Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

2007: My Greatest Rok Nikdy

Viac ako týždeň do 2.007, I'ma bit neskoro vysielanie, ale prosím, odpusť mi. Já vlastně set top moje ciele na rok 2007 v decembri a už sa dostal do dobrej začať pracovať na nich.
Rozhodla som sa, aby stanovila ciele, ktoré sú náročné, ale dosiahnuteľné, niečo, čo bude ma [...]


Viac ako týždeň do 2.007, I'ma bit neskoro vysielanie, ale prosím, odpusť mi. Já vlastně set top moje ciele na rok 2007 v decembri a už sa dostal do dobrej začať pracovať na nich.

Rozhodla som sa, aby stanovila ciele, ktoré sú náročné, ale dosiahnuteľné, niečo, čo ma bude dobrý pocit, asi som po tom, čo som úspešne dokončiť. Co jsem tady sú nejaké dobré ciele, a myslím, že môžem dokončiť je.

Ako som sa im splniť: Je to všetko dobré a tiež napísať svoj cieľ, ale musíš niečo urobiť, aby vaša sústrediť na ne, aby ste motivované, a uistite sa, že ste na správnej ceste, po celý rok dlho. Ako to urobiť? Týždenný Cieľom stretnutí s mojou ženou.

Moja žena a ja sme sa rozhodli byť "Cieľom kamarátmi" v tomto roku, a za týmto účelom sme stretnutie raz týždenne stanoviť naše ciele a preskúmanie, čo sme urobiť. Napríklad na začiatku januára, sme sa našich cieľov na rok a rozhodli sme sa, čo by sa pokúsi splniť v januári za každý gól. Snažili sme sa, aby sa niečo ľahko uskutočniteľná v jednom mesiaci. Teda, každý týždeň v januári, sme týždenné ciele, ktoré nám pomôžu k mesačnej ciele. Každý deň sme sa pozrieť na náš týždenný cieľov a uvidíte, čo môžeme urobiť, aby deň.

A tak po celý rok, máme k dispozícii mechanizmus pre sledovanie nášho pokroku, prečítajte naše úspechy a neúspechy, a stanoviť mini ciele, ktoré nám pomôžu k roku celkového cieľa. Je to skvelé pracovné tak ďaleko a dúfam, že to dobrá správa o pokroku za rok pokračuje. Drží nás motivované a je to tak oveľa lepšie, než len písať nejaké uznesenie a zabúdali na nich po niekoľkých týždňoch.

Takže bez ďalšieho povyku, tu sú moje ciele pre rok:

Hore Ciele pre rok 2007

*Triatlon: Vlak aspoň 2x týždenne pre každú bicykli, plávanie, beh a dokončiť olympijský triatlon v júli 2007. Napísať stĺpce raz za dva týždne o skúsenosti.

*Sila školenia: Vlak 3x týždenne, získava ľahká hmotnosť a definície (pri strate tuku prostredníctvom triatlon tréning). Získania snímku v decembri, potom každé 3-4 mesiace.

*Dvore práce: Získajte späť tvare v decembri 2006, potom rezané raz týždenne po dobu 1-2 hodín udržať v kondícii. By mali mať pekne zachované dvore.

*Platba kreditnou kartou, autorádia: Set platby plánu vykonávať pravidelné platby. Oslavovat, keď urobil!

*Uložiť: Zrušiť $ ___ núdzového fondu (otvorené online účet pre to, potom prevod peňazí), potom $ ___ zaplatiť za obdobie, pre Liberty fondu (a monitorovanie rôznych kategórií v rámci Liberty fondu).

*Meditovať: Aspoň dvakrát týždenne, premýšľať o 20-30 minút.

*Pozitívny rodičovstvo: Staňte sa kľudnejší, pozitívnejšia rodičia. Přestaň řvát a svižný. Naučte sa s láskou. Bude dennej praxe, s manželkou, aby mi pomohol.

*Zjednodušiť: Reduce my needs. Reduce clutter. Reduce complications in life. Zjednodušiť workday. Zjednodušiť the house. Create times of peace (meditation, running, reading, quiet times with wife, kids).

*Take Action: Robiť veci, s cieľom zvýšiť povedomie a zlepšiť globálne otepľovanie, chudoba a Guam politické postavenie.

zen-productivity ++
10 tipov pre ukončenie fajčenia
Rok 2006 v Recenzie - veľký rok!
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: