Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

מה מערכת ההפעלה של Google Chrome האמצעים למחשוב


תמונה מתוך גנוב Wired .

נכתב על ידי שליחת ליאו Babauta . תעקבו אחריי ב צויץ .

לעיתים קרובות אני לא לכתוב על Tech בעיות, אבל הוא כל כך להיות כתוב על מערכת ההפעלה של Google Chrome להודעות חשבתי אני מעוניין לשקול למערכת

על פני השטח, את ההכרזה של גוגל נראה כי מערכת ההפעלה רבים כמו ירו לעבר יריב מיקרוסופט, התקפה ב-MS של עסקי הליבה. אבל מי היה הבאה של Google תנועות יודעת שזה יותר מזה - זוהי (צפוי) גלגולו של Google אסטרטגיה לטווח ארוך.

גוגל עוברת הכל באינטרנט, ואני באמת מאמין שזה עתיד המחשוב. שולחן העבודה של מודל המחשוב - ERA של מיקרוסופט - הוא בא אל קיצו. זה יהיה לקחת כמה שנים, אבל זה יקרה.

דגם הישן
במשך שנים, את מערכת ההפעלה, השתמש במחשב השולחני analogy, עם תיקיות וקבצים, כל מאוחסן בתוך קובץ גדול הממשלה (הכונן הקשיח). ויישומים כגון Word יש להריץ מהדיסק הקשיח.

מה זה יש משמעות הדבר היא כי, על מנת לבטח את המחשב מפני קריסות (שהן בלתי נמנע בסופו של דבר), שכבר היה צריך לגבות את הקבצים אל הדיסק מרוחק (אחר כונן CD-ROM, וכו '). כמו כן הוא התכוון על הראש כאשר מדובר בגישה שלך קבצים ותוכניות ממספר מחשבים - אתה צריך לשמור קבצים או סנכרון כל הזמן, או לקנות ולהתקין מספר עותקים של יישומים.

הוא התכוון גם הרבה כאבי ראש כאשר מדובר תיוק ו למצוא את הקבצים, ולשתף אותם עם אנשים אחרים (זה היה צריך להיעשות באמצעות בתקליטונים / תקליטורים, או יותר לאחרונה, קבצים המצורפים להודעות דוא"ל).

לבסוף, מערכות הפעלה, מנסה לעשות כל דבר, הפכו bloated ו איטי, תופס הרבה המחשב של כוח עיבוד, הזיכרון והאחסון.

דגם חדש
המודל של גוגל מבוסס על חיבור לאינטרנט, מודל זה היה שאין להעלות על הדעת לפני עשור ויש לו רק היה ממש בר חיים בשנים האחרונות כמעט כמו כל אדם מהיר חיבורים ו Wi-Fi או מטלפון נייד.

גוגל עברה יישומים, ועל יותר ויותר, את הקבצים, את האינטרנט (או ענן). זה התחיל עם Gmail של הצלחה - מהיר, עוצמה הדוא"ל המקוון App כי יכה Desktop דוא"ל Apps הידיים למטה. זה מורחבת עם חבילה של אינטרנט פשוטה Apps:לוח השנה של Google, מסמכים וגיליונות אלקטרוניים, Google Reader, פיקסה בשביל התמונות, בסופו של דבר ל-YouTube Video, Blogger לכתיבה עבור האינטרנט, ועוד.

אלה הם Apps קל אבל חזקים. הם אינם עשירים כמו תכונה בשם Desktop Apps, אבל הנה מה מבקרים רבים אינם מבינים:היום (וגם של מחר) בעולם המחשוב,הם לא צריכים להיות.

בעוד עולם העסקים יש ארוכות השתמשו ב-Microsoft Word כדי ליצור מסמכים עשירים מלאה של העיצוב ואת תרשימים, יותר ויותר את העולם הנייד לא אכפת לאף אחד את זה. אנו שולחים הודעות דוא"ל והודעות טקסט ו tweets והודעות על Facebook ופורומים ועוד מדיה חברתית - ללא עיצוב כלל. אנחנו נעשה את הבלוג כי יש הודעות מודגש ו מוטות וקישורים ותמונות וקטעי וידאו ולא הרבה יותר במונחים של עיצוב טקסט.

אנחנו לא צריכים תכונה bloated-Microsoft Word יותר. גם לא-Excel, עם 2 מיליון התכונות שלו, ולא PowerPoint (מי אוהב לצפות שקופיות?). כמובן, יש עדיין חלק גדול Desktop Apps, כי אנשים משתמשים, עבור עריכת תמונה ווידאו ועוד ועוד ... אבל הרוב מאיתנו לא צריך אותם. אנו צריכים לתקשר פשוט ובמהירות, ללא בעיות.

Apps אינטרנט אינם מתאימים עם שולחן העבודה Apps ... אבל זה דבר טוב עבור רוב המשתמשים לנו את המודל החדש מחשוב.

אינטרנט Apps הם Lightweight ומהירה. הם מאחסנים את כל הקבצים באינטרנט, כך שאינך צריך לדאוג להם או syncing שנשא סביב כונני Flash או תקליטורים, או גיבוי. אתה יכול לחלוק עם מישהו שאתה אוהב, או את כולם, עם לחץ.

זה מה מחשוב העולם הופך, ויהיה במשך שנים רבות. Google יש מונעים שינויים אלה, וכאשר היא הודיעה את דפדפן Chrome אשתקד, היה ברור כי המעבר כדי להפוך את דפדפן האינטרנט Apps להתמודד טוב יותר.

את Chrome OS הוא ברור להעביר להפוך מחשבים לעקוף את הדגם הישן של שולחן העבודה ושל היישומים קבצים ותיקיות, וללכת ישר אל הרשת, Apps אינטרנט, וכן קבצים מקוון. Chrome OS יהיה קל ומהירה (כמו דפדפן Chrome), היא תכונה Web Apps ולא הרבה אחר, וזה יהיה מושלם aligned כיצד יותר ויותר מאיתנו משתמשים באינטרנט - עם ניידות, מהירות, שיתוף, ו חיבור בחשבון.

למה גוגל מוסיקה הבא הוא שלב לוגי
אם אתה קורא את Google Chrome OS להודעות בזהירות, תראה מעניינת פריט:

"[אנשים] רוצה את הנתונים להיות נגישים אליהם באשר הם, ולא צריך לדאוג לאבד את המחשב או שוכח לגבות קבצים."

זה ללא ספק אמצעי Google OS תשמור את כל הקבצים באינטרנט - אז אנשים לא צריכים לדאוג לגבות את הקבצים, ואם הם מאבדים את המחשב, שום דבר לא יהיה באמת ללכת לאיבוד.

וזה הגיוני, בהתחשב כי גוגל עברה כמעט את כל הקבצים שלך באופן מקוון, אם אתה משתמש האינטרנט שלה Apps:דואר אלקטרוני, תמונות (ב-Picasa), קטעי וידאו (ב-YouTube), מסמכים (Google Docs & Spreadsheets), אפילו pdfs עכשיו.

כמעט את כל הקבצים.

ממוצע משתמש אחד יש סוג אחר של קובץ, אם כי:mp3s. בטח, אני יודע יש הרבה סוגים אחרים של קבצים, אבל אני חושש רק עם מה שרוב האנשים להשתמש במחשבים אלו ימים - דוא"ל באינטרנט קריאה דברים חברתי, וידאו, תמונות, מוסיקה. ו-Google לא זז המוסיקה המקוונת עדיין.

ישנם אתרים שבהם כבר לעשות את זה, אבל הם לא גוגל. אז גם גוגל יקנה אחד האתרים מקוונים (כמו שהיא עשתה עם YouTube ו-Blogger ו Writely, אשר הפכה את Google Docs), או שהוא ייצור משלה.

Mp3s שלך יישמרו באופן מקוון, וכן תוכל לנגן אותם מכל מקום. זה יהיה להשלים את המטרה של גוגל לשמור על כל הקבצים שלך באופן מקוון.

חששות:קישוריות ופרטיות
ישנן שתי דאגות כי יש אנשים כאשר ענן מחשוב או אינטרנט Apps מובאים למעלה, אז אנחנו צריכים לדבר על אותם בקצרה:

1. מה אם אתה לא מחובר על ענן?אתה עלול לאבד את החיבור לאינטרנט ולאבד את הגישה את הקבצים. זה לא חשש עבור רובנו, כמו שאנחנו כמעט תמיד מחוברת, יותר ויותר כל שנה, במיוחד עם נתוני תוכניות בהתקנים ניידים (ala את iPhone). עם זאת, גוגל כבר לטפל בבעיה זו עם Google Gears ו HTML5 - תוכל לגשת קבצים ולהשתמש באינטרנט Apps גם כאשר לא מקוון.

2. האם אני באמת רוצה ש-Google יש את כל קבצי מידע?זה חוקי הפרטיות דאגה, ואין לי תשובה. ההרגשה האישית שלי היא כי אין לי כל הנתונים כי אני מודאגת incredibly לאבד או שעשוי להיות ציבורית. אני מאוד בספק גוגל יהיו מעונינים הגלישה באמצעות הקבצים שלי, כפי שהם לא ממש מעניין. Google משתמשת ואם את הנתונים לשרת טוב יותר את המודעות ... מה שאכפת לי? אני לא תראו את המודעות שלהם בכל מקרה.

עם זאת, אני מבין את דאגה פרטיות . זה עלול לצמוח להיות נושא חשוב זה, או שהוא עשוי להיות פשוט משהו שלמדנו לחיות עם, כפי שיש לנו עם רבים אחרים בנושא פרטיות (ממשלתי בעל גישה לנתונים כספיים שלנו, מיקרוסופט בקבלת מידע על המחשבים שלנו, וכו ').

עדכון: עוד מידע על Chrome .
--
עבור אלו המעוניינים ליצור עוצמה אינטרנט ווידאו:Check out a toolkit at WebWarriorTools on הפיכת אינטרנט שמוכר וידאו . בעיקרון, זהו אמצעי למידה מקיפה על כל דבר כל מה שאתה צריך כדי ליצור וידאו זה גורם השפעה. זה נהדר משאב עבור אנשים עם בלוגים או מוצרים אשר רוצים ללמוד איך להתחיל להשתמש הווידאו נרשמים או להגדיל את המכירות.

משיק את הכלים בעוד כמה ימים, ועד אז יש להניח מראש כי טיפות למכירה במחיר של $ 67 ל $ 49 (32% הנחה).

zen-productivity ++
חיי האהבה, לא דברים
קח הרבה Breaks כדי לקבל עוד בוצע
עזר בסיסיים של מוטיבציה
את בריאה ולהשתלב אלגוריתם
שלושה שינויים פשוטים כדי להשיג התאמה ירוק באותו זמן
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: