Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Przepis na płaskiej Stomach

Przez długi czas chciałam schudnąć. Teraz wiem, że to pomyłka. Waga to tylko jeden czynnik - chudego masy mięśniowej, procent tkanki tłuszczowej, stosunek talii do bioder, itp. są równie ważne.
Po tym, chciałem dostać sześć Pack Abs. To także niemy cel. Przede wszystkim, najbardziej [...]


Przez długi czas chciałam schudnąć. Teraz wiem, że to pomyłka. Waga to tylko jeden czynnik - chudego masy mięśniowej, procent tkanki tłuszczowej, stosunek talii do bioder, itp. są równie ważne.

Po tym, chciałem dostać sześć Pack Abs. To także niemy cel. Przede wszystkim, większość ludzi nie są genetycznie zaprogramowane do tych rodzajów ABS. Po drugie, nawet supermodels i męskich modeli, które sześcio-Pack nie trzeba ich cały czas. Zwykle mają one mało tłuszczu, a następnie wypalić je na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć.

Dlatego moim celem jest teraz mieć płaski brzuch. To naprawdę należy wziąć się do dopuszczalnego procentu tkanki tłuszczowej, ale nie masz łatwy sposób pomiaru tego. Mieszkanie żołądka może być mierzona w lustrze lub żoną. I nie muszą posiadać określone ABS, ale straciłby część brzuchu tłuszczu i dostać ono być kadzić. Dla mnie, że będzie dobrze, czują się dobrze i jest zdrowsze.

I've done moich badań, nauki i pracy, co do tej pory dla mnie, oto trzy kroki do płaskiego brzucha:

1.Cardio, cardio, cardio. Doing wszystkie abs ćwiczenia na świecie nic nie zrobi, jeśli warstwą tłuszczu obejmujące go. Doing siłę szkolenia, podnoszenia ciężarów, by pomóc, ale nie tak bardzo jak ćwiczenia aerobowe. Tak więc mój plan jest nadal mój działa, i dodać w pływanie i jazda na rowerze. Zamierzam zrobić co najmniej 30 minut z cardio 6 dni w tygodniu. Na kilka dni będę robić więcej - 45 minut, godzina, dwie godziny, a nawet więcej na długich dni. I'll początek krótkie dla rowerów i pływać, jak zrobiłem z prowadzeniem, aż zbudowania mojej wytrzymałości. Szybka uwaga: odstęp szkolenie jest wielka, a ja dodam, że po mojej wytrzymałości jest lepszy. Jeśli chcesz dodać kilka ab ćwiczenia w po cardio, że to świetnie, ale należy pamiętać o pracy całego tułowia, a nie tylko górną ABS - że obejmuje niższe ABS, niższe plecy i mięśnie, które otaczają boku.

2.Mniej tłuszczu i cukru. To takie proste. Amerykańska dieta jest zwykle wypełniona tłuszczu i cukru, and you'll never get płaski brzuch w tej receptury. Przycinanych mięsa, jeśli można, a nawet lepiej, wyciąć mlecznych i jaj. Ale jeśli nie można, przynajmniej jeść chudego mięsa (o niskiej zawartości tłuszczu Turcja, skóry piersi kurczaka, chudego mięsa wołowego, ryb) oraz pobyt z dala od żywności i smażone zbyt wiele słodkich deserów. To nie oznacza, musisz się głodzić - jeśli zdrowego jedzenia, można zjeść naprawdę dużo - albo pozbawić się zbyt wiele, ale tylko złe rzeczy jeść z umiarem. Vegan diet jest najlepsza, szczególnie jeśli jest to wyważone, bogate w białka roślinnego i wapnia i składników mineralnych, pełen świeżych owoców i veggies, a wysoki w światłowód.

3.Give it Godzina. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch w 3 tygodnie, czy dwa miesiące, forget it. Utrata tłuszczu wymaga czasu, a to niezdrowe tracić zbyt dużo wagi zbyt szybko. Cel dla 1-2 lbs. w tygodniu. Stopniowa utrata wagi jest zdrowsze i bardziej prawdopodobne jest utrzymanie w czasie. Przejdź do zmiany stylu życia, co można żyć z na resztę swojego życia, albo po prostu jo-jo. Jest to maraton, a nie sprint.

Niektóre linki do płaskiego brzucha literatura:

Traineo: Osiągnięcie Flat Stomach

Go Ask Alice!: Chcę płaski brzuch!

Cztery tajemnice do płaskiego brzucha

zen-productivity ++
Zdrowe i Get Fit, Część 2 - Ćwiczenia Edition
My Morning Routine
Jak stała się Ranny ptaszek
Umysł jak woda
Moje GTD Wykonanie
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: