Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

קבל בריאה ולהשתלב, חלק 2 - מהדורת תרגיל

בחלק זה של 1 סדרה בנושא בריאות ולהשתלב הכנות, אני מכוסה כמה כללים עבור אוכלים בריא. היום, אני יכסה כמה כללים עבור להתעמל, ו מחר אני מתכוון לכתוב על דבק בתרגיל התכנית.
ראשית הרשו לי לומר: אכילה בריאה היא בסיס נהדר להגיע בכושר ו בריא, פעילות גופנית אבל הוא [...]


בחלק זה של 1 סדרה בנושא בריאות ולהשתלב הכנות, אני מכוסה כ כללי אוכלים בריאה . היום, אני יכסה כמה כללים עבור להתעמל, ו מחר אני מתכוון לכתוב על דבק בתרגיל התכנית.

ראשית הרשו לי לומר: אכילה בריאה היא בסיס נהדר להגיע בכושר ו בריא, אבל תרגיל זה מה יהיה באמת לקבל אותך שם. למעשה, אתה יכול לעשות אחד ולא אחר, אבל תוכל להיות רק בחצי הדרך לשם, באמת. אתה צריך את שניהם.

כללי להתעמל
אני כבר די steadily למימוש במשך יותר משנה עכשיו - החל בדצמבר 2005, אני די שאפתני החלה להופיע בתוכנית. למעשה, כחודש לאחר התחלתי לרוץ, יש לי ראש גדול והחלטתי שאני מנסה הרכבת ואת להשלים מרתון. אחרי כמה מאבקים במהלך השנה, אני השלים את מרתון בדצמבר 2006. השנה, אני האימונים של טריאתלון, לומד לשחות כדי האופניים ו בנוסף שלי ממשיך לפעול.

אז אני כבר למדתי הרבה על למימוש בשנה האחרונה. לא רק אני עושה על ידי למידה, אבל אני כבר למדתי הרבה מן אחרים, ספרים, כי אני כבר קניתי, או אתרי אינטרנט אשר אני כבר ממשיכה לחקור.

מה הם להלן כמה עצות יש לי את אלה שרוצים להתחיל ולשמר בריא לממש התוכנית.

תרגיל כלל # 1: הפעל את היום, או פשוט לעשות כל דבר כדי להשיג את הולכת. זה לא משנה איזה תרגיל שתבחר, רק ההתחלה. אני חושב ללכת ולהפעיל נהדרות דרכים להתחיל, כי אין צורך לשלם כדי להצטרף או לקבל אשליה כושר ציוד. כל מה שאתה צריך הוא זוג נעליים. התחלתי עם הפריטים הישנים היכו זוג נעלי ספורט, ולא לקנות נדל נעלי ריצה עד הייתי עושה את זה כמה שבועות. בריכות ו biking שני תרגילים גדול מדי, בכל זאת.

תרגיל כלל # 2: עצור עשיית תירוצים. אני יודע מתוך ניסיון - לכולנו יש מיליון תירוצים. אין מספיק זמן. אין מקום להתפתח. אני עייף. אין לי את הכסף. כל אלה של עומס של שטויות. אני לא מאשים אף אחד על ביצוע אלה תירוצים, כי אני עשיתי אותם בעצמי, אבל האמת היא שאנחנו ליעל, כדי שנוכל להמשיך להיות עצלן. זה לא קשה כמו שאתה חושב. כל שעליך לעשות הוא לקבוע פגישה עם עצמך, או את בן / בת זוג, או חבר, לצאת רק 10 או 15 דקות כיום, ושל הליכה או ריצה קלה. לא! עצור ביצוע תירוצים!

תרגיל כלל # 3: רק לשים את נעלי ריצה, ולצאת את הדלת. זה כל מה שאתה צריך לעשות. כל השאר יהיה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. זהו רפיון הראשונית שאנו חייבים להתגבר. ברגע שעשית את זה, זה ממש מעודד ומהנה.

תרגיל כלל # 4: לצאת לדרך קטנים, ואת לאט. אתה עלול להפעיל תוכנית מלא מרץ ו עוז, מוכן להפעיל מרתון ענק או להרים משקולות. תחזיק את עצמך בחזרה. הסיבה העיקרית היא שאם אתה מתחיל לאט, אתה גדל הסיכוי להצליח, ואם אתה מפעיל על ידי מנסה לעשות יותר מדי, אתה תהיה יותר לשרוף את ו להיכשל. אם אתה חושב שאתה יכול לרוץ במשך 30 דקות, רק 10 או 15 לרוץ מלכתחילה, ואז לאט לאט להגביר מעל עניין של שבועות. נסה ל 2-3 פעמים בשבוע בהתחלה, במטרה למימוש במשך 30 דקות לפחות חמש פעמים בשבוע, בסופו של דבר. תופעות תועלת - וזה אחד גדול - היא שאם אתה תחזיק את עצמך בחזרה, אתה תהיה להוט לקבל את אמון הבאה, כאשר תהיה עושה קצת יותר מאשר את זה. וזה בעלנות הוא עצום לשפר.

תרגיל כלל # 5: הפוך את המטרה הציבורית. לפרסם אותו בבלוג שלך. תגיד את המשפחה וחברים. הרשם ל אתר כמו Traineo.com , היכן workouts ומשקל הפסד בדוא"ל כמה הם "motivators" שתבחר. שלי מרתון טריאתלון ו מטרות, התחלתי כתיבת טור כל שבועיים עבור העיתון המקומי שלי, כמו יומן מסע אישי שלי לאורך הדרך. חיובי הלחץ הציבורי ימשיך לך מוטיבציה עבור תקופת ממושך - אתה לא רוצה לתת לאנשים למטה ולחפש רע. אל תתנו את הלחץ על - פעם שאתה עושה, את המוטיבציה נלך מכאן.

תרגיל כלל # 6: תגמל את עצמך. צור רשימה של מיני מטרות, וליד כל אחת מהן, רשימת לתגמול הולם. לדוגמה, אם אתה פשוט יוצא ו לרוץ היום, כדי להרשות לעצמך לקנות ספר על אמזון. אם אתה יכול לעשות את זה במשך יומיים, תן לעצמך של גלידה. אם אתה יכול לעשות את זה במשך שבוע, לקנות כמה שירים בשבילך iTunes. לא משנה מה rewards עבודה בשבילך - היה להם נעליים, בגדים, עיסוי, קעקוע, או מה שזה לא יהיה, תני לעצמך לקבל את המגיע להם לאחר מיני מטרות. פשוט לא עושים את זה יותר מדי ממתקים!

תרגיל כלל # 7: אפשר את עצמך מספיק מנוחה. יש אנשים מנסים להפעיל קשה כל יום, או אמון קשה כל יום. רק תזכור, השרירים שלך צריכים לנוח על מנת להחלים. אם לא נותנים להם להחלים, אתה פשוט ממשיכה לשבור אותם. פעל על פי הכלל קשה קל: לאחר יום של פעילות גופנית קשה, קל או ללכת לנוח למחרת. כמו כן, אתה צריך לפחות יום מנוחה אחד בשבוע. הגוף שלך יכול לקחת כל כך הרבה לפני שזה מתחיל לשבור. אל תתנו את זה כדי לקבל את הצבע. הרבה אנשים חכמים מאוד, אמר כי שאר חשוב באותה מידה כמו פעילות גופנית, כאשר מדובר בשיפור הביצועים.

תרגיל כלל # 8: תחשוב חיובי. זו היא כנראה הטובה ביותר של שלטון חבורה. הוא סייע לי ספור דרכים. כל פעם באה מחשבה שלילית, אל תוך הראש שלך ( "אני לא יכול לעשות את זה!" "זה יותר מדי קשה!" "אני לא מרגיש כמו לצאת לעבוד עכשיו" "אני רוצה לעצור!" "אני מרגיש עצלן היום ! "), פשוט לדחוף אותו החוצה. למעוך אותה. ואז להחליף אותו עם מחשבה חיובית: אני יכול לעשות את זה! אני חזק! זה לא קשה מדי! אם ליאו יכול לעשות את זה, אז אני יכול! זאת לא בעיה! אני קשוח! אני Awesome !!!!!! חשיבה חיובית תקבלו את המכשול האחרון בכל תרגיל.

תרגיל כלל # 9: אל תהיה מוטיבציה רק באמצעות הרזיה מטרות.אם אתה רק מנסה לרדת במשקל, יש יותר מאשר הסיכוי לעצור. מדוע? אין לי מושג, אבל זה נכון. האם אחרים motivators: לעשות את זה כדי להרגיש טוב, כי אתה מקבל אנרגיה רבה, על מנת להקטין את חשבונות רפואיים, לחיות עוד, כדי ליהנות יותר בחיים, כדי להיראות טוב יותר, להיות חזקה, כדי להיות בריא, על מנת להשיג משהו כדאי, עד להתגבר על אתגרים. צור רשימה של סיבות לכך שאתה רוצה לממש ולהפקיד אותם איפשהו. וכן, לגזור תמונה מתוך המגזין כי יהיה להניע אתכם לכתוב את זה יותר מדי. לאבד משקל היא יעד גדול, אבל לא נתנו את זה להיות אחד בלבד.

תרגיל כלל # 10: אם לא תעמוד, לקום, לצחצח את עצמך רחוק, ולהתחיל שוב. כולנו נכשלים לפעמים. לא משנה כמה גדול אנחנו, אנחנו נכשלים. יש לי workouts הפסידו הרבה פעמים בשנה האחרונה, אבל המפתח הוא שאני פשוט לחזור שוב על הסוס. אני לא אתן לעשות את זה ממני להפסיק ממשיך. תסתכל על זה כמו שאני עושה: היא ארוכה הדרך קדימה מאיתנו, ומעט בעיות לאורך הדרך הם רק bumps של הכביש. אל תתנו א חבורה של הכביש לעצור אותך להמשיך את המסע.

תרגיל כלל # 11: אם אתה יכול, לקבל אמון שותף. It's a great motivator. אם אתה יודע שאתה חייב לפגוש מישהו אמון, אתה יותר כדי לשמור על הסיכוי כי המינוי. עם זאת, אם השותף שלך יש לבטל מסיבה כלשהי, לא לתת לזה לעצור אותך על העבודה שלך.

תרגיל כלל # 11: תהנו! תרגיל יכולים וצריכים להיות כיף. אל תתנו שזה יהיה כואב. אם הוא, להאט קצת וליהנות לנוף. תרגיל מקום יפה, עם מים או עצים. תנשום עמוק וליהנות את אוויר צח! תראה את זה זריחה או שקיעה! היום הוא אדיר, ואתה partaking של אותו במלואו. החיים הם מעולים!

zen-productivity ++
השגת מטרות עם הבן שלי: הארי פוטר שלנו מרתון
מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 1
מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 2, ארגון Edition
אימייל Zen: נקה את תיבת הדואר הנכנס
קבל בריאה ולהשתלב, חלק 1
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: