Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

איך הפך מוקדם Riser

אני יודע, סטיב Pavlina עשה את זה כבר, אבל אני כבר נמצא כי הקצה כבר בתחילת אחד הדברים שאני הכי טוב שעשיתם בשנה האחרונה, ואני חשבתי שאני מעוניין לשתף את העצות. אני רק פורסם על בוקר שגרתי, וחשבתי שאולי תהיה מעוניין לדעת כיצד אני לקום בשעה 4:30 בבוקר
עבור [...]


אני יודע, סטיב Pavlina עשה את זה כבר , אבל אני כבר נמצא כי הקצה כבר בתחילת אחד הדברים שאני הכי טוב שעשיתם בשנה האחרונה, ואני חשבתי שאני מעוניין לשתף את העצות. אני רק פורסם על בוקר שגרתי , וחשבתי שאולי תהיה מעוניין לדעת כיצד אני לקום בשעה 4:30 בבוקר

במשך שנים רבות, אני הייתי בסוף riser. אני אוהב לישון למערכת ואז דברים השתנו, כי היה לי לקום בבוקר בין 6-6:30 כדי לתקן לי את הילדים 'lunches מוכן לקחת אותם לבית הספר. אבל בשנה שעברה, כאשר החלטתי הרכבת מרתון הראשון שלי, החלטתי שאני הנדרש כדי להפעיל את בוקר אם אני הייתה כל הזמן שמאל של המשפחה שלי.

אז, אני יצאה לבצע התעוררות מוקדם של הרגל. אני מקבל את שהתחיל בשעה 5:30 בבוקר, בשעה 5 בבוקר אז מתי זה הפך הרגל, והיה לי לקום בשעה 4 בבוקר או 3:30 בבוקר מוקדם של דבר, היא לא הייתה בעיה. בנוסף, בנובמבר האחרון, כאשר החלטתי להשתתף NaNoWriMo החלטתי לקום בשעה 4 בבוקר כדי לכתוב לפחות שעה ביום. עכשיו אני כי הושלמה כתיבת הרומן-המטרה, אני לא צריכה להעיר, כי מוקדם יותר, אבל שיהיה שמח התיישבו על הקצה של פשרה בשעה 4:30 בבוקר כמה ימים, אז אני ממש עייפה (אם אני הולך לישון מאוחר), אני יהיה להעיר בשעה 5:00 או 5:30, אבל זה עדיין מוקדם יותר הייתי מתעורר.

להלן טיפים שלי יהפוך מוקדם riser:

  • לא תבצע שינוי דרסטי. להתחיל לאט, לפי הקצה רק 15-30 דקות מוקדם יותר מהרגיל. להתרגל זה במשך כמה ימים. ואז לגזום עוד 15 דקות. תעשה את זה בהדרגה, עד לקבלת מטרת הזמן שלך.
  • הרשה לעצמך לישון מוקדם יותר. אתה עלול לשמש כדי להישאר עד מאוחר, אולי צפייה בטלוויזיה או גלישה באינטרנט. אבל אם אתה ממשיך זה הרגל, בעת שניסה לקום מוקדם יותר, במוקדם או במאוחר אחד הולך לתת. ואם זה הוא משכים אשר מעניקה, אז תוכלו לישון מאוחר לקרוס ו ו צריך להתחיל מחדש.אני מציע הולכים לישון מוקדם יותר, אפילו אם אתה לא חושב תוכל לישון, ולקרוא תוך במיטה. אם אתה באמת עייף, אתה עלול להירדם רק הרבה יותר מוקדם ממה שאתה חושב.
  • שים את שעון מעורר רחוק ממך למיטה. אם זה כאן ליד המיטה שלך, תוכל להשתיק אותה או להכות לנמנם. אף פעם לא פגעו לנמנם. אם היא רחוקה המיטה שלך, אתה צריך לקום מהמיטה כדי להשתיק אותה. עד אז, אתה למעלה. עכשיו אתה רק צריך להשאר ער.
  • צאי של הורים ברגע שאתה כבה את האזעקה. אל תאפשר כדי ליעל את עצמך חוזר למיטה. רק כדי להכריח את עצמך לצאת מן החדר. הרגל שלי היא מעידה לתוך אמבטיה וללכת להשתין. כאשר אני כבר עשה את זה, ואת מסומק שירותים ו לרחוץ את הידיים ואת הסתכל מכוער שלי ספל גדול של המראה, אני ער מספיק כדי להתמודד עם היום.
  • אין לבסס על הגיון. אם לאפשר את המוח לדבר אתה לא מקבל את המוקדמות, לא תוכל לעשות את זה. אל תיתן לקבל בחזרה במיטה אופציה.
  • הרשה לעצמך לישון בתוך אחת לזמן מה. למרות מה שאני פשוט אמר את הצבע הקודם, פעם אחת לזמן מה זה נחמד לישון למערכת כל עוד זה לא דבר רגיל. אני עושה את זה אולי פעם בשבוע בערך.
  • הפוך התעוררות מוקדם פרס. כן, זה אולי נראה בהתחלה שאתה לאלץ את עצמך לעשות משהו קשה, אבל אם אתה הופך את זה מהנה, בקרוב תוכלו לצפות התעוררות מוקדם. פרס שלי היה אמור להיות כדי להפוך חם כוס קפה ולקרוא ספר. ביצעתי לאחרונה לגזור קפה , אבל אני עדיין נהנה לקרוא את הספר שלי. Rewards אחר יכול להיות טעים לטפל לארוחת בוקר (smoothies! Yum!) או לצפות את הזריחה, או מדיטציה. מצא משהו מענג זה בשבילך, ולאפשר לעצמך לעשות את זה כחלק בוקר שגרתי.
  • נצל את כל תוספת זמן. האם לא מתעורר בשעה מוקדמת או שניים רק כדי לקרוא את הבלוגים, אלא אם כן זה חשוב המטרה שלך. אל תקום מוקדם ואת זה בזבוז זמן נוסף. קבל קפיצה להתחיל את היום! אני רוצה להשתמש באותו זמן, כדי לקבל על הראש להתחיל בהכנת הילדים שלי 'lunches, על התכנון למשך שארית היום (כאשר אני מגדיר את MITs), או להפעיל על מדיטציה, וגם על הקריאה. עד שעה 6:30 rolls מסביב, אני שעשיתם הרבה יותר אנשים עושים את כל יום.
  • תיהנה הפסקה של שחר! ככל שתוכל, נראה בחוץ (או יותר טוב, לקבל בחוץ!) ולצפות בשמיים להפוך שעה. זה יפה. וזה שקט ושלווה. עכשיו זה הזמן האהוב עלי ביום. איך את המוקדמות הוא פרס בפני עצמה בשבילי.

ראה גם:

zen-productivity ++
מותק גורם שמונה: העלאת שישה ילדים - חלק 2, ארגון Edition
אימייל Zen: נקה את תיבת הדואר הנכנס
קבל בריאה ולהשתלב, חלק 1
קבל בריאה ולהשתלב, חלק 2 - מהדורת תרגיל
בוקר טוב שלי שגרתיים
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: