Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Moja rannej Rutinné

Dnes som začať nový zvyk: moje rannej rutiny (ktoré majú byť úprimný, som začal pred pár dňami). Všetci v tomto mesiaci som sa zameria na tvorbu mojej ráno bežné každodenné zvyk.
Som skutočne pokúšal rôzne verzie rannej rutina v uplynulom roku, a ktoré im nesmierne páčilo. Len som nebola prilepené s jedným [...]


Dnes som začať nový zvyk: moje rannej rutiny (ktoré majú byť úprimný, som začal pred pár dňami). Všetci v tomto mesiaci som sa zameria na tvorbu mojej ráno bežné každodenné zvyk.

Som skutočne pokúšal rôzne verzie rannej rutina v uplynulom roku, a ktoré im nesmierne páčilo. Len som nebola prilepené raz za celý mesiac alebo viac, a to je cieľom tohto mesiaca.

Dôvodom Rád s rannej rutiny je v tom, že nielen to vštípit zmysel pre účel, mier a rituál na môj deň, ale je zabezpečené, že sa mi niektoré veci urobiť každé ráno ... a to moje ciele. I'm zrušenie dopoludňajšiu čas ako čas pokoja a pohody, a čas, keď sa malé kroky každý deň k mojej ciele.

Tu je môj rannej rutiny, v súčasnosti (v závislosti na ladenie neskôr):

Ranní Rutinné

  1. Wake v 4:30 am
  2. Pití vody.
  3. Sada 3 Najdôležitejších vecí (MITS) pre dnešok.
  4. Fix obedy pre deti a já.
  5. Jesť raňajkách, prečítať.
  6. Cvičenia (beh, bicykel, plávanie, pevnosť alebo yardwork) alebo meditovať.
  7. Sprcha.
  8. Wake & manželka deti v 6:30 am

Pár vysvetlenie: MITS sa, že som za deň znepokojenie aspoň jednu položku na jeden z mojich cieľov, a asi 1-2 veci musím dokončiť prácu. K dispozícii bude viac, že som sa počas dňa, ale mojím cieľom bude dokončiť aspoň tieto tri MITS.

Pokiaľ ide o výkon a meditovať položky, mám rozvrh, kedy som jednu vykonávať každé ráno (okrem piatku, kedy mám v pláne meditovať aspoň po dobu 10-15 minút). Vlastne som tiež často výkon na večery príliš, a tak o niekoľko dní budem mať dva workouts - možná na bicykli v ranných hodinách a plávať vo večerných, napr. Moje telo sa stále používa na výrobu, tak uvidíme, ako to funguje.

Pokiaľ ide o prebudení v 4:30 hod, som začala robiť to, že počas posledných niekoľkých mesiacov - pred tým to bolo 5:00 a 5:30, a to skôr ako v minulom roku som sa prebral v 6:30, takže som sa naozaj stal vstávať skoro ráno len v minulom roku. I Napísal viac o tom tu .

Look for updates to my goal of sticking to my Ranní Rutinné this month.

Pozri tiež:

zen-productivity ++
Baby Makes Osem: Šírenie Šesť deti - Časť 1
Baby Makes Osem: Šírenie Šesť deti - Časť 2, organizácii vydanie
Email Zen: Clear Out svojej e-mailovej schránky
Získanie Zdravá a fit, časť 1
Získanie Zdravá a fit, časť 2 - Cvičenie Edition
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: