Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

קבל בריאה ולהשתלב, חלק 1

JD אצל אחד My Favorite האוצר בלוגים, קבל עשיר לאט, פורסם לאחרונה על האופן שבו הוא השתמש Wellness המאמן להגיע בריא ו שרברב. הוא מביע את חוויות וכמה טיפים מעולה, ואני ממליץ לקרוא את א.
הוא חייב לי לחשוב: אני כבר למדתי כל כך הרבה במשך השנה האחרונה, מתוך קריאה מאת [...]


JD אצל אחד My Favorite האוצר בלוגים, קבל עשיר לאט , פורסם לאחרונה על האופן שבו הוא השתמשו Wellness המאמן להגיע בריא ו שרברב . הוא מביע את חוויות וכמה טיפים מעולה, ואני ממליץ לקרוא את א.

הוא חייב לי לחשוב: אני כבר למדתי כל כך הרבה במשך השנה האחרונה, מתוך קריאה של נסוי וטעיה, כי אני יכול להיות מאמן הגון עם עצמי עוד קצת אימונים. אני לא חושב שזה משהו שאני באמת יהיה לקיים, אבל אני חשבתי שאני רוצה לחלוק כמה דברים, אני כבר למדתי.

היום אני יהיה תראה את החלק הראשון של מקבל ו שרברב בריא - לאכול בריא. (ראה גםלראות חלק 2 של הכנות בריאה ולהשתלב - תרגיל Edition)

כללי אוכלים בריאה

אכילה בריאה היא משהו הרבה מאיתנו רוצה לעשות, אבל יש לנו כל כך קשה בגלל temptations בבית עבודה על הכביש. אני לא לשקר ולומר כי ביצוע שינויים הדיאטה שלך היא קלה, אבל אני מייעץמולביצוע השינויים דרסטי לטובת ביצוע שינויים הדרגתית.

לדוגמה, אני די בריא לאכול עכשיו, אבל הנוכחית שלי היא הדיאטה של cumulation עשיתי שינויים קטנים לאורך זמן. אני הראשון התחיל לאכול leaner meats, ולנסות לשלב עוד פירות ו veggies. לאחר מכן הוספתי ב בריא ארוחת בוקר דגנים, דייסת שיבולת שועל, whole grain breads. אני עברת להוריד שומן חלב ועוד אפשרויות שומן נמוך. אכלתי יותר אגוזים, וניסיתי דברים כמו זרעי פשתן. בסופו של דבר היה לי די בריא דיאטה (למעט ממתקים), אבל אז אני נהיה צמחוני. אני לחתוך את הבשר לחלוטין, כולל עוף או דגים. בסופו של דבר התחלתי את השלב חלב ו ביצים, והתחיל להשתמש soymilk מוצרי סויה ועוד. אני לאט ניסו לצאת צמחוני מתכונים, לנקודה שאני עכשיו כמעט 100% צמחוני ו אוהב מכל רגע. בזמן האחרון אני כבר מנסה לגזור קפאין או ממתקים, אבל בהדרגה. אם תנסה גזירה החוצה דבר אחד קטן בכל פעם, בסופו של דבר יהיה לך להתרגל השינוי וזה יהיה רגיל בשבילך. לאחר מכן, חזור על התהליך.

אוכלים בריא כלל # 1: בחר אחד או שניים כדי לשנות דברים על דיאטה, או פשוט להתחיל עם אלו. מדי שבוע או שניים, לנסות משהו בריא לשלב אותו לתוך תפריט יומי או שבועי.

עוד דבר אני כבר למדו היא שכאשר אני מנסה לגזור משהו רע, זה עוזר להחליף אותו עם משהו טעים בריא, כי אני מגיע כדי ליהנות. כמו קפאין - אני לא גזירה קפה מחליפים את זה עם מים. אני עשיתי את זה לפני עם colas (למרות שאני יהיה לך מדי פעם קולה עכשיו, אבל לא קרוב מדי). עכשיו אני אוהב לשתות מים במקום מתקתק יותר את הדברים. אני מוחלף חלב עם חלב סויה הרבה יותר בריא, ועכשיו אני אוהבת חלב סויה. אותו הדבר עם veggie המבורגרים, דגנים בריאים, כל גרגר לחם ועוד. מצא בריא אפשרויות שאתה אוהב - לעשות רשימה ולשמור אותם קרוב.

אוכלים בריא כלל # 2: מתי משהו רע גיוץ החוצה מן דיאטה, להחליף אותו עם משהו טעים או בריא.

אני כבר למדתי גם לשלב מגוון לא רק פירות וירקות, אך אגוזים, מאכלים עשירי סידן (כמו soymilk, סידן ו-oj מבוצרת tofu, שקדים, מכוסה עלים או ירקות), עם אוכל טוב fats (כמו שמן זית, flaxseeds, שקדים, וכו '), אך גבוה חלבון רזה מזון (כמו tofu, חלבון סויה, אגוזים, שעועית), ו-high-סיב מזון. מה אני להימנע, כמו מגפה, הם דברים גבוה ב מוספג fats או מתקתק מדי (כמו שאמרתי, אני גיוץ זה עכשיו יותר ויותר).

אוכלים בריא כלל # 3: הראשון דברים לגזור הם מטוגן, מזון שמן (כמו של מקדונלד) וכאלה כי מתקתק מדי (donuts, colas, סוכריות) ושאר הזבל אוכל. אל תפסיק עם זה לחלוטין, אבל כדי להתחיל בשלב זה בהדרגה ולהחליף אותה עם בריא, טעים דברים (ראה שני הכללים הראשונים).

מושג חשוב נוסף הוא לאכול קטן portions. נהגתי צלחת ערימת שלי גבוה, אבל זה בטוח דרך שומן. אני לאט לגזור על הגב שלי, על ידי הוספת portions בריא חטיפים בין הארוחות. המפתח כאן הוא לתכנן את זה כך לא רק את שלוש ריבועים, אבל אולי בין יוגורט, ופירות, או במקום צורך גדול, ארוחת צהריים, לעשות מה שאני עושה ויש להם שני כריכים קטנים יותר.

אוכלים בריא כלל # 4: תאכל קטן portions ועוד פעמים רבות במהלך היום. אם מחכים עד שאתה ממש רעב, תוכל חזיר החוצה.

זה מוביל אותי עוד רעיון נפלא: אם אתה הולך להיות על הכביש, אתה צריך לתכנן מראש, או שאתה תהיה בסופו של דבר לאכול משהו נוח (קריאה: מזון מהיר) אשר לא יהיה כפי תהיה בריא בהחלט יהיה יקר יותר. כאשר אתה רוצה ללכת לקניות מכולת, לחפש חטיפים בריאים כי אתה אוהב אותם Pack ולאחר מכן, כאשר אתה מתחיל לעבוד או על הכביש. כחול תירס צ 'יפס, אגוזים, raisins, פירות, veggies, נמוך שומן בייגלה ועוד דברים טובים לארוז ובקלות ניידים.

אוכלים בריא כלל # 5: חטיפים בריאים Pack לקחת איתך, ו תכנית הארוחות כאשר אתה עובר על הכביש.

עוד נקודה חשובה: הדברים האלה לא יהפכו את ההבדל מורגש מיד, לפחות לא על קו המתנים. לאבד משקל - במיוחד שומן - לא אמור לקרות בין לילה, או תוכל בקלות להרוויח את זה בחזרה. המתן בסבלנות, לחשוב לטווח ארוך. האם לא לחפש תיקונים מהירים.

אוכלים בריא כלל # 6: קביעת מטרות ארוכות טווח, ולא לצפות לתוצאות מהירות. המתן בסבלנות!

יש הרבה יותר טיפים, אבל אלה הם הכללים הבסיסיים של אכילה בריאה, אשר הוא יסוד להשגת בכושר. כללים אלה שלב אחד בכל פעם, לאט, ותראה גדול להשתנות עם הזמן. תוכל לאהוב את עצמך על זה!

לראות חלק 2 של הכנות בריאה ולהשתלב - תרגיל Edition .
לראותalso:

 • מנסה לאכול בריא? הפוך את אורח החיים השתנה, ויש לך לרמות של יום
 • בריאות עצה: נסה לאכול לפעמים צמחוניות
 • 6 טיפים Commuting לעבוד לפי bike
 • zen-productivity ++
  6 טיפים Commuting לעבוד לפי bike
  השגת מטרות עם הבן שלי: הארי פוטר שלנו מרתון
  מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 1
  מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 2, ארגון Edition
  אימייל Zen: נקה את תיבת הדואר הנכנס
  Zen Habits - Hebrew
  חיפוש באתר: