Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Alow się być zadowoleni i dumni z Pana

Zbyt często trudno na siebie i źle o naszym braku postępów. Czujemy się winni, że mamy kilka nieodebranych workouts lub że nasze postępy w naszym celem utknęła, albo, że obniżyło się i zjadł kilka naprawdę opasowych stuff.
Ale to patrząc na szkło jak w połowie pusta, a [...]


Zbyt często trudno na siebie i źle o naszym braku postępów. Czujemy się winni, że mamy kilka nieodebranych workouts lub że nasze postępy w naszym celem utknęła, albo, że obniżyło się i zjadł kilka naprawdę opasowych stuff.

Ale to patrząc na szkło jak w połowie pusta, a to jest niemal gwarantowane do utrudniają postęp w kierunku celu.

Spójrz na szkło jak w połowie pełna- Spojrzenie wstecz i zobaczyć, co zostało zrobione do tej pory, i czuje się dumny z Pana. Bądź szczęśliwa o ile już się tak daleko, nawet jeśli mają długą sposobów, aby przejść jeszcze.

Weź sobie za przykład. Mogliśmy przeczytać moja historia ... I patrząc wstecz, wydaje się, jakbym już wiele osiągnąć w krótkim czasie. Ale było wiele razy, kiedy nieodebranych workouts, i poczułam się dużo winne. Były czasy, kiedy jadłem niezdrowe, i poczułam się źle. Były czasy, kiedy mój system organizacji poszedł na kawałki, kiedy miał 10 e-mail Skrzynka wiadomości posiedzenia tam nie działała na.

Ale jeśli te złe uczucia pozwalają mieć moc nade mną, I'd probably następnie poddaliśmy się i nie, i nigdy nie dotarły mojego przeznaczenia.

Kluczem jest krokiem wstecz i spojrzeć wstecz na to, co zrobiłeś. Jasne, I missed niektórych workouts, ale spójrz na ile I've done! I nie było dawno temu, kiedy nie było jeszcze zawodnicy na wszystkich! Zamiast bicia siebie, świętować swój sukces, bez względu na to jak mała!

Będziemy zawsze poczucie winy, co mamy zrobić, nie, ale ważne jest, aby przypomnieć sobie to, że jest to tylko tymczasowe cios.I zawsze sobie powiedzieć, że to tylko mały bump na długiej drodze.

Weź Zobacz, jak za tobą, a przed tobą. Małe Glitches nie może wykoleić pociąg jako potężny jak ty!

zen-productivity ++
Co to jest naprawdę konieczne? Przewodnik życia oszczędny
Zen Habits Dlaczego?
Zen Mind: Jak Declutter
100 Ways to Have Fun z dzieci za darmo lub Tanie
5 sposobów GTD pomaga osiągnięcia swych celów
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: