Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Ben Franklin's hack tweaked - śledzi moich celów

Wiele osób o wysłana Ben Franklin cnót, który jest jednym z najfajniejszych pomysły na śledzenie swoich zwyczajów. Ive 'myślał o ten pomysł już od pewnego czasu, i tylko w tym tygodniu zdecydowała się dostosować je do własnej bramki.
I stworzył prosty arkusz do śledzenia moich przyzwyczajeń i celów, z wykonywania [...]


A liczba osób mieć wysłana o Ben Franklin cnót , which is one of the coolest ideas for tracking your habits. I’ve thought o this idea for quite some time, and just this week decided to tweak it to fit my own bramki.

I stworzył prosty arkusz do śledzenia moich zwyczajów i bramki , Z kofeiną, aby rzucić się mój rano rutynowych to my debt and savings bramki.

Now, I mieć a weekly schedule worked out so that each of these is scheduled for different days, so on this chart I mieć the other days greyed out when I don’t need to worry o that goal or habit.

Więc tutaj jest klucz: każdy wieczór, mogę przejrzeć dni (as Ben Franklin did). I look through the boxes for that day, and put a dot for the habits or bramki I accomplished for that day, and an “x” for those I didn’t. My goal is to mieć all dots and no “x”s. Then, I look at what’s coming up for the next day, so I am prepared for tomorrow.

I do this review as the last thing I do before going to bed. It has been working like a charm. Like any system, it only works if you work it, but so far I’ve been working it. I highly recommend this system, as it’s a great way not only to track your bramki and habits, but to motivate yourself to stick with it each day.

OK, wiem, że to jest bardzo podobny do Joe's Goals , Ale w taki sposób analogiczny sposób jeszcze lepiej. I wydrukować kilka małych arkuszy (połowa listu wielkości blachy), wydrukowany miły okładka ze słowa "Habit książki" na froncie. Give it a shot!

Zobacz także:

zen-productivity ++
100 Ways to Have Fun z dzieci za darmo lub Tanie
5 sposobów GTD pomaga osiągnięcia swych celów
Alow się być zadowoleni i dumni z Pana
Czy Twoja Dni Crazy? Przejmij kontrolę
Beginner's Guide to GTD
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: