Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Wskazówki dla 6 do pracy do pracy by Bike

Dziś rano, ja wsiadł w moim rowerze do pracy (w odległości ok. 10 mil) i odczuwalne wielki. Był to drugi raz I've done, że już teraz - Ja także nie była w zeszłym tygodniu - i mam nadzieję, aby uczynić go bardziej częste rzeczy.
Moim celem jest, aby niektóre ćwiczenia (I'm szkolenie [...]

Dziś rano, ja wsiadł w moim rowerze do pracy (w odległości ok. 10 mil) i odczuwalne wielki. Był to drugi raz I've done, że już teraz - Ja także nie była w zeszłym tygodniu - i mam nadzieję, aby uczynić go bardziej częste rzeczy.

Moim celem jest, aby niektóre ćwiczenia (I'm szkolenia dla triathlon), a także pomoc środowiska i oszczędzania pieniędzy na gaz. Z rosnące ceny gazu tak dużo w ciągu ostatnich kilku lat, to frustrujące, aby nie być w stanie zrobić nic na ten temat - ale teraz jestem.

Chociaż jest to trochę przerażające jazda na rowerze w środku ruchu, muszę powiedzieć, że to było wspaniałe doświadczenie. Nie tylko nie czuję się naprawdę dobrze, aby uzyskać, ale miałem wielki widok natury, jak i kieruje do pracy, i to o wiele bardziej spokojną i relaksującą niż regularne dojechać samochodem. Mam nadzieję, że ostatecznie do zbudowania mojej wytrzymałości tak, że mogę jeździć moim rowerze do pracy, co najmniej trzy lub cztery razy w tygodniu, a nawet pięć dni w tygodniu, ale teraz I'm starting się powoli, tak jak Ja jestem nowy na rowerze.

Wskazówki do pracy na rowerze przez

  • Planuj z wyprzedzeniem. Jednym z powodów ludzie nie dojechać na rowerze, nawet jeśli mają one na rowerze, jest to, że nie chcą być spocony. Jestem szczęśliwy, ponieważ moja praca tylko zainstalowany nowy prysznic, ale przed że planowane do korzystania z prysznica z biura obok, lub skorzystać z prysznicem w pobliskiej siłowni (nawet stając się członkiem na siłowni jest tańszy niż gaz) . Będziesz także potrzebował mydła i dezodorant i ręcznik i inne przybory toaletowe. Wtedy nie ma problemu zrobić, aby ubranie do pracy, co jest moim następnym wskazówka.
  • Drop swoje ubranie do pracy przed czasem. Można je w opakowanie plecak, do noszenia na plecach, ale dostaje plecach spocony. Można także umieścić go w noszony na plecach i przeprowadzić go na stojaku, co jest dobrym rozwiązaniem, ale może nie chcesz, żeby Twoje ubrania pomięty z jakiegoś powodu. Rozwiązanie Używam (i to nie jest oryginalny pomysł) ma przynieść moje ubranie do pracy na dzień przed. Dotyczy to również zaoszczędzić kilka dodatkowych kilogramów, że muszę nosić na moim rowerze, który jest problemem dla początkujących jak ja. Można nawet wprowadzają w ubrania na resztę tygodnia. Ostatecznie, jeśli jeździć do pracy pięć dni w tygodniu, mógłbym się do spadku w tygodniu warto odzieży czasami w weekendy.
  • Wszelkie ol 'rowerów uczyni. You don't need a fancy wyścigów rowerów lub rower turystyczny lub niczego zamieniać. Jeśli masz starą rowerów górskich, które robię, to jest to wystarczająco dobre. Nie trzeba wydać dużo pieniędzy na rowerze i narzędzi, aby rozpocząć. Później zawsze można wydać więcej, trochę w czasie, ale niezależnie you've got is good enough for now.
  • Have a zapasowe rurki i narzędzi, a wiesz jak zmienić oponę. Nigdy nie wiesz, ile otrzymasz płaski, a nie chcesz być zatrzymany spaceru swój rower na kilka mil. Łata zestaw jest dobry, ale to jeszcze łatwiejsze, jeśli tylko mają wolne rurki, pompę i odpowiednie narzędzia, dzięki czemu można szybko zmienić punctured rurki na nową i starą poprawkę później w domu.
  • Bądź bezpieczny. To nie brainer, ale dobrze jest czytać na rowerze porady dotyczące bezpieczeństwa (patrz linki poniżej) przed pozycją w niebezpiecznych w ruchu.
  • It's a blast! Jazda na rowerze jest dużo zabawy, jak odkrytych w ciągu ostatnich tygodni, i jazda do pracy jest dużo, dużo lepiej niż jazdy. Wypróbuj ją. You'll love it.

Jak zawsze, I've odciąga kilka linków do pracy na rowerze dla y'all:

zen-productivity ++
10 Wskazówki dla niepalących Zamykanie
Year in Review 2006 - wielki rok!
2007: Moja Greatest Ever Rok
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: