Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Ben Franklin to hack vylepšil - nesleduje moje ciele

A počet ľudí, ktorí poslali asi Ben Franklin je ctnost, čo je jeden z najlepších nápadov pre sledovanie vašich zvyklostí. Jsem přemýšlel o túto myšlienku za pomerne dlhú dobu, a práve tento týždeň rozhodla, že ho vyladit, aby bol môj vlastné ciele.
Vytvoril som jednoduchú tabuľku pre sledovanie návykov a moje ciele, z výkonu [...]


A počet ľudí mať posta o Ben Franklin je ctnost , which is one of the coolest ideas for tracking your habits. I’ve thought o this idea for quite some time, and just this week decided to tweak it to fit my own cieľov.

Vytvoril som jednoduchú tabuľku pre sledovanie návykov a my cieľov , Z výkonu až do ukončenia kofeín moje ráno rutinné to my debt and savings cieľov.

Now, I mať a weekly schedule worked out so that each of these is scheduled for different days, so on this chart I mať the other days greyed out when I don’t need to worry o that goal or habit.

Takže tu je kľúč: každý večer si prezrieť môj deň (as Ben Franklin did). I look through the boxes for that day, and put a dot for the habits or cieľov I accomplished for that day, and an “x” for those I didn’t. My goal is to mať all dots and no “x”s. Then, I look at what’s coming up for the next day, so I am prepared for tomorrow.

I do this review as the last thing I do before going to bed. It has been working like a charm. Like any system, it only works if you work it, but so far I’ve been working it. I highly recommend this system, as it’s a great way not only to track your cieľov and habits, but to motivate yourself to stick with it each day.

OK, já vím, je to veľmi podobné Joe ciele , Ale já takhle analógový spôsob ešte lepšie. I vytlačiť niekoľko malých listov (polovica listu-veľkosti plechu), vytlačí pekný kryt sa slová "Habit Kniha" na prednej strane. Dajte jej šancu!

Pozri tiež:

zen-productivity ++
100 spôsobov, ako Have Fun s deťmi zadarmo alebo Cheap
5 Spôsoby GTD vám pomôže dosiahnuť vaše ciele
Alow si byť šťastní a hrdí na váš pokrok
Sú tvoje dni Crazy? Prevziať kontrolu
Začátečník príručka pre GTD
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: