Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Moja GTDImplementácia

Pozri tiež: začiatočník príručke pre GTD.
A obľúbené tému medzi GTDers sa GTDpopisujúce ich vykonávanie. Nebudem sa namáhať a byť non-konformista tu - uvidíme skok do rozjetého vlaku.
Rovnako ako u väčšiny GTDers sme vyskúšali viacero rôznych nastavení. To bude môj ďalší príspevok. Teraz, dovoľte mi opísať moje súčasné nastavenie:

Pocket notebook - [...]

Pozri tiež: začátečník príručke pre GTD.

A obľúbené tému medzi GTDers sa opisujú ich GTD vykonanie. Nebudem sa namáhať a byť non-konformista tu - uvidíme skok do rozjetého vlaku.

Rovnako ako u väčšiny GTDers sme vyskúšali viacero rôznych nastavení. To bude môj ďalší príspevok. Teraz, dovoľte mi opísať moje súčasné nastavenie:

  • Pocket notebook- Som všade okolo seba len ako nástroj zachytiť. Akejkoľvek myšlienky, na-DOS, projekty, kalendár tak, že zbieram kým Nejsem u počítača sa zachytili v notebooku a prevedená na môj kalendár akcií zoznamov alebo neskôr. Som tiež experimentoval s PocketMod , A to, čo naozaj chcem je Moleskine vreckový notebook , Ale já jsem říkal, že udržať sa chlad z Moleskine neospravedlňuje jeho dodatočné náklady na vrchole voľný notebooky mám v práci.
  • Skladby- To krásny program , Napsaná v Ruby on Rails, bol napísaný špeciálne pre GTD a po vyskúšaní mnohých iných on-line a off-line aplikácie, je to určite najlepšie. Môžem ho používať pre všetky moje súvislosti akciu listy, moje niekedy / možná zoznam, moje čakanie-na zoznam a moje projekty.
  • GCal- OK, já nejsem prvej GTDer milovať Kalendár Google, ale je to jednoducho najlepšie, a to sa stará o všetky moje potreby kalendára. Pre tvrdý krajiny jenom.
  • Gmail- Ďalším populárnym email app s GTDers, nič iného porovnáva. Je horniny.
  • Misc- Iné ako tieto hlavné nástroje, mám schránke doma a pracovať, použitie systémov na oboch miestach, a veľmi čistý stôl .

A few other posts on GTDimplementations:

Pozri tiež:

zen-productivity ++
Získanie Zdravá a fit, časť 1
Získanie Zdravá a fit, časť 2 - Cvičenie Edition
Moja rannej Rutinné
Ako som sa stal vstávať skoro ráno
Mind ako voda
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: