Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 2, ארגון Edition

ראה חלק 1 של מבוא בסדרה.
בחלק 1 לגבי העלאת שישה ילדים, אני דיבר על פיננסים. זה רק חלק הקרב. הרבה מה גורם העלאת כל כך הרבה ילדים קשה הוא טהור הלוגיסטיקה של הכל. מאת כדורגל עד כדי המקהלה האב ל-המורה כנסים מסיבות יום הולדת ... לעזאזל, רק [...]


לראות חלק 1 עבור מבוא בסדרה.

בתוך חלק 1 about raising six kids אני דיבר על פיננסים. זה רק חלק הקרב. הרבה מה גורם העלאת כל כך הרבה ילדים קשה הוא טהור הלוגיסטיקה של הכל. מאת כדורגל עד כדי המקהלה האב ל-המורה כנסים מסיבות יום הולדת ... לעזאזל, רק להגיע אליהם מוכן לפנות בוקר הוא תרגיל לוגיסטית תכנון וביצוע.

הפתרון שלי? ובכן, אין לי תשובות פשוטות, אבל אני יכול לחלוק את מה סייע להשאיר אותי ואת אשתי שפוי.

ארגון וסיווג תזמון שישה ילדים

 • זה לוח שנה כי ארצות הברית את כולם. אשתי ואני המשמש נפרדות לוחות שנה, יחד עם מספר רב של הספר לוחות שנה, ספורט, לוחות זמנים, הודעות לבית הספר, ועוד. לצד מקרר שלנו היה מכוסה עם לוחות זמנים אלה, וזה היה אתגר לזכור את הכל. הזן: לוח השנה של Google . עכשיו, אנחנו נכנסים כל אחד ביומן. יש לנו יומנים נפרדת המשנה עבור העבודה שלי, הדברים האישיים שלי, אשתי של הדברים, את הילדים, וכן את האימון, אבל על כל אחד לצפות בלוח השנה. עכשיו, בכל פעם אנחנו מגיעים לבית ספר או לוח שנה או לוח הזמנים הספורט להבחין משהו בבית הספר, אנחנו נכנסים במהירות זה לתוך Gcal. אותו הדבר עם העבודה פגישות, מפגשים, כיתות, 5Ks ועוד. עכשיו אנחנו יכולים רק להסתכל על לוח השנה, מהעבודה או מהבית, ולראות מה קורה באותו יום, או למחרת.
 • ללמד אותם להיות בלתי תלוי. בטח, קל ו מהר להתקלח אותם ואת השמלה אותם בעצמך מאשר לצפות להם לבצע את המשימות אותן הרבה יותר לאט ו incompetently. אבל לנסות את זה עם שישה ילדים. תוכל להשתגע. התשובה היא ללמד אותם לעשות דברים בעצמם. זה לוקח קצת יותר זמן בהתחלה, אבל בתוך חודש, זה יהיה יותר מאשר לשלם הכל. עכשיו, הילדים שלנו לא יכולים להתקלח רק את עצמם ואת השמלה (לקחת את הבגדים שלהם) אלא להאכיל את עצמם בוקר, לנקות את החדרים, את מברשת השיניים, לסרק את השיער, מוכן לקבל את הדברים, לשטוף כלים שלהם (טוב, לא שתי הצעיר, אך ארבע הגדול). הדבר היחיד שאני עושה בשעות הבוקר היא לתקן את lunches, ואשתי irons הבגדים שלהם. הבת שלי הגדול, 13, יכול גם ברזל בגדים, והיא כוללת נודע לעזור עם תינוקות ו chores. הם יכולים לעשות כל chores מדי, כמו גורף ו mopping.
 • תכנית מספיק להוביל פעם. נהגנו לחשוב משעה כדי להתכונן היה מספיק. אחרי שתי החדש שלנו תינוקות נולדו, אנחנו נהיה מאוחר על הכל. עכשיו, אנחנו נותנים את עצמנו יותר משעתיים. למרות שאנו יכולים כנראה להתכונן בעוד שעה, עכשיו הזמן שלנו הכנה הרבה יותר רגוע. ואנחנו יותר מאשר לפני בזמן. בדרך כלל.
 • בצע אחת לשבוע תפריט ארוחת ערב. כן, זה טיפ isn'ta חדש, אבל זה מאוד שימושי. אנו מתכננים את dinners לשבוע - והילדים יכולים לספק הצעות - וללכת לקניות עם תפריט ביד, ואת החומרים המצוינים החוצה. הוא גם עושה דברים יותר קל לבוא לארוחה הזמן - אין לבצע החלטות ... רק להביס את החומרים ואת לבשל את זה.
 • תכנית קלה dinners. כל דבר שלוקח הרבה זמן להכין את זה יותר מדי בעיות. ספגטי, צ 'ילי, tacos, עוף אפוי (את הגירסה של כל בריאה) הם חלק staples שלנו.
 • לארוז את הציוד ליד הדלת. בעזרת רשימת הבדיקה של כדורגל עבור ציוד, או אירועים דומים אחרים, הוא רעיון טוב. כאשר אתה מכין את יום הקרובים, הרכבת להפעיל את כל הדברים ליד הדלת, כדי לוודא שיש לך הכל, כך שום דבר לא נשכח. שכיחה של מישהו ו cleats צורך להפעיל את המכונית מסביב כדי להשיג אותם הוא כאב.
 • Pack שקית עם בגדים מיותרים. אנחנו שומרים קטן לסחוב מזוודות ב-ארוז עם כמה שינויים של בגדים תחתונים ו לכל ילד stowed מהמקום במכונית. אם יש תאונה, או של כמה ילדים רוצה לבלות את הלילה עם סבא וסבתא, כי התיק יהיה מאוד נוח.
 • יש לך משפחה פגישה. אני יהיה יותר לכתוב על זה מאוחר יותר של הסדרה, אבל זה רעיון טוב להביא את כל המשפחה לשבת פעם בשבוע ולדבר על כל הנושאים, כי יש בני משפחה. תקשורת זו היא המפתח שמח שיש משפחות.
 • כולם צריכים לאכול יחד. אנחנו לא יכולים לעשות את זה כל יום, אבל אנחנו מנסים לשבת יחד ויש להם ארוחת ערב כמו משפחה. זה זמן טוב לדבר על כל אדם של היום.
 • יש תיבת דואר, או לנקות אותה לעיתים קרובות. כל המסמכים, החשבונות, מכתבים, פליירים, לוחות זמנים, מסמכים ועוד בית ספר ללכת ישר לתוך תיבת הדואר הנכנס שלנו יחיד. תיבת הדואר הנכנס יש פינה כל יום או כל יום אחר - רק דרך לחרוש את זה, פריט אחד בכל פעם, קבלת החלטה, נקיטת פעולה, או הגשת כל פריט trashing מיד. אין לשים אותה או דברים יהיה לצבור!
 • ללמד את הילדים שהכל יש מקום. כל דבר צריך את דף הבית של "הביתה". ללמד את הילדים הביתה, כי היא שבה, ולקבל עליהם את הרגל של לשים את זה הביתה. הם אף פעם לא יהיה מושלם לקבל את זה, אבל עוד יותר, כי כולם עושים את זה, את הדברים פחות תתחפף. גם, נקי כמו שאתה הולך כדי לשמור על הבית נקי למדי בכל עת.
 • לעתים קרובות Declutter . לסלק את הזבל שלך, בארונות, כי Clutter את הבית, כי את clutters מוסך. האם קבוע decluttering ימים. ללמד אותם לתת במתנה צעצועים ואת הבגדים לצדקה. כמו כן, רעיון טוב כדי לנקות את הישן צעצועים כל פעם שהם מקבלים חדשים על הולדת ובמיוחד חג המולד.

חלקים אחרים של סדרה זו:

zen-productivity ++
סיכום שנה בתמונות 2006 - שנה מצויינת!
2007: השנה שלי הרבה ביותר אי פעם
6 טיפים Commuting לעבוד לפי bike
השגת מטרות עם הבן שלי: הארי פוטר שלנו מרתון
מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 1
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: