Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

6 Tipy na dochádzanie do práce na bicykli

Dnes ráno jsem jel na mojom bicykli do práce (vo vzdialenosti asi 10 míľ), a to cítil skvele. Bolo to druhýkrát, čo som urobil, že teraz - aj to urobil minulý týždeň - a dúfam, že to je častejší prípad.
Mojím cieľom je dostať výkon (I'm školenia pre [...]

Dnes ráno jsem jel na mojom bicykli do práce (vo vzdialenosti asi 10 míľ), a to cítil skvele. Bolo to druhýkrát, čo som urobil, že teraz - aj to urobil minulý týždeň - a dúfam, že to je častejší prípad.

Mojím cieľom je dostať výkon (I'm školenia pre triatlon) a zároveň pomôcť životnému prostrediu a úspora peňazí za plyn. Sa zvyšujúce sa ceny plynu, tak v posledných niekoľkých rokoch, je to frustrujúce, aby neboli schopní urobiť niečo je - ale teď jsem.

I keď je to trochu strašidelné jazda na bicykli v stredu prevádzky, musím povedať, že to bol skvelý zážitok. Nielenže sa cítim naozaj dobre dostat výkon, ale mal som veľký pohľad na povahu ako já čele do práce, a to bolo oveľa viac, ako kľudnej a relaxačné pravidelné dochádzanie autom. Dúfam, že sa nakoniec vybudovať mojej výdrži tak, že môžem jazdiť na mojom bicykli z práce a aspoň trikrát alebo štyrikrát týždenne, alebo dokonca aj päť dní v týždni, ale zatiaľ som sa začína pomaly, pretože som nový pre cykloturistiku.

Tipy pre Dojížďka do Bike

  • Plánujte dopredu. Jedným z dôvodov, prečo ľudia nemajú dochádzajú na bicykli, aj keď na bicykli, je to, že nechcú byť zpocený. Mám šťastie, pretože moja práca práve inštalovaný nový sprchovací kút, ale pred tým som mal v úmysle použiť sprchu v kancelárii vedľa, alebo použiť sprchu v neďalekej telocvični (dokonca stáva členom v telocvični je lacnejšie ako zemný plyn) . Budete tiež potrebovať mydlo a uterák a deodorant a iných toaletných potrieb. Potom je tu otázka, ako dostať svoje oblečenie do práce, čo je môj ďalší tip.
  • Odhoï šaty do práce ešte čas. Tie by mohli balenia je do batohu, na nosenie na chrbte, ale dostane propocený chrbát. Môžete tiež dať ich do košík a nosiť je na stojane, čo je dobrá voľba, ale možno nebudú chcieť vaše oblečenie vrásčitý z nejakého dôvodu. Toto riešenie som používal (a to nie je originálny nápad) je, aby moje šaty do práce o deň skôr. To aj ušetrí niekoľko kilo navyše, ktoré som, aby sa na mojom bicykli, čo je problém, pre začiatočníka ako som ja. Dalo by sa dokonca priniesť oblečenie po zvyšok týždňa. Nakoniec, když jedu do práce päť dní v týždni, by som mohol mať k poklesu týždenný imanie oblečenie niekedy na víkend.
  • Akékoľvek ol 'kolo bude robiť. Nemusíte ozdobný pretekársky bicykel alebo turistické bicykel alebo niečo na dochádzanie. Ak máte starší horské kolo, ktoré som si, že to dost dobré. Nemusíte minúť veľa peňazí na bicykli a zariadenia začať. Neskôr sa môžete vždy minúť viac, trochu na čas, ale to, čo ste si tu je dosť dobrý pre túto chvíľu.
  • Mať náhradné trubice a nástroje a know-how pre zmenu pneumatík. Nikdy neviete, ak budete mať ploché, a nechcete, aby sa prilepil chôdzu vaše kolo na niekoľko kilometrov. Patch kit je dobrá, ale je to ešte jednoduchšie, ak si len náhradné trubica, čerpadlá, a správne nástroje, takže môžete rýchlo meniť prepichnutí trubice pre novú, a oprava starého neskôr doma.
  • Byť bezpečné. Jedná sa o ne premýšľať, ale je dobré prečítať na tipy na cyklistické bezpečnosti (pozri odkazy nižšie), ako v okruhu do prevádzky nebezpečné.
  • Je to vysokopecný! Jazda na bicykli je spousta legrace, ako som sa objavil v posledných týždňoch, a jazda do práce je oveľa, oveľa lepšie ako jazdy. Skúste to. Budete ju milovať.

Ako vždy som vytiahol pár odkazov na dochádzanie na bicykli y'all:

zen-productivity ++
10 tipov pre ukončenie fajčenia
Rok 2006 v Recenzie - veľký rok!
2007: My Greatest Rok Nikdy
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: