Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Najlepšie 8 Spôsoby Zaoberať sa Odpůrci

Všetci sme ich mali, ako sme sa a ísť po našich cieľov, bez ohľadu na to, kde sme a čo naše ciele môžu byť: naysayers, odporcovia, ktorí ľudia tropit si žert alebo máte vztek alebo nám oznámiť nemôžeme urobiť.
Odporcovia sú veľmi závažné činnosti, aj keď sa zdá byť len s trochu legrace [...]

Všetci sme ich mali, ako sme sa a ísť po našich cieľov, bez ohľadu na to, kde sme a čo naše ciele môžu byť: naysayers, odporcovia, ktorí ľudia tropit si žert alebo máte vztek alebo nám oznámiť nemôžeme urobiť.

Odporcovia sú veľmi závažné činnosti, aj keď sa zdá byť len s trochu zábavy na našich nákladov.Nenechajte sa zastaví vás alebo vám dokonca pomaly nadol.

Ako sa vysporiadať s odporcami? Každý z nich sa bude líšiť, ale tu je niekoľko tipov:

  1. Najprv sa naučia identifikovať. Niekedy sme neuvedomuje, že niekto je, že sa jedná o pomlouvač. Môžu byť blízky priateľ alebo manžel alebo iné dôveryhodné osoby, a tak keď sa vysmívá, alebo povedzme negatívne veci, veríme im a vziať k srdcu. Ale je tu rozdiel medzi sú reálne a že je práve hlasujúce proti. Naučte sa počúvať, čo hovoria iní, a pozrite sa, aké sú vaše reakcie. Ak odrádza od vás, dáva vám pocit, že koniec, potom snad je táto osoba je pomlouvač.
  2. Pozrite sa, či majú platné miesto. Ako som povedal, niekedy sa jednoducho snažia byť realistické. Môžu mať dobrý dôvod pre ich negativity. Krok späť, objektívne premýšľať o tom, či sú výchove skutočnou prekážkou, ktorá musí byť prekonaná, a ak áno, tak to, ako to prekonať. Je to zriedkavo neprekonateľné. Ak chcete, aby ju dosť, môžete si vymyslieť riešenie. Teraz, keď nie sú platné miesto, čítajte ďalej.
  3. Zap žiadne negatívne myšlienky, ktoré vám. Odporcovia sa spôsob užívania ich negatívne myšlienky a ich prevedenie na vás. Zrazu je tu osivárskej pochybností. A to môže rast do obrovský dub na pochybách, s koreňmi, ktoré roztrhat základom vášho cieľa. Zastaviť tieto negatívne myšlienky čo najskôr. Push je, a myslím pozitívne myslenie miesto. Nedajte im prekonať vás.
  4. Uvedomujem si, že vždy budú odporcovia, a nech sa vám snímku ako voda na kačacie späť. V živote každého človeka, tam bude aspoň jeden pomlouvač, ne-li víc. Nemôžete im úplne vyhnúť. Ale nemusíte počúvať je. Len sa usmievajte, či hovorí. Ich slová vás nemôže zastaviť. Nemajú vplyv na Vás ignorovať ich slov.
  5. Konfrontovať sa a dostať sa na vašej strane. Niekedy pomlouvač je niekto blízko vás niekto nemôžete ignorovať. Ak áno, je to najlepšie, aby si za pomoci tejto osobe namiesto boja proti nim. To urobiť čo najskôr. Povedzte im, že tento cieľ je veľmi dôležité pre vás, a nemôže to urobiť bez ich pomoci. Povedzte im, že si uvedomujete, že majú pochybnosti, ale naozaj potrebujete, aby boli pozitívne, a podporovať vás. Môžu to byť váš najlepší spojenca, nie vaše najhoršie pomlouvač.
  6. Smiať sa s nimi. Niekedy ľudia sú nepríjemné, keď si ku zmene, a to s cieľom zmierniť toto nepohodlie sa budú vtipy alebo dráždiť vás. To zrejme nesúvisí ani tak s vami, ako sa so svojimi pocitmi. Nevedia, ako inak riešiť s touto zmenou. Uvedomiť si to, a len smiať. Ak budete mať to ako dobrý vtip-charakteru, niekedy to je odzbrojiť. Môžu naďalej vtipy, ale nebude to za čas a nebudú mať čo najväčší vplyv na vás, keď ste práve udržať smíchy.
  7. Už counterarguments pripravený, a informovať sa. Niekedy ľudia sú len zle informovaný. Môžu mať nedorozumenia o tom, čo robíte. Poznať všetky svoje argumenty, a spoločný potenciál argumenty a majú counterarguments pripravený. Do vášho výskumu, a musia byť veľmi informovaní. Teda pokúsiť sa vzdelávať vaše pomlouvač. Ak si to správne, s pozitívnou, lojálnej pozícia, môžete skutočne získať osoba, ktorá má vypočuť, a možno dokonca zmeniť ich myseľ. Ak nie, aspoň viete lepšie a nemusíte nechať svoje argumenty vytvorí bezpochyby vo svojej mysli.
  8. Byť bezpečné s vedomím, že robíte niečo dobré. Niekedy nie je nič čo môžeš urobiť. Nemôžete vyhrať nad nimi nemôžete vyhnúť sa im, nemôžete smiať s nimi. Takže ste si to jednoducho ignorovať a udržať si říkal, že keď sa vám dosiahnuť vaše ciele, ktoré bude vaša odmena za trvalé tejto pomlouvač.

Opäť platí, že vždy budú odporcovia vo vašom živote. Ale oni sú len ďalšie prekážky, ktoré musíte prekonať sa dostať k svojmu cieľu. Vždy budú existovať prekážky, ale ak si myslíte, že pozitívne, a hľadať riešenia, môžete poraziť (alebo si ich k vám).

Pozri tiež:

Predchádzajúci príspevok: Top 20 Motivace hacks - #8

Nasledujúci príspevok: Top 20 Motivace hacks - #7

zen-productivity ++
5 Spôsoby GTD vám pomôže dosiahnuť vaše ciele
Alow si byť šťastní a hrdí na váš pokrok
Sú tvoje dni Crazy? Prevziať kontrolu
Začátečník príručka pre GTD
Ben Franklin to hack vylepšil - nesleduje moje ciele
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: