Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Zdrowe i Get Fit, Część 2 - Ćwiczenia Edition

W części 1 tej serii o Wprowadzenie Zdrowe i Fit I objętych niektórych zasad zdrowego jedzenia. Dziś obejmie niektóre zasady wykonywania i jutro zamierzam napisać o Kłucie do ćwiczeń planu.
Po pierwsze chciałbym powiedzieć: zdrowe jedzenie jest wspaniałym fundamentem uzyskania pasują i zdrowe, ale ćwiczenia jest [...]


W części 1 tej serii o Wprowadzenie Zdrowe i Fit I objętych około Zasady zdrowego jedzenia . Dziś obejmie niektóre zasady wykonywania i jutro zamierzam napisać o Kłucie do ćwiczeń planu.

Po pierwsze chciałbym powiedzieć: zdrowe jedzenie jest wspaniałym fundamentem uzyskania pasują i zdrowe, ale wykonuje się to, co naprawdę cię tam. Faktycznie, można wykonać jedną, a nie innych, ale tylko w połowie jest tam naprawdę. Musisz obu.

Zasady wykonywania
I zostały rzetelnie wykonujących stale przez ponad rok - począwszy od grudnia 2005 zacząłem dość ambitne uruchomiony program. W rzeczywistości około miesiąc po Zacząłem uruchomiony, mam duże głowy i postanowiła będę próbował pociągu i zakończenia maratonu. Po pewnym czasie walk roku ukończyłam maraton w grudniu 2006. W tym roku jestem szkolenia dla triatlonie, nauka pływania dla rowerów i oprócz kontynuowania mojej jazdy.

Więc nauczyłem się już wiele o wykonywaniu w ostatnim roku. Nie tylko ja jestem uczenie się przez działanie, ale już nauczyłem się wiele od innych, książek, które zostały zakupione, a strony internetowe, które I've been ciągle badany.

Poniżej podajemy kilka porad Mam dla tych, którzy chcą rozpocząć i utrzymać zdrową wykonywania programu.

Wykonywanie art # 1: Zacznij dzisiaj, a nie tylko coś Ci się. Nie ma znaczenia, jakie ćwiczenia wybrać, po prostu zacznij. Myślę, że spacery i uruchomione są świetne sposoby, aby rozpocząć, bo nie trzeba płacić, aby dołączyć do siłowni lub uzyskać fancy sprzętu. Wszystko, czego potrzebujesz, to para butów. Zacząłem z starą beat-up parę adidasów, a nie rzeczywistych kupić buty do biegania do I'd było zrobić to kilka tygodni. Pływanie i jazda na rowerze są dwa ćwiczenia zbyt wielkie, choć.

Ćwiczenia Zasada # 2: Stop Making excuses. Wiem z doświadczenia - wszyscy mamy milion wymówek. Za mało czasu. Nr miejsca pracy obecnie. Jestem zmęczony. Nie mam pieniędzy. To wszystko są obciążeniem crap. Nie obwiniam nikogo za wykonywanie tych wymówek, bo robiłem je sam, ale prawda jest, racjonalizacja, abyśmy mogli nadal są leniwe. To nie jest tak trudne, jak myślisz. Wystarczy ustawić daty siebie lub małżonka, lub znajomego, aby wydostać się tylko 10 lub 15 minut obecnie, a pieszo lub jogging. Nie! Stop Making excuses!

Ćwiczenia Zasada # 3: Wystarczy umieścić na swojej buty do biegania, i dostać się do drzwi. To wszystko co musisz zrobić. Reszta będzie dużo łatwiejsze niż myślisz. Jest to początkowa bezwładność, że musimy pokonać. Po wykonaniu tego, to faktycznie ożywczy i zabawy.

Ćwiczenia Zasada # 4: Zacznij obecnie małe i powoli. Można uruchomić program pełen vim i wigor, gotowy do jazdy maratonu lub dźwigu ogromnych ciężarów. Trzymaj się z powrotem. Głównym powodem jest to, że jeśli zaczniesz się powoli, masz większe szanse powodzenia, a jeśli zaczniesz próbując zrobić zbyt wiele, będzie bardziej prawdopodobne i nie palą. Jeśli uważasz, że może trwać 30 minut, tylko w 10 lub 15 na początek, a następnie powoli wzrastać kwestią tygodni. Spróbuj na 2-3 razy w tygodniu po pierwsze, w celu wykonywania przez co najmniej 30 minut pięć razy w tygodniu, w końcu. Na stronie korzyści - i to jest wielki jednego - jest to, że jeśli trzymać się z powrotem, będziesz pragnęła, aby dotrzeć do następnego workout, kiedy będziesz robi niewiele więcej niż ten jeden. I to jest ogromny zapał pobudzenia.

Ćwiczenia Zasada # 5: Sprawdź swój cel publiczny. Opublikuj je na swoim blogu. Powiedz swojej rodziny i przyjaciół. Zarejestruj się na stronie, takich jak Traineo.com , Gdzie znajdują się workouts i utrata masy ciała są pocztą elektroniczną do kilku "motywacyjne", które można wybrać. Dla mojego maratonu i triatlonie cele, zacząłem wpisywać kolumnie co dwa tygodnie do mojej lokalnej gazecie, w dzienniku mojej osobistej podróży po drodze. Pozytywne publicznej presji będzie Ci motywacji przez dłuższy okres - to nie chcą pozwolić ludziom spojrzeć w dół i złe. Nie pozwól, ciśnienie się - raz tak zrobisz, Twoje motywacją będzie odejść.

Ćwiczenia Zasada # 6: nagradzania siebie. Sprawdź listę mini bramki, a obok każdego z nich, listy odpowiednią zapłatę. Na przykład, jeśli po prostu wyjść i jogging dziś pozwolić sobie na zakup książek w Amazon. Jeśli możesz to zrobić na dwa dni, wydać się za lody. Jeśli możesz to zrobić przez tydzień, kupić kilka piosenek dla Ciebie iTunes. Niezależnie od nagród dla Ciebie - są to buty, ubrania, masaż, tatuaż, czy cokolwiek, niech sobie je po osiągnięciu mini celów. Po prostu nie je zbyt dużo słodyczy!

Wykonywanie art # 7: Pozwól sobie odpowiedniego odpoczynku. Niektórzy próbują uruchomić twarde codziennie lub workout twarde codziennie. Wystarczy pamiętać, twoje mięśnie potrzebują odpoczynku w celu odzyskania. Jeśli nie pozwalają im odzyskać, jesteś po prostu stale podziale. Postępuj zgodnie z twardego proste zasady: po dniu ciężkiej wykonuje go łatwo odpoczynku lub następnego dnia. Ponadto, należy mieć co najmniej jeden dzień odpoczynku w każdym tygodniu. Twój organizm może mieć jedynie tyle, zanim zacznie się rozkładać. Nie pozwól jej dotrzeć do tego punktu. Wielu ludzi ma bardzo mądry powiedział, że reszta jest tak samo ważne jak ćwiczenia, jeśli chodzi o poprawę efektywności.

Wykonywanie art # 8: Pomyśl pozytywne. Jest to prawdopodobnie najlepszy przepisu garść. To pomogło mi w niezliczone sposoby. Dowolnym momencie, że negatywne myśli przychodzi do głowy ( "Nie mogę to zrobić!" "It's too hard!" "I don't feel like pracuje teraz!" Chcę przestać! "" Czuję się dziś leniwy ! "), wystarczy nacisnąć go. Squash to. A następnie zastąpić go pozytywne myśli: mogę to zrobić! Jestem silny! Nie jest to zbyt trudne! Jeśli Leo można zrobić, więc mogę! To nie jest problem! I'm tough! Jestem AWESOME !!!!!! Pozytywne myślenie będzie Ci przeszłości wykonywania wszelkich barier.

Wykonywanie art # 9: Czy nie jest motywowane tylko przez masy ciała celów.Jeśli po prostu staramy się schudnąć, będzie bardziej prawdopodobne, niż zatrzymać. Dlaczego? Nie mam pojęcia, ale to prawda. Czy inne motywacyjna: zrób to, aby czuć się dobrze, za wielki masz energii, aby obniżyć swoje rachunki medyczne, żyć dłużej, aby bardziej cieszyć się życiem, aby wyglądać lepiej, aby być silniejszy, być zdrowsze, aby osiągnąć coś warto, aby przezwyciężenia wyzwaniem. Sprawdź listę powodów, które chcesz wykonywać i po ich gdzieś. I tak, wyciąć zdjęcie z magazynu, który będzie można motywować i po, że nawet zbyt. Utrata wagi jest wielkim celem, ale nie pozwól to być tylko jeden.

Wykonywanie art # 10: Jeśli nie, wstawaj, szczotka się wyłączyć i ponownie uruchomić. Wszyscy czasami nie. Nie ważne jaka jest, my nie. Mam mnóstwo nieodebranych workouts razy w ciągu ostatniego roku, ale kluczem jest to, że po prostu wrócić na konia ponownie. I don't let me go zatrzymać dalsze. Spójrz na to jak ja: it's a długą drogę przed nami, i niewiele problemów drogą są zaledwie uderzeń w drodze. Nie pozwala wyrżnąć w drodze Cię zatrzymać dalszą podróż.

Wykonywanie art # 11: Jeśli można uzyskać workout partnera. It's a great motywującym. Jeśli wiesz, że mają do spełnienia ktoś workout, jesteś bardziej prawdopodobne, że aby utrzymać mianowanie. Jednakże, jeśli twój partner musi zrezygnować z jakiegoś powodu, nie pozwól, że Cię zatrzymać z pracy na własny.

Wykonywanie art # 11: Have fun! Ćwiczenia mogą i powinny być zabawne. Nie pozwól być bolesne. Jeśli tak jest, spowolnić trochę, i cieszyć się dekoracje. Ćwiczenia w ładne miejsce, z wodą lub drzew. Oddychaj głęboko i cieszyć się świeżym powietrzem! Spójrz na to wschodu lub zachodu słońca! W dzień jest chwalebne, i są to pełne uczestnictwo. Life is great!

zen-productivity ++
Osiągnięcie celów z mojego Syna: Nasz Harry Potter Maraton
Baby Makes Osiem: Podnoszenie Sześć dzieci - część 1
Baby Makes Osiem: Podnoszenie Sześć dzieci - Część 2, organizacja wydanie
Email Zen: Clear Out Skrzynka odbiorcza
Zdrowe i Get Fit, część 1
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: