Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

2007: Moja Greatest Ever Rok

Ponad tydzień w 2007, jestem bitowe późno umieszczanie tego, ale proszę wybacz mi. I rzeczywiście moją górę cele na rok 2007 w grudniu, a już zgarnięte udany start w sprawie prac nad nimi.
Postanowiłem ustalić cele, które są trudne, ale osiągalne, coś co pozwoli mi [...]


Ponad tydzień w 2007, jestem bitowe późno umieszczanie tego, ale proszę wybacz mi. I rzeczywiście moją górę cele na rok 2007 w grudniu, a już zgarnięte udany start w sprawie prac nad nimi.

Postanowiłem ustalić cele, które są trudne, ale osiągalne, coś co pozwoli mi dobrze sobie po ich pełnej realizacji. Co mam tu kilka dobrych celów i myślę, że można je wypełniać.

Jak będę je wypełniać: It's all good i dobrze napisać swoje cele, ale musisz coś zrobić, aby utrzymać skoncentrować się na nich, można zachować motywację, a także zapewnienie, że jesteś na dobrej drodze przez cały rok. Jak to zrobić? Tygodnik Celem spotkania z moją żoną.

Moja żona i ja zdecydowałem się być "celem Przyjaciele" w tym roku, a do tego celu, mamy spotkanie raz w tygodniu do naszych celów i przegląd tego, co mamy zrobić. Na przykład, na początku stycznia, braliśmy naszych celów na rok i podjęła decyzję, co będziemy starać się osiągnąć w styczniu na każdy cel. Staraliśmy się uczynić go łatwo accomplishable coś w jeden miesiąc. Następnie co tydzień w styczniu, ustalamy cele tygodniowe, które pomagają nam w kierunku bramki miesięcznych. Każdego dnia patrzymy na nasze cotygodniowe cele i zobacz co możemy zrobić tego samego dnia.

Więc przez cały rok, mamy mechanizm śledzić nasze postępy, przegląd naszych dokonań i porażek, a zestaw mini cele, które pomogą nam w kierunku roku ogólne cele. To działa tak wielkim zakresie i mam nadzieję, że raport dobre postępy w roku idzie dalej. To prowadzi nas motywację i tak dużo lepiej niż tylko pisanie dół niektórych uchwał i zapominając o nich po kilku tygodniach.

Tak więc bez dalszych ADO, tutaj są moje cele na rok:

Góra celów na rok 2007

*Triathlon: Pociąg przynajmniej 2x w tygodniu w każdym rowerze, pływać, biegać, i kompletne olimpijskiej triatlonie w lipcu 2007. Napisz kolumnie raz na dwa tygodnie o doświadczenie.

*Siła szkolenia: Pociąg 3x w tygodniu, osiągając niewielkie masy i definicji (jednocześnie tracąc tłuszcz triatlonie poprzez szkolenia). Zrób zdjęcie w grudniu, a potem co 3-4 miesiące.

*Yard pracy: Get it back kształtu w grudniu 2006, a następnie wyciąć raz w tygodniu przez 1-2 godzin, aby zachować kształt. Powinny mieć ładnie utrzymane stoczni.

*Wypłata kartą kredytową, samochód: Ustaw planu płatności, dokonywania regularnych wpłat. Uczcij gdy done!

*Zapisać: Odłogowanie $ ___ nadzwyczajny fundusz (otwarty w Internecie dla tego konta, a następnie przelać pieniądze), a następnie $ ___ zapłacić za okres, w Liberty Fund (i śledzić różne kategorie w Liberty Fund).

*Medytować: Przynajmniej dwa razy w tygodniu, medytować na 20-30 minut.

*Pozytywne Parenting: Zostań spokojniejsze, bardziej pozytywne rodzica. Przystanek krzyki i pobicie. Naucz je z miłości. Czy praktyki dobę, z żoną, aby mi pomóc.

*Uproszczenie: Reduce my needs. Reduce clutter. Reduce complications in life. Uproszczenie workday. Uproszczenie the house. Create times of peace (meditation, running, reading, quiet times with wife, kids).

*Podjęcie działań: Czy to, aby pomóc w podniesieniu świadomości i poprawy globalnego ocieplenia, ubóstwa i Guam politycznego statusu.

zen-productivity ++
10 Wskazówki dla niepalących Zamykanie
Year in Review 2006 - wielki rok!
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: