Zen Kanji

продуктивност

Zen Habits (Leo Babauta) - Slovak

Rok 2006 v Recenzie - veľký rok!

Tento príspevok sa bude týkať mojej recenzi 2006, a budúci post bude môj 2007 cieľov.
Rok 2006 v Recenzie
Minulý rok bol pre mňa strašný rok! I splnené dva ciele môjho života, mali dieťa, a jednoducho transformovaná môj život v mnohých smeroch. Nechajte ma počítať nich stručne:
*Marathon: Od začiatku roku 2006, [...]

Tento príspevok sa bude týkať mojej recenzi 2006, a budúci post bude môj 2007 cieľov.

Rok 2006 v Recenzie

Minulý rok bol pre mňa strašný rok! I splnené dva ciele môjho života, mali dieťa, a jednoducho transformovaná môj život v mnohých smeroch. Nechajte ma počítať nich stručne:

*Marathon: Od začiatku roku 2006 som napísal stĺpci každé dva týždne, aby bežal v miestnych novinách tady na Guam, chronicling mojej cesty do môjho prvého maratónu. Len spustenie začiatkom decembra 2005, a to mojej prvej 5K najneskôr mesiac, takže to bol veľmi veľký cieľ pre mňa. Bolo tiež celoživotný cieľ. Mal som veľmi up-and-down rok v mojom maratóne tréning, ale to zhrnul jeden dlhý príbeh, na začiatku decembra 2006 som dokončil môj prvý maratón! Spustenie je teraz súčasťou môjho života, a já miluju.

*Román: Je to vždy cieľ mine napísať román, a v novembri 2006 som sa do život-meniace NaNoWriMo S cieľom písať 50.000 slov v románu do konca Nov 30 ... a ja som to urobil! Bude pravdepodobne nikdy zverejnená, ale bolo to docela výzva a úspech.

*Noelle Cayce: Dňa 23. marca 2006, posledná radosť v mojom živote ... narodil náš najmladšia dcéra. To robí šesť u nás. Je to dar z nebies a brat, všetko v jednom neuveriteľne krásny balík.

*Veganism: V septembri 2006 som sa stal vegetarián, s konečným cieľom stať sa vegan. No, I Nenašli dotkl mäsa (alebo akýkoľvek kadáverov), pretože, a já sa drasticky zníži môj príjem mlieka a mliečnych výrobkov a vajec ... v podstate som nejedia mliečne výrobky alebo vajcia už ale len k nim ako stopových zložiek v niektorých potravinách . I plán na zníženie nich úplne tak môžem mať krutosť-strava zdarma do konca roka 2007. Bola to skvelá transformácie moje strava, a jeden, že nemám ľutovať trochu. Jeden z najlepších, čo som kedy urobil.

*GTD: I keď som sa vlastne čítaj David Allen 's prípravnou Veci Hotovo až do konca roku 2006, som pochopil základné pojmy a postupy, na web a začal sa vykonáva GTD do leta. Do konca tohto roka, bol som oveľa, oveľa viac organizovanej, ako kedykoľvek predtým. Je to neuveriteľný systém, ktorý by som nikomu odporučiť. Môže to chvíľu trvať, aby prijali návyky GTD - Som väčšinu z nich sa teraz ale som stále zlepšuje. Mojom stole je jasný, moje súbory sú organizované, môj e-mailovú schránku je prázdna a já vím, kde je všetko. Perfection!

*Vstávať skoro ráno:V roku 2006, pretože beží, stal som sa vstávať skoro ráno. Začal som prebudil skôr a skôr a teraz pravidelne prebudiť v 4:30 am (niektoré dni v 5 hodín, ak som spať neskoro). Dáva mi takýto skvelý štart na deň, a ráno sú pokojné a krásne. I love it! Počas nasledujúcich pár týždňov budem snažiť, aby dosiahli aspoň 1-2 Big Úlohy pred 6 hodín ... s možnosťou riešenia namiesto 2, čo som bol na procrastinating. Myslím, že to bude môj deň ešte lepší.

*Financie: Som urobil veľký pokrok v odstraňovaní môj dlh (s ešte väčšou plány pre rok 2007) a začal núdzového fondu, ktorý je tak veľká, pre jednoduché myseľ. Som stále snaží dostať na stabilnej finančnej teréne, ale v porovnaní s rokom, keď som nemohol vyjsť s peniazmi, som svetelných rokov dopredu. A vidím svetlo na konci tunela.

*Jeden rok Quitversary: On Nov 18, 2005, I prestať fajčiť . Bolo to na začiatku transformácie v mojom živote, a dal mi dôveru a ukázala mi cestu k ešte väčšie úspechy. On Nov 18, 2006, som v tichosti oslávil môj jeden rok Quitversary, a nikdy neboli šťastnejší.

*Misc: Došlo k mnohým inými veľkými vecami, ktoré majú sa mi stalo v roku 2006, a malé zlyhanie rovnako, ale na celé to bolo skvelý ROK !!!!!! Tu je dúfať, že rok 2007 bude rovnako veľký.

Pozri tiež:

zen-productivity ++
10 tipov pre ukončenie fajčenia
Zen Habits - Slovak
Vyhľadávanie naše internetové stránky: