Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Najlepsze sposoby 8 oferty z Detractors

Mamy miały je ustawić jak i przejść po naszych celów, bez względu na to, gdzie jesteśmy i co nasze cele mogą być: naysayers, detractors, ludzi, którzy wyśmiać lub get angry lub powiedz nam nie możemy zrobić.
Detractors biznesu są bardzo poważne, nawet jeśli tylko wydaje się mieć trochę zabawy [...]

Mamy miały je ustawić jak i przejść po naszych celów, bez względu na to, gdzie jesteśmy i co nasze cele mogą być: naysayers, detractors, ludzi, którzy wyśmiać lub get angry lub powiedz nam nie możemy zrobić.

Detractors biznesu są bardzo poważne, nawet jeśli tylko wydaje się mieć trochę zabawy na nasz koszt.Nie pozwól im Cię zatrzymać lub spowolnić nawet ty dół.

Jak zajmować się detractors? Każda z nich będzie inna, ale tutaj kilka wskazówek:

  1. Najpierw nauczyć się ich identyfikację. Czasem nie zdają sobie sprawy, że ktoś jest detractor. Mogą być bliski przyjaciel lub małżonek lub inne zaufane osoby, a więc kiedy wykpić lub powiedzieć negatywne rzeczy, wierzymy im i zabrać ją do serca. Jednak istnieje różnica między być realistyczne i po prostu bycie naysayer. Naucz się słuchać, co inni mają do powiedzenia, i zobaczyć, jakie reakcji. Jeśli zniechęca Was, że masz ochotę rzucić palenie, a następnie być może ta osoba jest bycie detractor.
  2. Zobacz o ile posiadają ważny punkt. Jak już mówiłem, czasami są po prostu staramy się być realistyczne. Mogą mieć dobry powód do ich negativity. Krok wstecz, obiektywnie myśleć o tym, czy są one wychowywaniem prawdziwą przeszkodą, które muszą być pokonane, a jeśli tak, to w jaki sposób go pokonać. Jest to rzadko niemożliwe. Jeśli chcesz, to wystarczy, możesz dowiedzieć się rozwiązania. Teraz, jeżeli nie posiada ważnego punktu, czytaj dalej.
  3. Zap wszelkie negatywne myśli są ci. Detractors ma sposobu podejmowania ich negatywne myśli i przekazywanie ich do Ciebie. Nagle, nie ziarno wątpliwości. I może rosnąć na ogromny dąb drzewo wątpliwości, że z korzeniami wyrwać fundament celów. Przystanek tych negatywnych myśli jak najszybciej. Naciśnij je, a zamiast myśleć pozytywne myśli. Nie pozwól im pokonać ciebie.
  4. Sobie sprawę, że zawsze będą detractors i niech slajdów off lubisz wody na kaczki pleców. W życiu każdego człowieka, będzie co najmniej jeden detractor, jeśli nie więcej. Nie można ich całkowicie uniknąć. Ale nie musisz ich słuchać. Wystarczy uśmiech, i pozwolić im mówić. Ich słowa nie może Cię zatrzymać. Nie mają one wpływu na, czy zignorować ich słowa.
  5. Skonfrontować je, a otrzymasz je na swojej stronie. Czasem ktoś detractor jest blisko ciebie, ktoś nie można ignorować. Jeśli tak, to najlepszym dla pozyskania pomocy tej osobie, zamiast walki z nimi. Zrób to jak najszybciej. Powiedz im, że ten cel jest bardzo ważne dla ciebie, i nie można zrobić bez ich pomocy. Powiedz im, że sobie nie mają wątpliwości, ale jest to naprawdę potrzebne im są pozytywne, a także wsparcie Ciebie. Mogą być najlepszym sojusznikiem, zamiast swojego najgorszego detractor.
  6. Śmiać się z nimi. Czasami ludzie są niewygodne, kiedy wprowadzić zmiany, a to w celu ułatwienia tego dyskomfortu, że będzie żartów lub złośliwiec Ciebie. To prawdopodobnie, nie z wami, niż to z dyskomfortem. Nie wiem jeszcze, jak radzić sobie z tą zmianą. Realize tym, i tylko śmiać. Jeśli go jako dobry żart-natured, czasami będzie je rozbroić. Mogą one nadal do żartów, ale nie będzie jak napięte i nie będzie miał tyle wpływ na razie wystarczy trzymać się śmiać.
  7. Czy counterarguments gotowa, i informuje ich. Czasami ludzie są po prostu błąd. Oni mogą mieć na temat nieporozumień co robisz. Poznaj wszystkie swoje argumenty, i wspólnego potencjału argumentów i counterarguments gotowy. Czy badań i być bardzo poinformowany. Następnie spróbuj wychowywać swoje detractor. Jeśli to prawo, z pozytywnym, szczera postawa, można rzeczywiście dostać osoba słuchać, a być może nawet zmienić swoje myśli. Jeśli nie, to przynajmniej wiesz lepiej i nie pozwolić utworzyć swoje argumenty wątpliwości w Twoich myślach.
  8. Bądź bezpieczny w wiedzy, które robią coś dobrego. Czasami nic nie możecie uczynić. Nie można wygrać je, nie można ich uniknąć, nie można śmiać się z nimi. Więc trzeba je po prostu zignorować, i opowiadając się zachować, że kiedy to osiągnąć swój cel, że będzie wasza nagroda dla tego detractor trwałe.

Znowu, nie zawsze będzie detractors w swoim życiu. Ale oni są po prostu więcej przeszkód, które trzeba pokonać, aby dotrzeć do celu. Zawsze będzie przeszkód, ale jeśli sądzisz, że pozytywne, i szukać rozwiązań, można ich pokonać (lub je do Ciebie).

Zobacz także:

Poprzednia wiadomość: Top 20 Motywacja Hacks - #8

Następna wiadomość: Top 20 Motywacja Hacks - #7

zen-productivity ++
5 sposobów GTD pomaga osiągnięcia swych celów
Alow się być zadowoleni i dumni z Pana
Czy Twoja Dni Crazy? Przejmij kontrolę
Beginner's Guide to GTD
Ben Franklin's hack tweaked - śledzi moich celów
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: