Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Dobrovoľníctvo

To minulé vianočné sezóny, som chcel dostať svoje deti do reálneho duchu Vianoc, a tak sme hľadali možnosti pre dobrovoľníka alebo darovať do dobrých príčin v poslednom mesiaci. My to páčilo natoľko, že chceme, aby aj naďalej je celoročne. Je to skvelý pocit urobiť niečo dobrého.
Sme sa podieľali na Angel [...]


To minulé vianočné sezóny, som chcel dostať svoje deti do reálneho duchu Vianoc, a tak sme hľadali možnosti pre dobrovoľníka alebo darovať do dobrých príčin v poslednom mesiaci. My to páčilo natoľko, že chceme, aby aj naďalej je celoročne. Je to skvelý pocit urobiť niečo dobrého.

Sme sa podieľali na Angel Tree program každej z našich detí, nákup darčekov pre deti, ktorých rodičia sú vo väzení. To bolo veľa zábavy. Tiež darovanej použité hračky v dobrom stave, že deti nemajú hrať sa už do Armády spásy sporivosti obchode. Sme hľadá, ako sa na potravinovej pomoci slúžia bezdomovcom polievku kuchyňa tu na Guamu.

Tiež sa rozhodol dobrovoľne Armády spásy zvon-vyzváňacie povinností. Jeho žena s tromi deťmi v jednom dni, a já bola naplánovaná na nasledujúce dva deň. Avšak, som uviazol v práci, nemohol vyzdvihnúť deti na čas, a nakoniec to všetko robí môj osamelý.

Po zvonenia na zvonček a pískání Vianočné koledy (zabudol som slová) na dve hodiny, tu sú moje tipy na niekoho, kto robí toto:

1.Priveďte vodu a občerstvenie. Dve hodiny je dlhšiu dobu, než by ste čakali, a vy určite dostanete smäd a mám docela hlad (to bolo okolo večera času).

2.Nepokúšajte sa sami. Dve hodiny zvonenia na zvonček a pískání bez prestávky je veľmi únavné. Ak máte deti, aspoň tu trochu odpočinku, a ak máte iný dospelý, môžete druhu dať navzájom prestávky.

3.Priniesť skladacie stoličky. To súvisí s č 2 ... ak existuje viac ako jeden z vás, jedna osoba môže mať prestávku, kým iné sú na zvonenie zvonov a spev.

4.Vytlačiť Vianočná Koleda texty. I can't remember všetky slová, žiadne koledy. Ani Jingle Bells. Takže vytlačiť a spievať o ne so svojimi deťmi. Je to veľmi slávnostná.

5.Prineste Santa čiapky. Je to zábavný a veselý a plný vianočné duch. Tiež zvonit zvony. Preniknúť do ducha to!

6.Nedovoľte nikomu tlak. Vždy som mal pocit viny, keď budem chodiť do zvonu Ringers bez darovanie aspoň niektoré zmeny. Ale ako zvonicami, videl som to z iného pohľadu. I didn't súdiť ktokoľvek, nie je a snažil sa pozerať sa na ľudí, pretože by chodili, takže by nebolo myslím, že bol súde nich. Myslím, že ľudia stále cítia vinný tak ako tak, ale nikdy som nechcel, aby niekto pocit, že boli zaviazaní darovať. Pořád mám veľa darov tak ako tak. Ľudia boli veľmi štedré, a čo sa im mohol dať, bola som veľmi appreicative - od $ 5 na 5 centov!

Nech robíte, dobrovoľník za niečo. Budete ju milovať, a organizácie, ktoré vám pomôžu sa rád za to. Dobrovoľníci sú toľko potrebné komodity.

zen-productivity ++
Ako som sa stal vstávať skoro ráno
Mind ako voda
Moja GTD Implementácia
Recept na ploché Žalúdok
3 kroky k Trvalo Clear Stolné
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: