשבוע, אולי אני צריך לרדת בשבוע של בגדים בשווי של מתישהו בסוף השבוע.
  • כל ol 'האופניים יעשה. אתה לא צריך לחשוב את racing מסע האופניים או האופניים או כל דבר כדי להחליף. אם יש לך ישן אופני הרים, דבר שאני עושה, זה מספיק טוב. אתה לא צריך להוציא הרבה כסף על אופניים ואת הציוד לצאת לדרך. מאוחר יותר, אתה תמיד יכול להשקיע יותר, קצת בכל פעם, אבל לא משנה מה יש לך טוב מספיק לעת עתה.
  • שיהיה לך חילוף דיופי וכלים, ואת יודעת כיצד לשנות את הגלגל. אתה אף פעם לא יודע אם תקבל שטוח, ואתה לא רוצה להיות תקוע ללכת את האופניים במשך כמה קילומטרים. ערכת תיקון זה טוב, אבל זה אפילו יותר קל אם יש לך רק חילוף tube, עם משאבה, ובזכות הכלים כדי שתוכל לשנות במהירות את שפופרת נקוב חדשה אחת, ואת התיקון הישן מאוחר יותר בבית.
  • תהיה בטוח. זה לא brainer, אבל זה טוב לקרוא על עצות רכיבה על הבטיחות (ראו קישורים בהמשך) לפני הכותרת החוצה לתוך תנועה מסוכן.
  • זהו הפיצוץ! רכיבה זה המון כיף, ואני כבר שהתגלו בשבועות האחרונים, ועל שנסעו לעבוד הרבה, הרבה יותר טוב לנסוע. נסה את זה. תוכל לאהוב את זה.

כמו תמיד, אני כבר משך כמה קישורים commuting על האופניים עבור y'all:

zen-productivity ++
10 טיפים Quitting עישון
סיכום שנה בתמונות 2006 - שנה מצויינת!
2007: השנה שלי הרבה ביותר אי פעם
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: