Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

6 Tipy na dojíždění do práce na kole

Dnes ráno jsem jel na mém kole do práce (ve vzdálenosti asi 10 mil), a to cítil skvěle. Bylo to podruhé, co jsem udělal, že nyní - i to udělal minulý týden - a já doufám, že to je častější věc.
Mým cílem je dostat výkon (I'm školení pro [...]

Dnes ráno jsem jel na mém kole do práce (ve vzdálenosti asi 10 mil), a to cítil skvěle. Bylo to podruhé, co jsem udělal, že nyní - i to udělal minulý týden - a já doufám, že to je častější věc.

Mým cílem je dostat výkon (I'm školení pro triatlon) a zároveň pomoci životnímu prostředí a úspora peněz za plyn. Se zvyšující se ceny plynu tak v posledních několika letech, je to frustrující, aby nebyli schopni udělat něco je - ale teď jsem.

I když je to trochu strašidelné jízda na kole ve středu provozu, musím říci, že to byl skvělý zážitek. Nejenže se cítím opravdu dobře dostat výkon, ale měl jsem velký pohled na povahu jako já čele do práce, a to bylo mnohem více, než klidné a relaxační pravidelné dojíždění autem. Doufám, že se nakonec vybudovat mé výdrži tak, že můžu jezdit na mém kole z práce a alespoň třikrát nebo čtyřikrát týdně, nebo dokonce i pět dní v týdnu, ale zatím jsem se začíná pomalu, protože jsem nový pro cykloturistiku.

Tipy pro Dojížďka do Bike

  • Plánujte dopředu. Jedním z důvodů, proč lidé nemají dojíždí na kole, i když na kole, je to, že nechtějí být zpocený. Mám štěstí, protože moje práce právě instalován nový sprchový kout, ale před tím jsem měl v úmyslu použít sprchu v kanceláři vedle, nebo použít sprchu v nedaleké tělocvičně (dokonce stává členem v tělocvičně je levnější než zemní plyn) . Budete také potřebovat mýdlo a ručník a deodorant a dalších toaletních potřeb. Pak je tu otázka, jak dostat své oblečení do práce, což je můj další tip.
  • Odhoď šaty do práce ještě čas. Ty by mohly balení je do batohu, k nošení na zádech, ale dostane propocený záda. Můžete také dát je do košík a nosit je na stojanu, což je dobrá volba, ale možná nebudou chtít vaše oblečení vrásčitý z nějakého důvodu. Toto řešení jsem používal (a to není originální nápad) je, aby mé šaty do práce o den dříve. To také ušetří několik kilo navíc, které jsem, aby se na mém kole, což je problém, pro začátečníka jako jsem já. Dalo by se dokonce přinést oblečení po zbytek týdne. Nakonec, když jedu do práce pět dní v týdnu, bych mohl mít k poklesu týdenní jmění oblečení někdy na víkend.
  • Jakékoliv ol 'kolo bude dělat. Nemusíte ozdobný závodní kolo nebo turistické kolo nebo něco k dojíždění. Pokud máte starší horské kolo, které jsem si, že to dost dobrý. Nemusíte utratit spoustu peněz na kole a zařízení začít. Později se můžete vždy utratit více, trochu na čas, ale to, co jste si tu je dost dobrý pro tuto chvíli.
  • Mít náhradní trubice a nástroje a know-how pro změnu pneumatik. Nikdy nevíte, pokud budete mít ploché, a nechcete, aby se přilepil chůzi vaše kolo na několik kilometrů. Patch kit je dobrá, ale je to ještě snadnější, pokud si jen náhradní trubice, čerpadla, a správné nástroje, takže můžete rychle měnit propíchnutý trubice pro novou, a oprava starého později doma.
  • Být bezpečné. Jedná se o ne přemýšlet, ale je dobré přečíst na tipy na cyklistické bezpečnosti (viz odkazy níže), než v okruhu do provozu nebezpečné.
  • Je to vysokopecní! Jízda na kole je spousta legrace, jak jsem se objevil v posledních týdnech, a jízda do práce je mnohem, mnohem lepší než jízdy. Zkuste to. Budete ji milovat.

Jako vždy jsem vytáhl pár odkazů na dojíždění na kole y'all:

zen-productivity ++
10 tipů pro ukončení kouření
Rok 2006 v Recenze - velký rok!
2007: My Greatest Rok Nikdy
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: