Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Nejlepší 8 Způsoby Zabývat se Odpůrci

Všichni jsme je měli, jak jsme se a jít po našich cílů, bez ohledu na to, kde jsme a co naše cíle mohou být: naysayers, odpůrci, kteří lidé tropit si žerty nebo máte vztek nebo nám sdělit nemůžeme udělat.
Odpůrci jsou velmi závažné činnosti, i když se zdá být jen s trochu legrace [...]

Všichni jsme je měli, jak jsme se a jít po našich cílů, bez ohledu na to, kde jsme a co naše cíle mohou být: naysayers, odpůrci, kteří lidé tropit si žerty nebo máte vztek nebo nám sdělit nemůžeme udělat.

Odpůrci jsou velmi závažné činnosti, i když se zdá být jen s trochu zábavy na našich nákladů.Nenechte se zastaví vás nebo vám dokonce pomalu dolů.

Jak se vypořádat s odpůrci? Každý z nich se bude lišit, ale zde je několik tipů:

  1. Nejprve se naučí identifikovat. Někdy jsme neuvědomuje, že někdo je, že se jedná o pomlouvač. Mohou být blízký přítel nebo manžel nebo jiné důvěryhodné osoby, a tak když se vysmívat, nebo řekněme negativní věci, věříme jim a vzít k srdci. Ale je tu rozdíl mezi jsou reálné a že je právě hlasující proti. Naučte se poslouchat, co říkají jiní, a podívejte se, jaké jsou vaše reakce. Pokud odrazuje od vás, dává vám pocit, že konec, pak snad je tato osoba je pomlouvač.
  2. Podívejte se, zda mají platné místo. Jak jsem řekl, někdy se prostě snaží být realistické. Mohou mít dobrý důvod pro jejich negativita. Krok zpět, objektivně přemýšlet o tom, zda jsou výchově skutečnou překážkou, která musí být překonána, a pokud ano, tak to, jak to překonat. Je to vzácně nepřekonatelné. Pokud chcete, aby ji dost, můžete si vymyslet řešení. Teď, když nejsou platné místo, čtěte dále.
  3. Zap žádné negativní myšlenky, které vám. Odpůrci se způsob užívání jejich negativní myšlenky a jejich převedení na vás. Najednou je tu semenářskému pochybností. A to může růst do obrovský dub na pochybách, s kořeny, které roztrhat základem vašeho cíle. Zastavit tyto negativní myšlenky co nejdříve. Push je, a myslím pozitivní myšlení místo. Nedejte jim překonat vás.
  4. Uvědomuji si, že vždy budou odpůrci, a ať se vám snímek jako voda na kachní zpět. V životě každého člověka, tam bude alespoň jeden pomlouvač, ne-li víc. Nemůžete jim úplně vyhnout. Ale nemusíte poslouchat je. Jen se usmívej, ať mluví. Jejich slova vás nemůže zastavit. Nemají vliv na Vás ignorovat jejich slov.
  5. Konfrontovat je a dostat je na vaší straně. Někdy pomlouvač je někdo blízko vás někdo nemůžete ignorovat. Pokud ano, je to nejlepší, aby si za pomoci této osobě namísto boje proti nim. To udělat co nejdříve. Řekněte jim, že tento cíl je velmi důležité pro vás, a nemůže to udělat bez jejich pomoci. Řekněte jim, že si uvědomujete, že mají pochybnosti, ale opravdu potřebujete, aby byly pozitivní, a podporovat vás. Mohou to být váš nejlepší spojence, nikoli vaše nejhorší pomlouvač.
  6. Smát se s nimi. Někdy lidé jsou nepříjemné, když si ke změně, a to s cílem zmírnit toto nepohodlí se budou vtipy nebo dráždit vás. To zřejmě nesouvisí ani tak s vámi, než se se svými pocity. Nevědí, jak jinak řešit s touto změnou. Uvědomit si to, a jen smát. Pokud budete mít to jako dobrý vtip-povahy, někdy to je odzbrojit. Mohou nadále vtipy, ale nebude to za čas a nebudou mít co největší vliv na vás, když jste právě udržet smíchy.
  7. Už counterarguments připraven, a informovat je. Někdy lidé jsou jen špatně informovaný. Mohou mít nedorozumění o tom, co děláte. Znát všechny své argumenty, a společný potenciál argumenty a mají counterarguments připraven. Do vašeho výzkumu, a musí být velmi informováni. Tedy pokusit se vzdělávat vaše pomlouvač. Pokud si to správně, s kladnou, loajální postoj, můžete skutečně získat osoba, která má poslechnout, a možná dokonce změnit jejich mysl. Pokud ne, aspoň víte lépe a nemusíte nechat své argumenty vytvoří bezpochyby ve své mysli.
  8. Být bezpečné s vědomím, že děláte něco dobrého. Někdy není nic co můžeš udělat. Nemůžete vyhrát nad nimi nemůžete vyhnout se jim, nemůžete smát s nimi. Takže jste si to prostě ignorovat a udržet si říkal, že když se vám dosáhnout vašich cílů, které bude vaše odměna za trvalé této pomlouvač.

Opět platí, že vždy budou odpůrci ve vašem životě. Ale oni jsou jen další překážky, které musíte překonat se dostat ke svému cíli. Vždy budou existovat překážky, ale pokud si myslíte, že pozitivní, a hledat řešení, můžete porazit (nebo si je k vám).

Viz též:

Předchozí příspěvek: Top 20 Motivace Hacks - #8

Následující příspěvek: Top 20 Motivace Hacks - #7

zen-productivity ++
5 Způsoby GTD vám pomůže dosáhnout vašich cílů
Alow si být šťastní a hrdí na váš pokrok
Jsou tvé dny Crazy? Převzít kontrolu
Začátečník příručka pro GTD
Ben Franklin to hack vylepšil - nesleduje mé cíle
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: