Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Mind ako voda

Ako som vyslaný asi moje GTD prevedenie, som začal premýšľať o tom, čo ma oslovuje najviac o GTD. Samozrejme, je jeho celková organizácia a kompletné odchyt všetko vo vašom živote. Je tu čistý stôl a schránky dosiahnuť tohto systému. Mám rád všetko.
Ale čo skutočne odvolania mi je [...]


Ako som vyslaný o mojom GTD vykonávanie , Ja som začal premýšľať o tom, čo ma oslovuje najviac o GTD. Samozrejme, je jeho celková organizácia a kompletné odchyt všetko vo vašom živote. Je tu čistý stôl a schránky dosiahnuť tohto systému. Mám rád všetko.

But what really appeals to me is the idea of attaining a “Mind ako voda” state. I have to admit, I haven’t completely achieved this yet, as many GTDers have not. But GTD does bring me much closer to this ideal, and as I get better at the GTD habits, and trust my system more, I get closer each day.

Pripomína mi citovať z Bruce Lee:

Vyprázdnite svoju myseľ, je beztvará. Beztvárný, ako voda. Ak umiestnite na šálku vody, stane sa z kalich. Dáš vodu do fľaše a stáva sa fľaša. Vy ju v cajnik stáva sa cajnik. Teraz môžete prietok vody, alebo je možné havárie. Byť voda priateľovi.

I think the appeal is the calmness and peace that you are trying to achieve. Have everything in its place, and empty your mind of busy-ness and junk. Then your are ready for anything that comes your way. Sometimes when I don’t feel this way, I look at others around me, and realize that I have come a long way towards Mind ako voda.

Bude prebiehajúce úsilie. Drž mi palce.

Podobná miesta inde:

Pozri tiež:

zen-productivity ++
Email Zen: Clear Out svojej e-mailovej schránky
Získanie Zdravá a fit, časť 1
Získanie Zdravá a fit, časť 2 - Cvičenie Edition
Moja rannej Rutinné
Ako som sa stal vstávať skoro ráno
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: