Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Year in Review 2006 - wielki rok!

Ten post obejmie moje 2006 r., a następny będzie po mojej 2007 Celów.
Year in Review 2006
Ostatni rok był dla mnie rok awesome! I osiągnąć dwa cele mojego życia, miał dziecko, a po prostu przekształcona w moim życiu tak wiele sposobów. Pozwól mi je krótko:
Maraton *: Od początku 2006 roku, [...]

Ten post obejmie moje 2006 r., a następny będzie po mojej 2007 Celów.

Year in Review 2006

Ostatni rok był dla mnie rok awesome! I osiągnąć dwa cele mojego życia, miał dziecko, a po prostu przekształcona w moim życiu tak wiele sposobów. Pozwól mi je krótko:

*Maraton: Od początku 2006 roku, napisałem kolumnie co dwa tygodnie, że prowadził w lokalnej gazecie tutaj na Guam, chronicling moja podróż do mojego pierwszego maratonu. Właśnie rozpoczął uruchomiony na początku grudnia 2005, a nie moje pierwsze 5K pod koniec miesiąca, więc jest to bardzo duży celem dla mnie. Było to również w życiu cel. Miałam bardzo up-a-down roku w maratonie moje szkolenia, ale Podsumowując długą historię, na początku grudnia 2006 ukończyłam mój pierwszy maraton! Uruchamianie jest teraz częścią mojego życia, i kocham go.

*Novel: To zawsze było celem kopalni, aby napisać powieść, w listopadzie 2006 podpisałem się w życiu zmienia NaNoWriMo , W celu pisania 50.000 słów w powieści do końca XI 30 ... I did it! Będzie ona prawdopodobnie nigdy nie zostanie opublikowana, ale było to dość wyzwaniem i osiągnięciem.

*Noelle Cayce: W dniu 23 marca 2006, najnowsze radością mojego życia urodził ... naszych najmłodszych córkę. To sprawia, że dla nas sześć. Jest ratunek i brat, wszystko w jednym niewiarygodnie pięknym opakowaniu.

*VeganismW wrześniu 2006 stałem się wegetarianinem, z ewentualnym celem stać się vegan. Cóż, nie dotknął mięsa (lub jakiegokolwiek zwłok zwierzęcych), ponieważ, i mam drastycznie zmniejszone spożycie moje mlecznych i jaj ... w zasadzie, nie jeść mlecznych i jaj, ale już tylko jako ich ślad w niektórych składników żywności . I plan obniżenia ich całkowicie, więc może mieć okrucieństwa wolne diet do końca 2007 roku. To był mój wielki transformacji diety, a jeden, że nie żal trochę. Jednym z najlepszych rzeczy I've ever done.

*GTD: Nawet jeżeli faktycznie nie czytać David Allen 's Getting Things Sporządzono do końca 2006 r., I pochwycilismy podstawowe pojęcia i procedury w internecie i rozpoczął wdrażanie GTD przed latem. Do końca tego roku, byłem wiele bardziej zorganizowany niż kiedykolwiek przedtem. It's an incredible system, który chciałbym polecić każdemu. To może zająć chwilę, aby przyjąć nawyków GTD - Mam większość z nich już w dół, ale jestem jeszcze poprawy. Moje biurko jest jasne, moje pliki są zorganizowane, mój e-mail Skrzynka jest pusta i wiem, gdzie wszystko jest. Perfection!

*Ranny ptaszek:W 2006 roku, ze względu na uruchomiony, stałem wczesnym podstopień. Zacząłem zaczynają wcześniej i wcześniej, i teraz regularnie obudzić na 4:30 rano (kilka dni po 5 rano, gdy spać późno). Daje mi tak wielkiego rozpocznie się w dniu, a rano są ciche i piękne. I love it! Przez następne kilka tygodni będę starać się osiągnąć przynajmniej 1-2 Big Zadania przed 6 rano ... z opcją rozwiązania zamiast 2 things I've been procrastinating sprawie. Myślę, że to będzie mój dzień, nawet lepiej.

*Finanse: Zrobiłem ogromny postęp w eliminacji mój dług (jeszcze większe plany na 2007) i rozpoczął alarmowy fundusz jest tak wielka, że dla ułatwienia umysł. Ja nadal próbuje się na stabilnych finansowych ziemi, ale w porównaniu do lat temu, kiedy nie mogłem się kończy spełniają, jestem świetle nadchodzących latach. I widzę światło na końcu tunelu.

*One Year Quitversary: 18 listopada 2005 r. rzucić palenie . Był to początek przemian w moim życiu, i dała mi pewności siebie i pokazał mi drogę do jeszcze większych osiągnięć. 18 listopada 2006 r., I cicho obchodzi mój jeden rok Quitversary, i nigdy nie były szczęśliwsze.

*Misc: Było wiele innych wielkich rzeczy, które zdarzyło mi się w 2006 r., oraz małe niedoskonałości, ale na cały ten był świetny rok !!!!!! Oto nadzieję, że rok 2007 będzie tak wielki.

Zobacz także:

zen-productivity ++
10 Wskazówki dla niepalących Zamykanie
Zen Habits - Polish
Szukaj na naszej stronie internetowej: