Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Dosažení cíle s mým synem: Naše Harry Potter Marathon

V prosinci, můj synu Rain (9, který se v lednu), a já se na pátrání: přečíst prvních pěti Harry Potter knihy do filmu vyjde 13. července 2007. To nám asi sedm měsíců až pět číst knihy, ale pokud jste si přečíst těch knih, víte, že nejste dost [...]


V prosinci, můj synu Rain (9, který se v lednu), a já se na pátrání: přečíst prvních pěti Harry Potter knihy do filmu vyjde 13. července 2007. To nám asi sedm měsíců až pět číst knihy, ale pokud jste si číst tyto knihy, ty víš, že jsi docela dlouho (hlavně v posledních několika).

Je to také spíše jako výzvu, protože můj syn žije se mnou jen tři dny v týdnu. Ale jako moje dcera řekla, Rain a já jsme oba velmi určeny lidem, a my teď ukázala být na tuto výzvu.

Zatím jsme zazipování pomocí prvních dvou knih a končíme s třetím. Takže nás dvě dlouhé knihy číst v pěti měsíců, a jsem pozitivní můžeme udělat. Můžeme dokonce začít Book 6 před film vychází. Na dny, které Déšť je se mnou, budeme číst večer a pak jsem se probudila ho počátkem roku (obvykle v 5:30 hod.) a přečtěte si znovu do rána. A když není se mnou, jsem často volat jej a přečíst po telefonu na večer, když čte spolu se svou vlastní kopii na svou mámu domu.

Byla to skvělá zkušenost, jak toho dosáhnout Harry Potter maraton s deštěm. Zjistili jsme přečíst dříve, ale nikdy s touto frekvencí, a jsme vynaložit více času sama, než kdykoli předtím. Je to také velký snaží dosáhnout cíle s ním, protože nejen, že mi dává dobrý pocit, jako bychom dosáhnout našeho milníky na jeho cestě, ale dává mu to skvělý pocit taky. Takže nejen jsme velké výdaje společně čas a zábava, ale já jsem ho, jak výuku pro splnění cíle stejně.

To bylo tak velké, že chci dělat stejný typ, co s mými dalšími dětmi. Mám šest z nich, takže je trochu problém. Chci udělat něco, co je pro každý z nich něco, co můžeme bavit dělat, zatímco učení k dosažení cílů společně.

zen-productivity ++
10 tipů pro ukončení kouření
Rok 2006 v Recenze - velký rok!
2007: My Greatest Rok Nikdy
6 Tipy na dojíždění do práce na kole
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: