Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 1

במארס האחרון, אשתי ילדה את התינוק בחורה יפה, Noelle Cayce. היא הפכה את הילד השישי, ו בתוך שטח של כמה שנים, הבית שלנו היה להפוך פתאום מאוד מלאה.
קצת רקע על מנת: אני ואשתי הגיע לפני שש שנים יחד עם שני ילדים כל אחד מן היחסים הקודמת, ו [...]

במארס האחרון, אשתי ילדה את התינוק בחורה יפה, Noelle Cayce. היא הפכה את הילד השישי, ו בתוך שטח של כמה שנים, הבית שלנו היה להפוך פתאום מאוד מלאה.

קצת רקע על מנת: אני ואשתי הגיע לפני שש שנים יחד עם שני ילדים כל אחד מן היחסים הקודמת, ולאחר אנחנו התחתנו בשנת 2003, היה לנו הבן (Seth ישעיהו) בשנת 2004, וכיום Noelle בשנת 2006. אנחנו כל אחד הלך מ נתקל בשני ילדים כדי לקיים שישה בתוך שלוש שנים.

העלאת כל כך הרבה ילדים בבת אחת יש, כמובן, היה אתגר פיננסיים, וכן תזמון וארגונית אתגר. כמו כן, היה מדהים ברכתו, ואני מתכנן לעשות סדרה של הודעות על מה שהיא רוצה להעלות כל כך הרבה ילדים, וחלק הורות הטיפים הכי טובים שלי. זה הוא הראשון בסדרה של, והוא יהיה להתמודד עם כספים.

את הגדלת פיננסים של שישה ילדים
כאשר הבן שלי נולד ב 2004, אני ואשתי שנעשו על ההחלטה כי היא צריכה להישאר הביתה כדי לטפל בו. כאשר הבת שלי נולדה בשנת 2006, החלטנו להמשיך, היא צריכה להישאר בבית. זו היתה החלטה חשובה, ואנחנו הן מאוד שמח עשינו את זה. היא הטובה ביותר על ידי שרת רחוק עבור שני התינוקות שלנו, והיא הייתה מסוגל לינוק ולעשות כל מיני דברים אחרים, כי רק אמא יכולה לעשות.

כמובן, זה קשה גם לנו כספית, אבל זה שווה את הקורבנות, לדעתי. שמנו לגזור מספר הוצאות יוכלו לחיות על המשכורת שלי (ר ' כיצד אוכל לשמור ) ואת ההחלטה יש הכריחו אותנו ללמוד לחיות בחסכון. אנחנו למעשה struggled עבור לזמן מה, אבל אני מאמין שאנחנו להכות שלנו לצעוד עכשיו.

אני כבר עובד גם כ free-lance סופר בצד, כדי לתת לנו קצת הכנסה נוספת מעל הרגיל המשכורת שלי.

הנה המפתחות כדי להיות מסוגל לשרוד עם שישה ילדים, רק עם אחד מבני הזוג עובד:

  • Live בחסכון. חיים על משכורת אחת (בתוספת תשלום free-lance) דורש הקורבנות. זה אומר שאתה לא יכול לצאת לאכול הרבה, או ללכת לסרט יותר. יש לנו רק רכב אחד. אנחנו לחתוך את הכבל. זה הופך להיות סוג של חיים לאחר לזמן מה, אבל זה בהחלט קשה בהתחלה.
  • להגדיל את ההכנסה. ייתכן רק משכורת אחת, יש הרבה דרכים אחרות להרוויח כסף בצד, עובד חלק מ-זמן חופשי lancing ל-ייעוץ כדי למכור Avon כדי babysitting. כל תוספת הכנסה עוזר מאוד.
  • לשלם הכל חובות, ולהימנע נוספת חובות. הייתה לנו בעיה קטנה עם מצבירת חובות, במיוחד כאשר לא הייתה לנו קבלת מספיק כסף לשלם את החשבונות. אבל שמנו רפורמה שלנו דרכים, ביטל את כרטיס האשראי, והם משלמים עכשיו לאט את החשבונות שלנו, אחד אחד. ברגע שנסיים, אנו חייבים המון כסף נוסף כדי לשמור.
  • בניית קרן חירום.זה קשה, אבל זה חיוני, כי אתה חוסך כסף בכל יום המשכורת, לא משנה עד כמה קטן הסכום. אם אתה לא יכול לחשוב איך לעשות את זה, לגזור כמה הוצאות קטנות, לגזום אחרים, כבלים או לבטל את כושר Netflix או חברות או משהו. למצוא דרך לשמור. זה החלק הכי חשוב שלך פיננסים, בעיקר את החלק בו אתה לבנות חירום הקרן. אתה צריך לבנות את זה לפחות 1,000 דולר, כי בכל רגע, אולי את המכונית שלך לשבור את הילד או שאולי צריך ללכת לבית החולים או סוג אחר של מצב חירום יכול לקרות ולהשאיר לך לא רק בלי הכספים הדרושים, אך חישוב אילו חשבונות ניתן לשלם מאוחר יותר, כך שאתה יכול לשלם עבור המיון. אם יש לך חסכונות, אתה יכול לשלם עבור אלה חירום, ללא
  • תקציב. אני יודע זהו דבר dreaded עבור אנשים רבים, אבל זה לא צריך להיות קשה. פשוט הרשימה את הוצאות חודשי קבוע (שירותים, שכר דירה, רכב, אינטרנט, טלפון סלולרי, וכו ') יחד עם הוצאות משתנה (מצרכי מזון, דלק, אוכלים בחוץ, וכו') ועוד הוצאות חריגות, כי אולי לא בא כל שנה אבל זה אתה יודע תצטרך מתישהו (המכונית תיקונים, תחזוקת הבית, מתנות, רפואי, וכו ', למטה שבור כמו חשבון חודשי). רשימת ההכנסה שלך. ההכנסה שלך צריכה להיות יותר מאשר את ההוצאות. אם לא, להחליק קצת הוצאות.
  • אוטומציה שלך פיננסים. עבור כל החשבונות שלי, אני חייב אותם או אוטומטית deducted (כמו המכונית שלי והטלפון תשלום), או שיש לך לבדוק באופן מקוון רגיל יוצא אליהם בכל חודש. רק דברים לא שילם מקוונים הם הדברים שאני צריך בשביל מזומנים, כמו גז או מצרכי מזון.
  • את המעטפה מערכת. עבור כל דבר שאתה לא יכול אוטומציה באינטרנט, למשוך את הכסף בכל יום המשכורת (במקום באמצעות כספומטים incurring דמי ו) עבור הוצאות אלה ולשים אותם בתוך מעטפות נפרדות. יש לי שלושה: מצרכי מזון, דלק, ואת ההוצאות (כל דבר, החל לאכול את בית הספר לילדים דברים). לאחר שנגמר לו הכסף באותה מעטפה, אתה לא יכול להשקיע יותר עד יום התשלום הבא. זוהי דרך פשוטה כדי לעקוב אחר כמה כסף יש לך שמאלה, במקום guesstimating ו withdrawing לחייב יותר מדי או יותר מדי.
  • מצא דרכים חינם תהנה עם הילדים. למרות שאנו עושים הקורבנות, ועל הילדים שלנו צריך להפוך גם הקורבנות, זה לא אומר שאנחנו לא יכולות להיות הזדמנות נפלאה איתם. אנו מתכננים את יום המשפחה בכל יום ראשון, כאשר אנו עושים את כל הדברים יחד, כי אנחנו אוהבים לעשות, כמו קריאה, צפייה בסרטים (בדרך כלל אנחנו להשכיר תקליטורי DVD כדי לחסוך כסף), משחק הספורט, עומד פארק, לשחק משחקי קופסה, הולך לחוף הים , ביקור משפחתי, או עושה הרבה אחרים בחינם או בזול דברים. כיף לא צריך לעלות הרבה.
  • תוכנית קדימה. אם מישהו יודע הוא יום ההולדת של מתקרבת, תוכנית על זה, אז אתה לא scrambling למצוא כסף כדי לקנות מתנה. אותו הדבר עם הוצאות בית ספר, כמו טיול כסף או בית ספר תצלומים. גם הילדים שלנו אינם מעורבים בספורט, ולכן אנחנו צריכים תכנית מדים ו cleats ועוד. קדימה אל תחשוב מה יהיה עליך, כך שאתה לא שברו כאשר זה מגיע על חשבונו.
  • התייחס את המשפחה שלך פעם אחת לזמן מה. בעוד הרבה דברים בחינם כיף, לפעמים אתה חייב לעשות רושם. קח את הילדים החוצה סרט או מסעדה. המועדפות שלנו הולך לעשות רושם של פארק מים. לאחרונה נתקלנו כמה מאות דולרים מיותרים, ובמקום להיות אחראי ולשלם את החוב יותר או לשמור אותו אנחנו שכרו חדר במלון עם פארק מים גדול, ואת שם בילו יומיים having a הפיצוץ עם הילדים. אחר פעמים אנחנו מתייחסים רק יהיה להם cones גלידה או משהו.

חלקים אחרים של סדרה זו:

ראה גם:

zen-productivity ++
10 טיפים Quitting עישון
סיכום שנה בתמונות 2006 - שנה מצויינת!
2007: השנה שלי הרבה ביותר אי פעם
6 טיפים Commuting לעבוד לפי bike
השגת מטרות עם הבן שלי: הארי פוטר שלנו מרתון
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: