Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Umysł jak woda

Jak tylko o mojej wysłana GTD realizacji, zacząłem myśleć o tym, co się do mnie najbardziej o GTD. Oczywiście, nie jest jego całkowita organizacja i kompletne chwytania wszystkiego w swoim życiu. Nie jest czyste biurko i skrzynki osiągnięty przez ten system. Uwielbiam to.
Ale to, co naprawdę się do mnie [...]


Jak tylko wysłana na temat mojego GTD realizacji , Zacząłem myśleć o tym, co się do mnie najbardziej o GTD. Oczywiście, nie jest jego całkowita organizacja i kompletne chwytania wszystkiego w swoim życiu. Nie jest czyste biurko i skrzynki osiągnięty przez ten system. Uwielbiam to.

But what really appeals to me is the idea of attaining a “Umysł jak woda” state. I have to admit, I haven’t completely achieved this yet, as many GTDers have not. But GTD does bring me much closer to this ideal, and as I get better at the GTD habits, and trust my system more, I get closer each day.

Przypomina mi się z cytatem z Bruce Lee:

Opróżnij umysł, być bezpostaciowy. Bezkształtnym, jak woda. Jeśli wstawisz do filiżanki wody, staje się kielich. Wrzucasz wody do butelki i staje się butelki. Możesz umieścić go w czajniczek to staje się czajnik. Teraz woda może przepływu lub może ulec awarii. Bądź wodą mój przyjacielu.

I think the appeal is the calmness and peace that you are trying to achieve. Have everything in its place, and empty your mind of busy-ness and junk. Then your are ready for anything that comes your way. Sometimes when I don’t feel this way, I look at others around me, and realize that I have come a long way towards Umysł jak woda.

Będzie bieżąco quest. Życz mi szczęścia.

Podobne posty gdzie indziej:

Zobacz także:

zen-productivity ++
Email Zen: Clear Out Skrzynka odbiorcza
Zdrowe i Get Fit, część 1
Zdrowe i Get Fit, Część 2 - Ćwiczenia Edition
My Morning Routine
Jak stała się Ranny ptaszek
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: