Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Wolontariat

Ten miniony sezon Bożego Narodzenia, chciałam, aby moje dzieci w prawdziwym duchu Bożego Narodzenia, dlatego też szukał możliwości wolontariusza lub oddanie do słusznych spraw ostatniego miesiąca. We enjoyed it so much, że chcemy kontynuować to przez cały rok. To wspaniałe uczucie zrobić coś dobrego.
Mamy udział w Angel [...]


Ten miniony sezon Bożego Narodzenia, chciałam, aby moje dzieci w prawdziwym duchu Bożego Narodzenia, dlatego też szukał możliwości wolontariusza lub oddanie do słusznych spraw ostatniego miesiąca. We enjoyed it so much, że chcemy kontynuować to przez cały rok. To wspaniałe uczucie zrobić coś dobrego.

Mamy udział w programie Angel drzewa, każde z naszych dzieci kupowania prezentów dla dziecka, którego rodzice są w więzieniu. To było dużo zabawy. Mamy również darowane używane zabawki w dobrym stanie, że dzieci nie są już do gry z Armii Zbawienia Thrift Store. We're patrząc, w jaki sposób pomóc służyć żywności na bezdomnych zupa kuchnia tu na Guam.

Mamy również postanowił dobrowolnie Salvation Army dzwon obrączkowaniem obowiązków. Żona wzięła trzy dzieci jeden dzień, a ja zaplanowano podjęcie dwóch najbliższych dni. Niemniej jednak, mam zatrzymany w miejscu pracy, nie mogła odebrać dzieci na czas, a zakończył się robi to wszystko przez mojego lonesome.

Po dzwonka dzwonowej i gwizdy Christmas carols (zapomniałem słowa) na dwie godziny, tutaj są moje wskazówki dla każdego, kto to:

1.Doprowadzić wodę i przekąski. Dwie godziny to okres dłuższy niż myślisz, a ty na pewno dostać spragniony i mam dość głodny (było około kolacji).

2.Don't do it alone. Dwie godziny dzwonienie dzwonkiem i gwizdy bez przerwy jest bardzo męczące. Jeśli masz dzieci, co najmniej, to trochę odpoczynku, a jeśli masz innej osoby dorosłej, można podać rodzaj wzajemnie przerw.

3.Przynieść krzesło. Jest to z Nr 2 ... jeśli istnieje więcej niż jeden z Was, jedna osoba może zrobić sobie przerwę, podczas gdy inne są dzwonienie dzwony i śpiewy.

4.Wydrukuj kolęda lyrics. Nie mogę zapamiętać wszystkie słowa do każdej kolędy. Nawet Jingle Bells. Więc je wydrukować i śpiewać z nimi dzieci. To bardzo uroczysty.

5.Doprowadzić Santa kapelusze. To zabawa i wesoły i pełen ducha Bożego Narodzenia. Również Jingle Bells. Pobierz na duchu to!

6.Nie każdy ciśnienia. I zawsze czuć winy jeśli chodzić Bell Ringers bez Donating przynajmniej niektóre zmiany. Ale jako dzwonek dzwonek, widziałem go z innej perspektywy. I nie każdy sędzia, i starał się nie gapić na ludzi, ponieważ przez chodził, żeby nie myśleć byłem sądząc im. Myślę, że ludzie wciąż czują się winni anyways, ale nigdy nie chciała, aby ktoś ochotę byli zobowiązani do oddania krwi. I nadal ma wiele darowizn anyways. Ludzie byli bardzo hojny, a co mogą dać, byłem bardzo appreicative - od 5 dolarów do 5 centów!

Cokolwiek robisz, coś dla wolontariusza. You will love it, i organizacjami, które będą pomagać love you for it. Wolontariusze są bardzo potrzebne towaru.

zen-productivity ++
Jak stała się Ranny ptaszek
Umysł jak woda
Moje GTD Wykonanie
Przepis na płaskiej Stomach
3 kroki do Trwale Wyczyść recepcja
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: