Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

2007: My Greatest Rok Nikdy

Více než týden do 2.007, I'ma bit pozdě vysílání, ale prosím, odpusť mi. Já vlastně set top mé cíle na rok 2007 v prosinci a již se dostal do dobré začít pracovat na nich.
Rozhodla jsem se, aby stanovila cíle, které jsou náročné, ale dosažitelné, něco, co bude mě [...]


Více než týden do 2.007, I'ma bit pozdě vysílání, ale prosím, odpusť mi. Já vlastně set top mé cíle na rok 2007 v prosinci a již se dostal do dobré začít pracovat na nich.

Rozhodla jsem se, aby stanovila cíle, které jsou náročné, ale dosažitelné, něco, co mě bude dobrý pocit, asi jsem po tom, co jsem úspěšně dokončit. Co jsem tady jsou nějaké dobré cíle, a myslím, že mohu dokončit je.

Jak jsem se jim splnit: Je to všechno dobré a také napsat svůj cíl, ale musíš něco udělat, aby vaše soustředit na ně, abyste motivované, a ujistěte se, že jste na správné cestě, po celý rok dlouho. Jak to udělat? Týdenní Cílem setkání s mojí ženou.

Moje žena a já jsme se rozhodli být "Cílem kamarády" v tomto roce, a za tímto účelem jsme setkání jednou týdně stanovit naše cíle a přezkum, co jsme udělat. Například na začátku ledna, jsme se našich cílů pro rok a rozhodli jsme se, co by se pokusí splnit v lednu za každý gól. Snažili jsme se, aby se něco snadno proveditelný v jednom měsíci. Tedy, každý týden v lednu, jsme týdenní cíle, které nám pomohou k měsíční cíle. Každý den jsme se podívat na náš týdenní cílů a uvidíte, co můžeme udělat, aby den.

A tak po celý rok, máme k dispozici mechanismus pro sledování našeho pokroku, přečtěte naše úspěchy a neúspěchy, a stanovit mini cíle, které nám pomohou k roku celkového cíle. Je to skvělé pracovní tak daleko a doufám, že to dobrá zpráva o pokroku za rok pokračuje. Drží nás motivované a je to tak mnohem lepší, než jen psát nějaké usnesení a zapomínal na ně po několika týdnech.

Takže bez dalšího povyku, tady jsou moje cíle pro rok:

Nahoru Cíle pro rok 2007

*Triatlon: Vlak alespoň 2x týdně pro každou kole, plavání, běh a dokončit olympijský triatlon v červenci 2007. Napsat sloupce jednou za dva týdny o zkušenosti.

*Síla školení: Vlak 3x týdně, získává lehká hmotnost a definice (při ztrátě tuku prostřednictvím triatlon trénink). Pořízení snímku v prosinci, potom každé 3-4 měsíce.

*Dvoře práce: Získejte zpět tvaru v prosinci 2006, pak řezané jednou týdně po dobu 1-2 hodin udržet v kondici. By měly mít pěkně zachováno dvoře.

*Výplata kreditní karty, autorádia: Set platby plánu provádět pravidelné platby. Oslavovat, když udělal!

*Uložit: Zrušit $ ___ nouzového fondu (otevřené online účet pro to, potom převod peněz), pak $ ___ zaplatit za období, pro Liberty fondu (a sledování různých kategorií v rámci Liberty fondu).

*Meditovat: Alespoň dvakrát týdně, přemýšlet o 20-30 minut.

*Pozitivní rodičovství: Staňte se klidnější, pozitivnější rodiče. Přestaň řvát a svižný. Naučte je s láskou. Bude denní praxe, s manželkou, aby mi pomohl.

*Zjednodušit: Reduce my needs. Reduce clutter. Reduce complications in life. Zjednodušit workday. Zjednodušit the house. Create times of peace (meditation, running, reading, quiet times with wife, kids).

*Take Action: Dělat věci, s cílem zvýšit povědomí a zlepšit globální oteplování, chudoba a Guam politické postavení.

zen-productivity ++
10 tipů pro ukončení kouření
Rok 2006 v Recenze - velký rok!
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: