Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Ben Franklin to hack vylepšil - nesleduje mé cíle

A počet lidí, kteří zaslali asi Ben Franklin je ctností, což je jeden z nejlepších nápadů pro sledování vašich zvyklostí. Jsem přemýšlel o tuto myšlenku za poměrně dlouhou dobu, a právě tento týden rozhodla, že ho vyladit, aby byl můj vlastní cíle.
Vytvořil jsem jednoduchou tabulku pro sledování návyků a mé cíle, z výkonu [...]


A počet lidí mít posta o Ben Franklin je ctností , which is one of the coolest ideas for tracking your habits. I’ve thought o this idea for quite some time, and just this week decided to tweak it to fit my own cílů.

Vytvořil jsem jednoduchou tabulku pro sledování návyků a my cílů , Z výkonu až do ukončení kofein moje ráno rutinní to my debt and savings cílů.

Now, I mít a weekly schedule worked out so that each of these is scheduled for different days, so on this chart I mít the other days greyed out when I don’t need to worry o that goal or habit.

Takže tady je klíč: každý večer si prohlédnout můj den (as Ben Franklin did). I look through the boxes for that day, and put a dot for the habits or cílů I accomplished for that day, and an “x” for those I didn’t. My goal is to mít all dots and no “x”s. Then, I look at what’s coming up for the next day, so I am prepared for tomorrow.

I do this review as the last thing I do before going to bed. It has been working like a charm. Like any system, it only works if you work it, but so far I’ve been working it. I highly recommend this system, as it’s a great way not only to track your cílů and habits, but to motivate yourself to stick with it each day.

OK, já vím, je to velmi podobné Joe cíle , Ale já takhle analogový způsob ještě lepší. I vytisknout několik malých listů (polovina dopisu-velikosti plechu), vytiskne pěkný kryt se slova "Habit Kniha" na přední straně. Dejte jí šanci!

Viz též:

zen-productivity ++
100 způsobů, jak Have Fun s dětmi zdarma nebo Cheap
5 Způsoby GTD vám pomůže dosáhnout vašich cílů
Alow si být šťastní a hrdí na váš pokrok
Jsou tvé dny Crazy? Převzít kontrolu
Začátečník příručka pro GTD
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: