Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Moje GTDWykonanie

Zobacz także: a Beginner's Guide to GTD.
A ulubionym tematem wśród GTDers GTDjest opisujące ich realizacji. I nie będzie próbował i nie konformista tutaj - I'll jump na bandwagon.
Jak w większości GTDers, I've tried wiele różnych ustawień. To będzie moja następna wiadomość. Teraz, pozwól mi opisać mojej obecnej konfiguracji:

Pocket notatnika - [...]

Zobacz także: jeden Beginner's Guide to GTD.

A ulubionym tematem jest wśród GTDers opisujące ich GTD realizacji. I nie będzie próbował i nie konformista tutaj - I'll jump na bandwagon.

Jak w większości GTDers, I've tried wiele różnych ustawień. To będzie moja następna wiadomość. Teraz, pozwól mi opisać mojej obecnej konfiguracji:

  • Pocket notatnik- Ja także tego około wszędzie po prostu jako narzędzie chwytania. Każdy myśli, zadań, projektów, kalendarz rzeczy, które zbierają, a ja nie jestem na komputerze zostanie zrobione w notebooku i przeniesiony do mojego kalendarza działań list lub później. I've również eksperymentowanie z PocketMod I to, co naprawdę chcę to Moleskine kieszeni notatnik , Ale stale informując mnie, że chłód w Moleskine nie uzasadniają dodatkowe koszty na początku wolnego notebooki uzyskać w miejscu pracy.
  • Utwory- To piękny program , Napisana w Ruby on Rails, został napisany specjalnie dla GTD, i po przejrzeniu wielu innych internetowych i off-line aplikacje, to jest zdecydowanie najlepsze. Używam go dla wszystkich moich działań w kontekście wymienia moje someday / Może liście oczekujących do mojej listy i moje projekty.
  • GCal- OK, nie jestem pierwszym GTDer miłości do Kalendarza Google, ale to po prostu najlepsze, i dba o wszystkie moje kalendarze potrzeb. Dla twarde krajobraz tylko.
  • Gmail- Kolejna popularna aplikacja e-mail z GTDers, nic innego nie porównuje. It rocks.
  • Misc- Inne niż te główne narzędzia, mam skrzynki w domu i pracy, systemów ewidencji danych w obu miejscach, a bardzo czyste biurko .

A few other posts on GTDimplementations:

Zobacz także:

zen-productivity ++
Zdrowe i Get Fit, część 1
Zdrowe i Get Fit, Część 2 - Ćwiczenia Edition
My Morning Routine
Jak stała się Ranny ptaszek
Umysł jak woda
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: