Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Osiągnięcie celów z mojego Syna: Nasz Harry Potter Maraton

W grudniu, mój syn Rain (którzy się 9 stycznia) i ustawić się na dążeniu: czytać pierwsze pięć książek przed Harry Potter film wyjdzie na 13 lipca 2007. To dało nam około siedmiu miesięcy, aby przeczytać pięć książek, ale jeśli już czytać tych książek, wiesz, że są one dość [...]


W grudniu, mój syn Rain (którzy się 9 stycznia) i ustawić się na dążeniu: czytać pierwsze pięć książek przed Harry Potter film wyjdzie na 13 lipca 2007. To dało nam około siedmiu miesięcy, aby przeczytać pięć książek, ale jeśli już czytać tych książek, wiesz, że są one dość długie (szczególnie ostatnich).

To także większe wyzwanie, ponieważ mój syn żyje tylko ze mną za trzy dni w tygodniu. Ale jak moja córka powiedziała, deszczu i są bardzo ustalić osób, a my okazuje się do zakwestionowania.

Jak dotąd mamy spakowany przez pierwszych dwóch książek i prawie zrobić z trzecim. To pozostawia nas z dwóch książek do przeczytania w pięć miesięcy, a ja jestem pozytywne możemy zrobić. Możemy nawet rozpocząć na 6 Książka przed filmem wychodzi. Na dzień, że Rain jest ze mną, czytamy w wieczory, a potem obudzić go wcześnie (zwykle na 5:30), aby przeczytać ponownie rano. A kiedy on nie ze mną, ja często go i przeczytać przez telefon w godzinach wieczornych, jak on brzmi wraz z własną kopię jego mama w domu.

To było wspaniałe doświadczenie, tego Harry Potter maratonie z deszczem. Mamy przed czytać, ale nigdy z tej częstotliwości, a my wydatki więcej czasu sama jakość niż kiedykolwiek przedtem. Jest to także wielki staramy się osiągnąć cel z nim, bo nie tylko daje mi dobre samopoczucie, jak osiągnąć nasze kamienie milowe w drodze, ale to daje mu poczucie, że zbyt wielkie. Więc nie tylko mamy czas wielkich wydatków, a dobra zabawa, ale ja go nauczania, jak również zrealizować cele.

To był tak wielki, że chcę robić tego samego rodzaju co z moim inne dzieci. Mam sześć z nich, tak że to trochę wyzwaniem. Chcę zrobić coś, która jest inna dla każdego z nich, że coś może być zabawne robisz podczas uczenia się do osiągnięcia celów wspólnie.

zen-productivity ++
10 Wskazówki dla niepalących Zamykanie
Year in Review 2006 - wielki rok!
2007: Moja Greatest Ever Rok
Wskazówki dla 6 do pracy do pracy by Bike
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: