Zen Kanji

יַצרָנוּת

Zen Habits (Leo Babauta) - Hebrew

למה תיבת הדואר הנכנס שלך דואר אלקטרוני אינו טוב רשימת מטלות


קח ל-DOS מתוך הודעת דוא"ל יעילה יותר, saner בדרך לעבודה.

נכתב על ידי שליחת ליאו Babauta . תעקבו אחריי ב צויץ .

ניו יורק טיימס techonology דוד Pogue סופר, סופר אני מעריץ, לאחרונה רשומים חלק את העצות הטובות ביותר פרודוקטיביות - וזה טוב ברשימה. דבר אחד אני עם העניין הוא ציין שהוא משתמש בדוא"ל שלו אל תיבת הדואר הנכנס כ-לעשות רשימה, בה הוא נוהג נפוץ למדי.

וכן כל זמן יש בהחלט דבר לא בסדר עם זה, ואני כבר עשה את זה בעצמי, אני רוצה לעשות מהר counterargument.

דוא"ל דואר נכנס הוא לא הכי טוב כדי לעשות רשימה, והנה הסיבה:

1. אתה לא יכול לשנות את נושא קווי. משמעות הדבר היא שלך כדי לעשות רשימה מורכבת של שורות נושא זה יש לעיתים קרובות אין מה לעשות עם הפעולה שאתה צריך לקחת. דוא"ל שאומר "פגישה של היום" עלול להיות ממש פעולה להתקשר למישהו או לשלוח קובץ למישהו. תצטרך לפתוח כל הודעת דוא"ל על מנת למצוא את הפעולות, שהוא מאוד לא יעיל. לחלופין, עליך לזכור מה הפעולות הקשורות עם כל הודעת דוא"ל, וכי את התבוסות של הצבע ל-רשימת לעשות ... את רשימת אמור לזכור בשבילך, ולקחת את הלחץ מחוץ למוח שלך.

2. יכולים להיות מספר רב של פעולות על כל הודעת דוא"ל. מה אם דוא"ל ל-מכיל 10 פריטים לעשות? אתה לא יכול למחוק את הארכיון או דוא"ל כאשר שעשית אחת או שתיים של פעולות. זה יהיה בתיבת הדואר הנכנס שלך להישאר עד 10 הם לעשות הכל, כאילו שום דבר לא נעשה. כמו כן, אתה יכול לשכוח כי ישנם מספר רב של פעולות באמצעות דוא"ל או קובץ או למחוק אותו מתי שעשית אחת מפעולות - או שיש לך או יהיה נאלצים לזכור כי ישנן מספר פעולות של דוא"ל, שוב את הבסה מטרת-A כדי לעשות רשימה.

3. אתה לא יכול להזמין מחדש את הדואר האלקטרוני (בדרך כלל). תוכניות דואר אלקטרוני רבות (כגון Gmail נפלא) רק להראות את הודעות דוא"ל לפי סדר שהם מגיעים למערכת מה שאומר, אם אתה רוצה לשים את הפריטים החשובים ביותר בראש, אתה לא יכול. אם אתה רוצה קבוצה כל הפריטים עבור errands, יהיה עליך ליצור תווית עבור אותו ולחפש שם. זה לא כמו גמישות כמו גם את הפשוט ביותר כדי לעשות את התוכנית.

4. אתה לא יכול prioritize שלך ל-DOS. רוב הקוראים יודעים כי אני אוהד של בחירת 3 הדף החשוב ביותר משימות בכל יום (ראה כוחה של פחות ו Zen כדי בוצע לפרטים). אבל אתה לא יכול פשוט את רשימת הדף הכי חשוב 3 משימות בדוא"ל - אתה צריך את כל הרשימה. לפי סדר שהם מגיעים למערכת ניתן לעשות כדי לעקוף את הבעיה הזו, וליצור תווית התיקייה או רק עבור משימות חשובות, אבל אז למה להשתמש הדוא"ל שלך בתור כדי לעשות רשימה? למה לא להשתמש בפועל כדי לעשות את רשימת שפועל דרך שהיא אמורה?

5. דוא"ל דואר נכנס מכיל distractions. זה כנראה הדבר הגרוע ביותר ברשימה זו: אם אתה מסתכל שלך ל-DOS בדוא"ל, אתה בסכנה גדולה מאוד של דואר אלקטרוני חדש מגיע ו distracting לך. אני חושב שזה רעיון גרוע לקבל דוא"ל על כל הזמן - זה מקשה על מיקוד. אני מעדיף פשוט כדי לעשות רשימה המאפשרת לך להפסיק דוא"ל בזמן שאתה מנסה להשיג עבודה חשובה מאוד.

אז מה טוב יותר שיטה? פשוט: פשוט כדי לבחור רשימת מטלות תוך כדי לעבד את דוא"ל דואר נכנס, לנטוש את פעולות כדי לעשות את הרשימה. מחברת אינדקס או כרטיס עובד בסדר גמור, כמו האם תוכנית פשוטה כמו Taskpaper (My Favorite הנוכחית), או אפילו קובץ טקסט ב-Notepad או TextEdit. אם להגדיר את מקשי הקיצור עבור ל-App או קובץ לעשות, זה פשוט לוקח שניה כדי להעתיק ולהדביק-A כדי לעשות מדוא"ל.

אני לא אומר שאתה לא יכול לעבוד גם לקחת דברים נפלאים נעשה באמצעות דוא"ל דואר נכנס בתור כדי לעשות רשימה. דוד Pogue ברור מצליח להשיג הרבה דרך לעשות את זה, ואני כבר עשה את זה מעת לעת. אבל זו לא הדרך הטובה ביותר, לפחות עבור מי כמו דרך פשוטה למצוא אדם, תביעה פריטים כדי prioritize משימות, וכן לעבוד ללא distractions.

--
אם אתה אוהב את זה, בבקשהshare it on del.icio.us, StumbleUpon or צויץ. הייתי מעריך את זה. :)

zen-productivity ++
קח הרבה Breaks כדי לקבל עוד בוצע
עזר בסיסיים של מוטיבציה
את בריאה ולהשתלב אלגוריתם
שלושה שינויים פשוטים כדי להשיג התאמה ירוק באותו זמן
מה מערכת ההפעלה של Google Chrome האמצעים למחשוב
Zen Habits - Hebrew
חיפוש באתר: