Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

Best 8 דרכים להתמודד עם Detractors

יש לנו את כל אותם כפי שהיה קבענו וללכת אחרי המטרות שלנו, לא משנה איפה אנחנו או מה המטרות שלנו עשויים להיות: naysayers, detractors, אנשים ללגלג או לקבל כועס או לספר לנו שאנחנו לא יכולים לעשות את זה.
Detractors העסק רציני מאוד, אפילו אם הם רק נראה שיש קצת כיף [...]

יש לנו את כל אותם כפי שהיה קבענו וללכת אחרי המטרות שלנו, לא משנה איפה אנחנו או מה המטרות שלנו עשויים להיות: naysayers, detractors, אנשים ללגלג או לקבל כועס או לספר לנו שאנחנו לא יכולים לעשות את זה.

Detractors העסק רציני מאוד, אפילו אם הם רק נראה שיש קצת כיף שלנו חשבונו.אל תתנו להם לעצור אותך, או אפילו להאט אותך.

כיצד אתם מתמודדים עם detractors? כל אחד יהיה שונה, אבל הנה כמה טיפים:

  1. ראשית ללמוד לזהות אותם. לפעמים אנחנו לא מכירים בכך שמישהו להיות detractor. הם עשויים להיות חבר קרוב או בן / בת זוג או אדם אמין אחר, כדי ללעוג או כאשר הם אומרים דברים שליליים, מבטחנו אותם ולקחת אותו אל לב. אבל יש הבדל בין להיות מציאותיים ופשוט להיות naysayer. למד להקשיב מה אחרים אומרים, ולראות מה התגובה שלך היא. אם זה discourages אותך, גורם לך להרגיש כמו quitting, אז אולי זה אדם להיות detractor.
  2. תבדוק אם יש להם חוקי נקודה. כמו שאמרתי, לפעמים הם רק מנסה להיות מציאותי. הם אולי יש סיבה טובה שלהם negativity. צעד אחורה, לחשוב באופן אובייקטיבי האם הם העמדת אמיתית מכשול שיש להתגבר, ואם כן, לחשוב איך להתגבר על זה. זה לעיתים רחוקות שאין להתגבר עליו. אם אתה רוצה את זה מספיק, אתה יכול למצוא פתרון. עכשיו, אם אין להם נקודה חוקי, קרא.
  3. Zap כל המחשבות השליליות הם נותנים לך. Detractors יש דרך לקחת את המחשבות השליליות ואת העברת אותם אליך. פתאום, יש גרעין של ספק. וזה יכול לגדול לתוך עץ אלון ענק של ספק, כי עם השורשים לקרוע את היסודות של המטרות שלך. עצור מחשבות שליליות אלה בהקדם האפשרי. לדחוף אותם החוצה, לחשוב מחשבות חיוביות במקום. אל תתנו להם לנצח אותך.
  4. מבין שיש תמיד יהיה detractors, ולתת להם את השקופית אתה כמו מים על הגב של ברווז. בשנת חייו של כל אדם, יהיה לפחות אחד detractor, אם לא יותר. לא ניתן למנוע אותן לחלוטין. אבל אתה לא צריך להקשיב להם. רק חיוך, ולתת להם לדבר. המילים שלהם לא יכול לעצור אותך. אין להם השפעה על אם להתעלם את המילים.
  5. להתמודד עם אותם, ולקבל אותם בצד שלך. לפעמים הוא detractor לך מישהו קרוב, מישהו שאתה לא יכול להתעלם. אם כן, מומלץ לגייס את העזרה של אדם זה במקום להלחם נגדם. האם זה מוקדם ככל שניתן. תגיד להם כי זו המטרה היא מאוד חשובה לך, ואתה לא יכול לעשות את זה בלי העזרה שלהם. תגיד להם שאתה מבין, כי יש להם ספקות, אבל אתה באמת צריך אותם כדי להיות חיובית, ולתמוך בך. הם יכולים להיות ברית הכי טוב שלך, במקום הכי גרוע שלך detractor.
  6. לצחוק איתם. לפעמים אנשים לא נוח כאשר אתה מבצע שינוי, ולכן על מנת להקל על אי נוחות זו, הם יהפכו בדיחות או להציק לך. זה כנראה יש פחות לעשות איתך מאשר עם אי נוחות. הם אינם יודעים כיצד להתמודד עם עוד שינוי זה. מכירים את זה, ופשוט צוחקים. אם אתה לוקח את זה בתור נוח בדיחה, לפעמים זה יהיה להרגיע אותם. הן עשויות להמשיך ליצור בדיחות, אבל זה לא יהיה כמו מתוח ולא צריך הרבה על אפקט אם אתה פשוט תמשיכו לצחוק.
  7. האם counterarguments מוכן, ולהודיע להם. לפעמים אנשים פשוט misinformed. הם עשויים misunderstandings על מה שאתה עושה. מכיר את כל הנימוקים שלהם, וכן את טענות נפוצות פוטנציאל, ויש להם counterarguments מוכן. האם המחקר שלך, ולהיות מאוד הודיעו. לאחר מכן, מנסה לחנך את detractor. אם אתה עושה את זה נכון, עם חיובית, יחס ישר, אתה עלול לקבל למעשה האדם להקשיב, ואולי אפילו לשנות את דעתם. אם לא, לכל הפחות אתה יודע יותר טוב, ואתה לא נתנו את טענות ליצור ספק בראש שלך.
  8. היה לאבטח את הידע שאתה עושה משהו טוב. לפעמים אין דבר שתוכל לעשות. אתה לא יכול לנצח אותם למעלה, לא ניתן למנוע אותם, אתה לא יכול לצחוק איתם. אז אתה צריך פשוט להתעלם מהם, ולשמור את עצמך אומר כי כאשר אתה עושה להשיג את המטרה, זה יהיה פרס עבור סובל את זה detractor.

שוב, שם תמיד יהיה detractors בחיים שלך. אבל הם פשוט יותר מכשולים שאתה צריך להתגבר על מנת להגיע אל המטרה שלך. יש תמיד יהיה מכשולים, אבל אם אתה חושב חיובי, וכן לחפש פתרונות, אתה יכול לנצח אותם (או לקבל אותם להצטרף אליך).

ראה גם:

קודם ההודעה: למעלה 20 מוטיבציה Hacks - #8

ההודעה הבאה: למעלה 20 מוטיבציה Hacks - #7

zen-productivity ++
5 דרכים GTD עוזר לך להשיג את מטרותיך
Alow לעצמך להיות מאושר ואת גאה ההתקדמות שלך
האם ימי משוגע? להשתלט
Beginner's Guide to GTD
בן פרנקלין של גרזן tweaked - מעקב המטרות שלי
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: