Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

My Rano Rutynowe

Dziś rozpocznie nowy zwyczaj: mój rano rutynowych (Szczerze mówiąc, zacząłem kilka dni temu). Wszyscy w tym miesiącu i będą się koncentrować na jak my codziennie rano rutynowe przyzwyczajenia.
I've faktycznie próbował różnych wersjach z rana rutynowe w zeszłym roku i cieszył się nimi niezmiernie. Ja po prostu nie utkniesz z [...]


Dziś rozpocznie nowy zwyczaj: mój rano rutynowych (Szczerze mówiąc, zacząłem kilka dni temu). Wszyscy w tym miesiącu i będą się koncentrować na jak my codziennie rano rutynowe przyzwyczajenia.

I've faktycznie próbował różnych wersjach z rana rutynowe w zeszłym roku i cieszył się nimi niezmiernie. Ja po prostu nie utkniesz w jedną dla całego miesiąca lub więcej, i to jest cel w tym miesiącu.

Powodem Lubię rano o rutynowe jest to, że nie tylko wpajać poczucie celu, pokoju i rytuału do moich dni, ale zapewnia, że I'm getting pewne rzeczy zrobić codziennie rano ... a mianowicie, moje cele. I'm uchylenie rano czas jako czas ciszy i spokoju, i czas do podjęcia kroków w małych każdego dnia do moich celów.

Oto mój rano rutynowych, w tej chwili (z zastrzeżeniem tweaking później):

Rano Rutynowe

  1. Wake na 4:30 am
  2. Pij wodę.
  3. Set 3 Najważniejszych rzeczy (MITS) do dzisiaj.
  4. Napraw obiady dla dzieci i ja.
  5. Jeść śniadanie, czytać.
  6. Ćwiczenia (uruchomienie, rower, pływanie, siłę lub yardwork) lub medytować.
  7. Prysznic.
  8. Wake żonę i dzieci na 6:30 am

Kilka wyjaśnień: W MITS że mogę ustawić na dzień dotyczyć co najmniej jeden przedmiot na jednym z moich celów, a prawdopodobnie 1-2 rzeczy musi wypełnić w miejscu pracy. Nie będzie więcej tego zrobić w ciągu dnia, ale moje skupią się zakończyć przynajmniej tych trzech MITS.

Co do ćwiczeń i medytacji pozycji, mam harmonogram, gdzie jedno wykonywania każdego ranka (z wyjątkiem piątku, gdzie planuje się medytować co najmniej 10-15 minut). Właściwie, także często wykonywać wieczorami zbyt, więc na kilka dni będę miał dwa workouts - może rowerów, rano i wieczorem w kąpieli, na przykład. Moje ciało jest nadal stosowane do tego zaczyna, więc zobaczymy jak to działa obecnie.

Jeśli chodzi o budzenie na 4:30 rano, ja tylko, że rozpoczęła się robi w ciągu ostatnich kilku miesięcy - przed że 5:00 i 5:30, a przed zeszłym roku obudził na 6:30, więc już naprawdę stać wczesnym podstopień tylko w zeszłym roku. Ja pisał o tym tutaj .

Look for updates to my goal of sticking to my Rano Rutynowe this month.

Zobacz także:

zen-productivity ++
Baby Makes Osiem: Podnoszenie Sześć dzieci - część 1
Baby Makes Osiem: Podnoszenie Sześć dzieci - Część 2, organizacja wydanie
Email Zen: Clear Out Skrzynka odbiorcza
Zdrowe i Get Fit, część 1
Zdrowe i Get Fit, Część 2 - Ćwiczenia Edition
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: