Zen Kanji

produktywności

Zen Habits (Leo Babauta) - Polish

Zdrowe i Get Fit, część 1

JD się na jednym z moich ulubionych blogów finansów, Get Rich Powoli, wysłana niedawno o tym, jak kiedyś wellness autokarem do zdrowszego i instalatora. Jego akcja jego doświadczeń i znakomicie wskazówki, a ja polecam przeczytać.
To ma mnie do myślenia: I've Learned tyle w ciągu ostatniego roku, z czytania i od [...]


JD się na jednym z moich ulubionych blogów finansowania, Get Rich Slowly , Opublikowane niedawno o tym, jak on używane wellness autokarem do zdrowszego i instalatorzy . Jego akcja jego doświadczeń i znakomicie wskazówki, a ja polecam przeczytać.

To ma mnie do myślenia: I've Learned tyle w ciągu ostatniego roku, z czytania i prób i błędów, które mogą być godne autokarem z siebie trochę więcej szkoleń. I don't think it's something I'll naprawdę realizować, ale I thought I'd akcji niektórych Things I've Learned.

Dziś będę się pierwsza część coraz zdrowsi i instalatora - zdrowe jedzenie. (Zobacz równieżWidzieć Część 2 Wprowadzenie Zdrowe i Fit - Ćwiczenia Edition)

Zasady zdrowego jedzenia

Zdrowe jedzenie to coś dużo nam zrobić, ale mamy taki trudny okres z powodu pokusy w domu iw pracy i na drogach. Nie będę leżeć i powiedzieć, że wprowadzanie zmian w diecie jest łatwe, ale będzie doradzaćprzeciwdokonywania drastycznych zmian i na rzecz wprowadzenia stopniowych zmian.

Na przykład, je jeść już całkiem zdrowa, ale moja aktualna dieta jest kumulacja małe zmiany dokonane z upływem czasu. I po raz pierwszy zaczęli jeść leaner mięs i próbuje włączyć więcej owoców i veggies. Wtedy dodaje w zdrowsze płatki śniadaniowe, owsianka, całe ziarna chleba. I przełącza się na niższą zawartość tłuszczu mleka i innych niskotłuszczowy opcji. I jedli więcej orzechy, i próbował rzeczy jak nasiona lnu. W końcu miałem dość zdrowej diety (za wyjątkiem słodyczy), ale potem stał się wegetarianinem. I wyciąć mięso całkowicie, łącznie z kurczaka i ryby. Ostatecznie zacząłem wycofywać mlecznych i jaj, i rozpocząć korzystanie soymilk soi i innych produktów. I powoli wypróbować vegan recipes, do punktu, że jestem już prawie w 100% vegan, i kochając to co minutę. Lately I've been próbuje wyciąć kofeiny i słodycze, ale stopniowo. Jeśli spróbujesz cięcia jedno maleństwo w okresie, w końcu będzie przyzwyczaić się do zmiany i będzie dla Ciebie normalne. Następnie powtórz ten proces.

Zasady zdrowego odżywiania # 1: Wybierz jedną lub dwie rzeczy, aby zmienić temat diety, i po prostu zacząć z nich. Co tydzień lub dwa, spróbować czegoś zdrowego i włączenie go do dziennego lub tygodniowego menu.

Inną rzeczą, I've Learned to, że kiedy ja próbuje wyciąć coś źle, to pomaga zastąpić go czymś zdrowe i smaczne, że przyjdę do gustu. Podobnie jak kofeina - Jestem wycinanie kawa i zastąpienie go wodą. Zrobiłem że zanim z cola (chociaż będę miał okazjonalnie cola się, ale nie tak często, prawie). Teraz uwielbiam wodę pitną zamiast bardziej słodkie rzeczy. I zastępuje mleko ze znacznie zdrowsze mleko sojowe, a teraz uwielbiam mleko sojowe. To samo z veggie burgery, zdrowych zbóż, całe ziarno, chleb i inne. Znajdź zdrowych opcje miłości - tworzyć listę i przechowywać je w pobliżu.

Zasady zdrowego odżywiania # 2: Jeżeli źle coś wycinanie z diety, zastąpić go czymś zdrowszym i smacznie.

I've również nauczyli się obejmą wybór nie tylko owoce i warzywa, ale orzechy, bogate w wapń żywności (np. soymilk, wapnia fortified Dz.U. i tofu, migdały, zieleni i liściastych), żywność z dobrych tłuszczów (np. oliwa z oliwek, flaxseeds, migdały itp.), białka, ale wysokiej chudego żywności (np. tofu, białko sojowe, orzechy, fasola) oraz High-fiber żywności. Co mogę uniknąć, jak dżuma, są to wysokie w tłuszcze nasycone lub zbyt słodki (jak już mówiłem, jestem cięcie to obecnie coraz więcej).

Zasady zdrowego odżywiania # 3: pierwsze rzeczy do wycięcia są smażone, tłuszczowych żywności (jak McDonald's) i rzeczy, że jest zbyt słodki (donuts, cola, kandyzowanego) żywności i innych śmieci. Nie dość tego, ale rozpoczęcie fazy go stopniowo i zastąpienie go zdrowszym, smaczne rzeczy (patrz: dwie pierwsze zasady).

Kolejnym ważnym pojęciem jest jeść małe porcje. Kiedyś mój stos tablicy wysoki, ale jest to pewien sposób na otłuszczenie. I powoli cofać się w mojej części dodając zdrowe przekąski między posiłkami. Kluczem tutaj jest plan to, aby nie tylko trzech kwadratów, ale być może w między jogurt i owoce, albo zamiast o dużych obiad, zrobić to, co robię i dwa mniejsze kanapki.

Zasady zdrowego odżywiania # 4: Jedz mniejsze porcje i częściej w ciągu dnia. Jeśli czekać, aż jesteś naprawdę głodny, będziesz świnia obecnie.

To prowadzi mnie do innego wielkiego pojęcia: jeśli będzie na drogach, musisz planować, czy będziesz koniec jedzenia coś wygodnego (czytaj: fast food), które nie będą zdrowe, jak i na pewno być droższe. Kiedy idziesz na zakupy spożywcze, szukać zdrowych przekąsek, które lubisz, a następnie ich opakowanie, gdy idziesz do pracy lub na drodze. Blue chipy kukurydza, orzechy, rodzynki, owoce, veggies, o niskiej zawartości tłuszczu pretzels i jak to dobrze do pakowania i łatwo przenośne.

Zasady zdrowego odżywiania # 5: Pack zdrowe przekąski do zabrać ze sobą, a plan posiłków, gdy idziesz na drogach.

Kolejny ważny punkt: tych rzeczy nie będzie wyraźna różnica od razu, przynajmniej nie na wcięcie w talii. Utrata wagi - zwłaszcza tłuszczu - nie powinno się zdarzyć na noc, lub będzie łatwo go zdobyć. Bądź cierpliwy, a myśleć długoterminowo. Nie wyglądają na szybkie poprawki.

Healthy Eating # Zasada 6: Ustaw długoterminowe cele, a nie oczekiwać szybkich rezultatów. Bądź cierpliwy!

Istnieje wiele więcej wskazówek, ale te są podstawowe zasady zdrowego odżywiania, który jest podstawą uzyskania pasuje. Włączenie tych zasad po jednym na raz, powoli, a zobaczysz duże zmiany w czasie. You'll love yourself for it!

Widzieć Część 2 Wprowadzenie Zdrowe i Fit - Ćwiczenia Edition .
Widziećalso:

 • Próba jeść zdrowsze? Sprawdź zmiany w stylu życia i posiadają oszukiwać dni
 • Zdrowie wskazówka: Spróbuj jedzenie wegetariańskie czasami
 • Wskazówki dla 6 do pracy do pracy by Bike
 • zen-productivity ++
  Wskazówki dla 6 do pracy do pracy by Bike
  Osiągnięcie celów z mojego Syna: Nasz Harry Potter Maraton
  Baby Makes Osiem: Podnoszenie Sześć dzieci - część 1
  Baby Makes Osiem: Podnoszenie Sześć dzieci - Część 2, organizacja wydanie
  Email Zen: Clear Out Skrzynka odbiorcza
  Zen Habits - Polish
  Szukaj na naszej stronie internetowej: