Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Recept na ploché Žalúdok

Po dlhú dobu som chcel schudnúť. Viem, že teraz je to chyba. Hmotnosť je iba jedným z faktorov - štíhle svalovej hmoty, percento telesného tuku, pomer pasu k hip atď sú všetky rovnako dôležité.
Za to, že som chcel získať šesť-pack abs. To je aj jeden hlúpy gól. Po prvé, väčšina [...]


Po dlhú dobu som chcel schudnúť. Viem, že teraz je to chyba. Hmotnosť je iba jedným z faktorov - štíhle svalovej hmoty, percento telesného tuku, pomer pasu k hip atď sú všetky rovnako dôležité.

Za to, že som chcel získať šesť-pack abs. To je aj jeden hlúpy gól. Po prvé, väčšina ľudí nie sú geneticky naprogramované na tie druhy abs. Po druhé, aj supermodels a modely, ktoré majú šesť-balíčky nemajú nimi pořád. Zvyčajne majú málo tuku, a potom ho vypáliť v týždňoch pred focení.

Takže môj cieľ je teraz mať ploché žalúdka. Je naozaj potrebné sa dostať do prijateľné percento telesného tuku, ale já dont 'mať ľahký spôsob merania, že. A byt žalúdka môže byť meraná v zrkadle, alebo moja žena. Nemám potrebu mať definované abs, ale stratili časť môjho žalúdka tuku a dostať sa plochejšie. Chcete-li mi, že bude vyzerať dobre, cítiť sa dobre, a je zdravší.

Som urobil môj výskum a vzdelávanie, čo je pracovná zatiaľ pre mňa, tady je to tri kroky k bytu žalúdka:

1.Cardio, kardio, cardio. Robiť všetky abs cvičenie na svete sa nič robiť, ak máte vrstvou tuku pokrývajúca to. Doing silu školenie, alebo dvíhanie závažia, by pomohlo, ale nie toľko ako aeróbne cvičenie. Takže môj plán je, aby aj naďalej mojej beží, a pridá sa v plávaní a cyklistika. Mám v pláne urobiť aspoň 30 minút kardio 6 dní v týždni. Na niekoľko dní budem robiť viac - 45 minút, hodinu, dve hodiny, ešte na dlhé dni. I'll start v krátkej na bicykli a plávať, tak ako som sa beží, kým som vybudovať moje vytrvalosť. A rýchlo na vedomie: interval školenia je tiež skvelá, a já ještě přidám, že po mojej vytrvalosti je lepší. Ak chcete pridať nejaké ab cvičenie po kardio, že je skvelé, ale pozrite sa na prácu celého trupu, nie len hornej abs -, ktorá obsahuje nižšie abs, dolnej časti chrbta a svalov, ktoré zábal okolo svojej strany.

2.Menej tuku a cukru. Je to tak jednoduché. Americká strava je obvykle naplnený tuku a cukru, a nikdy si byt v žalúdku, že recept. Vystríhať mäsa, ak môžete, a dokonca lepšie, vystrihnuté mliečne výrobky a vajcia. Ale keď nie je možné, aspoň jesť chudé mäso (nízka-tuk morčacie mäso, kuracie prsia bez kože, chudé mäso, ryby), a drž sa ďalej od vyprážané jedlá a príliš veľa sladký dezerty. To neznamená, že budete musieť hladovět sami - ak budete jesť zdravo, môžete jesť skutočne veľa - alebo pripraviť sami moc, ale jesť len zlé veci v moderovanie. Veganské strave je najlepšie, najmä ak je to vyvážená, bohatá na rastlinné bielkoviny a vápnik a minerály, plná čerstvého ovocia a vegetariáni, a vysoký obsah vlákniny.

3.Dajte jej čas. Ak chcete mať ploché žalúdka do 3 týždňov alebo dvoch mesiacov, na to zapomeň. Strata tuku potrebuje čas, a je to nezdravé stratili príliš veľa váha príliš rýchlo. Cieľom pre 1-2 lbs. týždenne. Postupné chudnutie je zdravšie, a ktoré by mohli byť trvalé v čase. Prejsť na zmenu životného štýlu, niečo, čo sa dá žiť po zvyšok svojho života, alebo budete len yo-yo. Je to maratón, nie sprint.

Niektoré odkazy na ploché žalúdka čítanie:

Trainee: Dosiahnutie Byt Žalúdok

Prejsť Opýtajte sa Alice!: Chcem byt žalúdok!

Štyri tajomstvá plochý žalúdka

zen-productivity ++
Získanie Zdravá a fit, časť 2 - Cvičenie Edition
Moja rannej Rutinné
Ako som sa stal vstávať skoro ráno
Mind ako voda
Moja GTD Implementácia
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: