Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Dosiahnutie cieľa s mojím synom: Naša Harry Potter Marathon

V decembri, môj synu Rain (9, ktorý sa v januári), a já se na pátranie: prečítať prvých piatich Harry Potter knihy do filmu vyjde 13. júla 2007. To nám asi sedem mesiacov až päť čítať knihy, ale ak ste si prečítali tých kníh, viete, že nie ste dosť [...]


V decembri, môj synu Rain (9, ktorý sa v januári), a já se na pátranie: prečítať prvých piatich Harry Potter knihy do filmu vyjde 13. júla 2007. To nám asi sedem mesiacov až päť čítať knihy, ale ak ste si čítať tieto knihy, ty vieš, že jsi docela dlho (hlavne v posledných niekoľkých).

Je to tiež skôr ako výzvu, pretože môj syn žije so mnou len tri dni v týždni. Ale ako moja dcéra povedala, Rain a ja sme obaja veľmi určené ľuďom, a my teraz ukázala byť na túto výzvu.

Zatiaľ sme zazipovaný pomocou prvých dvoch kníh a končíme s tretím. Takže nás dve dlhé knihy čítať v piatich mesiacov, a som pozitívne môžeme urobiť. Môžeme dokonca začať Book 6 pred film vychádza. Na dni, ktoré Dážď je so mnou, budeme čítať večer a potom som sa prebudila ho začiatkom roka (zvyčajne v 5:30 hod) a prečítajte si znovu do rána. A keď nie je so mnou, som často volať ho a prečítať po telefóne na večer, keď číta spolu so svoju vlastnú kópiu na svoju mamu domu.

Bola to skvelá skúsenosť, ako to dosiahnuť Harry Potter maraton s dažďom. Zistili sme prečítali skôr, ale nikdy s touto frekvenciou, a sme vynaložiť viac času sama, než kedykoľvek predtým. Je to tiež veľký snaží dosiahnuť ciele s ním, pretože nielen, že mi dáva dobrý pocit, ako by sme dosiahnuť nášho míľniky na jeho ceste, ale dáva mu to skvelý pocit taky. Takže nielen sme veľké výdavky spolu čas a zábava, ale já jsem ho, ako výučbu pre splnenie cieľa rovnako.

To bolo tak veľké, že chcem robiť rovnaký typ, čo s mojimi ďalšími deťmi. Mám šesť z nich, takže je trochu problém. Chcem urobiť niečo, čo je pre každý z nich niečo, čo môžeme baviť robiť, zatiaľ čo učenia k dosiahnutiu cieľov spoločne.

zen-productivity ++
10 tipov pre ukončenie fajčenia
Rok 2006 v Recenzie - veľký rok!
2007: My Greatest Rok Nikdy
6 Tipy na dochádzanie do práce na bicykli
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: