Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

10 Wskazówki dla niepalących Zamykanie

Niedawno obchodził mój jeden rok rocznicy rzucić palenie. Cóż, w końcu rzucić palenie ... jak najbardziej palących, miałem próbowałem rzucić wiele razy i nie powiodła się. Ale to zamknąć zablokowany i chciałbym podzielić się z top 10 rzeczy, które się tego zakończyć udane gdy inne nie.
1.Zobowią siebie w pełni. W zamykany, że [...]


Niedawno obchodził mój jeden rok rocznicy rzucić palenie. Cóż, w końcu rzucić palenie ... jak najbardziej palących, miałem próbowałem rzucić wiele razy i nie powiodła się. Ale to zamknąć zablokowany i chciałbym podzielić się z top 10 rzeczy, które się tego zakończyć udane gdy inne nie.

1.Zobowią siebie w pełni.W zamknięty, że nie byłem w nim tylko połowę. Mówiłem sobie, chciałem rzucić, ale ja zawsze czuli w plecy mojego umysłu, że nie będę. I nie pisać nic w dół, nie powiedzieć wszyscy (może moja żona, ale właśnie jej). Tym razem napisałem ją w dół. Napisałem w dół plan. I o tym blogu. I złożył ślub z moją córką. Mówiłem rodziną i przyjaciółmi byłem rzucić. Byłem online i dołączyła zamknąć forum. Miałem nagród. Wiele z nich będzie w następujących wskazówek, ale o to, że w pełni zaangażowany i nie było odwrotu. I nie ułatwiają sobie na porażkę.

2.Zrób plan. Nie można tylko i powiedzieć, "I'm gonna zakończyć dzisiaj." Musisz przygotować samodzielnie. Plan it out. Have a system nagród, system wsparcia, osoba do rozmowy, gdy jesteś w tarapatach. Zapisz to, co będziesz robić, gdy pojawi się wzywać. Wydrukuj ją. Opublikuj go na ścianie, w domu iw pracy. Jeśli czekać, aż pojawi się potrzeba dowiedzieć what you're going to zrobić, już utracone. Musisz być gotowy, gdy wzywa te pochodzą.

3.Know Your Motywacja. Gdy przychodzi apelujemy, twój umysł będzie racjonalizacja. "Co to jest szkodliwe?", A Ty zapomnisz, dlaczego robisz to. Wiedzieć, dlaczego robisz to przed tym apelujemy przybywa. Czy dla dzieci? Dla swojej żony? Dla ciebie zdrowia? Tak więc można uruchomić? Ponieważ dziewczyny lubisz nie lubi palaczy? Mają bardzo dobry powód lub powody quitting. Lista im. Drukuj im. Umieść je na ścianie. I przypomnieć sobie tych powodów, codziennie, co wzywają.

4.Nie Jeden Puff, Ever (Nope). Umysł jest skomplikowane rzeczy. Będzie można powiedzieć, że jeden papieros nie będzie bolało. And it's hard to twierdzą, że z logiką, zwłaszcza kiedy jesteś w środku na ponaglenia. I wzywa te są super trudno spierać się ze. Don't give in Powiedz sobie, przed wzywa się, że nie będziesz palić jednego ptyś, nigdy ponownie. Bo prawda jest, że jedno dmuchnięcie będzie bolało. Jeden ptyś prowadzi do drugiego, a jedna trzecia, a wkrótce, jeśli nie rzucić, you're palenia. Nie wygłupiać się. Jeden ptyś będą niemal zawsze prowadzić do recesji. NIE BIERZ Jedną Puff!

5.Dołącz do forum. Jedną z rzeczy, które pomogły w tym najbardziej zamknąć został online forum quitters (quitsmoking.about.com) ... nie czuje się tak, gdy sam jesteś nieszczęśliwy. Misery loves spółki, po wszystkim. Przejdź do trybu online, wprowadzają się, poznać inne osoby, które przeżywają obecnie dokładnie to samo, po około crappy swoje doświadczenia i przeczytać o innych, którzy są jeszcze gorsze niż ty. Najlepsze zasady: Poczta Przed dymu. Jeśli ustawisz tę zasadę i trzymaj się go, to uczyni to za pośrednictwem konta wzywać. Inne będzie można rozmawiać przez nią. Wtedy będziemy świętować z wami, kiedy je poprzez swój pierwszy dzień, dzień 2, 3 i 4, tydzień 1 i poza nią. To świetna zabawa.

6.Reward Yourself. Set up a plan for your rewards. Definitely reward yourself after the first day, and the second, and the third. You can do the fourth if you want, but definitely after Week 1 and Week2.And month 1, and month 2.And 6 months and a year. Make them good rewards, that you’ll look forward to: CDs, books, DVDs, T-shirts, shoes, a massage, a bike, a dinner out at your favorite restaurant, a hotel stay … whatever you can afford. Even better: take whatever you would have spent on smoking each day, and put it in a jar. This is your Rewards Jar. Go crazy! Celebrate your every success! You deserve it.

7.Opóźnienie. Jeśli masz wzywać, poczekaj. Wykonaj następujące rzeczy: pobrać 10 głębokich oddechów. Pij wodę. Zjedz przekąskę (najpierw był kandyzowanego i dziąseł, to przełącza się na zdrowsze rzeczy takie jak marchew i mrożone winogrona i pretzels). Zadzwoń do wsparcia osoby. Opublikuj na swojej rzucania palenia forum. Ćwiczenia. DO Whatever It Takes, ale DELAY, DELAY, DELAY. Będziesz je dzięki nim oraz wzywać będzie odejść. Kiedy to robi, świętować! Weź go jednym wzywać na czas, i można to zrobić.

8.Wymień Wykluczające Habits z pozytywnych Ones. Co zrobić, gdy jesteś podkreślić? Jeśli obecnie reagują na stres z papierosa, musisz znaleźć coś innego do zrobienia. Głęboki oddech, samoregulującymi masaż moją szyję i ramiona, i wykonywanie pracował dla mnie zastanawia. Inne nawyków, takich jak to, co zrobić, pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, lub co zrobić, w samochodzie, gdzie zwykle dym, powinien zostać zastąpiony lepsze, te pozytywne. Uruchamianie została moją najlepszą pozytywny nawyk, choć mam kilka innych, które zastąpiły palenia.

9.Make it Through Hell Tygodnia, a następnie Heck Tygodnia i You're Golden. Najtrudniejszą częścią rzucić to pierwszy dwa dni. Jeśli można uzyskać przeszłości, że już przeszły etap wycofania nikotyny, a reszta to głównie psychicznego. Ale w pierwszym tygodniu jest piekło. Dlatego nazywa Hell Tygodnia. Po tym, to zaczyna się łatwiejsze. Drugi tydzień jest Heck Tygodnia i jest nadal trudna, ale nie prawie jak potępieńczy jako pierwszy. Po tym było sprawne żeglowania dla mnie. Ja po prostu musiał zajmować się okazjonalnie silne wzywać, ale w pozostałej części wzywa były lekkie i czułem pewność mogę je poprzez niczego.

10.If You Fall, Get Up. I uczyć się od Twoja Pomyłki. Tak, my wszyscy nie. Nie oznacza to mamy porażek, lub, że nigdy nie uda. Jeśli spadnie, to nie koniec świata. Wstawaj, szczotka się wyłączyć, a następnie spróbuj ponownie. I nie wiele razy przed kolejnymi. Ale wiesz co? Każdy z tych niepowodzeń nauczył mnie czegoś. Cóż, czasami powtarzające się te same błędy kilka razy, ale w końcu nauczyłem. Dowiedzieć się, jakie są przeszkody do sukcesu, a plan ich w następnej zamknąć. A nie czekać kilka miesięcy do następnej zamknąć. Daj sobie kilka dni do planowania i przygotowania, aby w pełni zaangażować ją i idź na to!

BONUS TIP # 11: THINK POSITIVE. To jest najważniejsze wskazówka wszystkich. Uratowałem ją w ostatniej. Jeśli masz pozytywne, może nie-postawy, jak corny jak to może brzmieć, będzie sukces. Zaufaj mi. To działa. Powiedz sobie, że możesz to zrobić, a będziesz. Powiedz sobie, że nie można zrobić, a na pewno nie będzie. Kiedy rzeczy dostać szorstki, zdaniem pozytywne! Możesz uczynić to poprzez wzywać. Możesz uczynić to poprzez Hell Tygodnia. Można. I did. Więc mają miliony innych. Jesteśmy nie lepiej niż ty. (W moim przypadku, gorsze.)

Zobacz także:

zen-productivity ++
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: