Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Love Life, nie je Stuff


Zamilovať sa do života.

Doručovací napísané Leo Babauta .Nasleduj ma Cvrlikání .

Sme v láske s vecí - s nákupmi, s získavajúci s vlastniacu, zberom.

Poďme túžbe po živote miesto.

Naša posadnutosť tak stala nezdravé.Až budeme mať za neplatné v našich životoch, máme kúpiť veci.Keď máme problémy, budeme kupovať veci.A tieto veci sú stále väčšie a drahšie, väčšie a lesklejší ...viac bezodpadovej.

Táto posadnutosť sa tak vedie k vlastnenie veľa, majú veľa neporiadok ...a ešte tohle není vyplňte náš život zmysel.

To vedie k hlbokej dlhu, od nákupu tak moc, a ktoré potrebujú väčšie domy a skladovacie priestory, aby obsahoval všetko.Finančne sme na tom horšie, než kedykoľvek predtým, pretože v tejto posadnutosti veci.

Nakupujeme veci, keď sme v depresii, máme kúpiť veci pre iné ukázať, ako moc ich máme radi ...a týmto spôsobom, tak je oddelená od nás skutočne zaoberá naše emócie blokovaný nás skutočne pripojenie s ostatnými.

Pozrime sa, že nahradia vilnost materiály s vilnost pre život.

Niektoré myšlienky:

  • Znovuobjevit vášeň pre život.Dostat von a cítiť charakter, ocenia krásu sveta okolo seba.Získajte aktívny, robiť nejaké záhradníctvo alebo yardwork hrajú športu, ísť na prechádzku, vezmite túru, ísť na plávanie, jazda na bicykli.Pocit, že život Coursing vďaka vám.Breathe je palce
  • Dej zážitky ako darčeky, ne vecí.Namiesto nakupovania niekto príde narodeniny alebo Vianoce, myslieť na zážitok si môžete dať im miesto.A den s tebou, robíš niečo zábavnejšie, visí von, varenie, hranie, rozprávanie, skúmanie.A legrace čas na park alebo pláž.Niečo iné ako bežné.Zážitok je oveľa dôležitejšie, ako objekt.
  • Spojte sa s ostatnými.V reálnom živote.Ak nemáte visel ven s přítelem nedávno sa mu zavolať a ísť zavesiť.Vemte si kluk od TV alebo video hry a hráč si ju mimo to niečo urobiť.Ísť na rande s vašim partnerom.Navštívte mámě alebo starí rodičia.A byť prítomní, pričom si s nimi - naozaj počúvať, skutočne existuje.
  • Vysporiadať s vašimi emóciami.Máte-li musieť kupovať veci, nakupovať, keď sú s emocionálne problémy, byť si vedomý toho.Potom sa zaoberajú základné emócie, skôr než pomocou nakupovanie ako spôsob, ako zabudnúť na ne.Ak ste v depresii, alebo stará, alebo osamelý, riešiť ty.Nájsť riešenie, zistiť, čo je príčinou ich.Dobrá správa: zažíva život, získať aktívnu a komunikácia s ostatnými všetky vám pomôžu vysporiadať s tými, emocionálne problémy.
  • Odpojte vaša oddanosť veci.Niekedy som ochotné dať niečo hore, aj keď nemám naozaj používať.A to je, keď sa pýtam sama seba: "Prečo?" Čo ma drží späť od zbaviť tohto dispozícii? Niekedy sa položka má emocionálne spojení, ale pak si uvědomím, že je to len jeden objekt, to nie je emócie alebo skutočný zdroj emócie.Potom budem mať prehľad o položku, nahrať ju na svoj počítač, a zbaviť sa objektu.Cítim uvoľnený, pretože som sa členia náves na fyzický objekt (ale uložené v pamäti).Ak sú pripojené k objektu, na to, prečo - to nie je zdravé v dlhodobom horizonte.
  • Uvedomujem si, že život nie je tak, je o čo ide.Objekty sú len objekty - ak sa stratíte, keď sa dostanú odcudzené alebo zničené ...to nie je veľký problém.Sú to práve objekty - nie je tvoj život.Tvoj život je niekoľko momentov, ktoré sa vypařující prostredníctvom svojho vedomie práve teraz, a ako používať tieto okamihy a čo vyplniť im je to, čo naozaj záležitostiach, nie to, čo vyplniť váš domov.Na konci tejto krátkej cesty, budete ohlédnout a vzpomenout svoje skúsenosti, že ľudia, ktorí vás miluje a miloval vás späť, čo si urobil a neudělal.Nie je čo ste mali.

--
Prečítajte si viac o zjednodušenie vo svojej knihe, Sila Menej .

zen-productivity ++
A Beautiful Metóda sa nachádzajú Kľud
Napriek tomu sa.
Dýchať.
Ako dať Zmeny Všetko
Ako sa správať ako Stop Takýto Big Baby
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: