Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Dobrovolná

To minulé vánoční sezony, jsem chtěl dostat své děti do reálného duchu Vánoc, a tak jsme hledali možnosti pro dobrovolníka či darovat do dobrých příčin v posledním měsíci. My to líbilo natolik, že chceme, aby i nadále je celoročně. Je to skvělý pocit udělat něco dobrého.
Jsme se podíleli na Angel [...]


To minulé vánoční sezony, jsem chtěl dostat své děti do reálného duchu Vánoc, a tak jsme hledali možnosti pro dobrovolníka či darovat do dobrých příčin v posledním měsíci. My to líbilo natolik, že chceme, aby i nadále je celoročně. Je to skvělý pocit udělat něco dobrého.

Jsme se podíleli na Angel Tree program každé z našich dětí, nákup dárků pro děti, jejichž rodiče jsou ve vězení. To bylo hodně legrace. Také darované použité hračky v dobrém stavu, že děti nemají hrát se už do Armády spásy spořivost obchodě. Jsme hledá, jak se na potravinové pomoci slouží bezdomovcům polévku kuchyně zde na Guamu.

Také se rozhodl dobrovolně Armády spásy zvon-vyzváněcí povinností. Jeho žena se třemi dětmi v jednom dni, a já byla naplánována na dva následující den. Nicméně, jsem uvízl v práci, nemohl vyzvednout děti na čas, a nakonec to všechno dělá můj osamělý.

Po zvonění na zvonek a pískání Vánoční koledy (zapomněl jsem slova) na dvě hodiny, zde jsou mé tipy na někoho, kdo dělá toto:

1.Přiveďte vodu a občerstvení. Dvě hodiny je delší dobu, než byste čekali, a vy určitě dostanete žízeň a mám docela hlad (to bylo kolem večeře času).

2.Nepokoušejte se sami. Dvě hodiny zvonění na zvonek a pískání bez přestávky je velmi únavné. Pokud máte děti, alespoň tu trochu odpočinku, a pokud máte jiný dospělý, můžete druhu dát navzájem přestávky.

3.Přinést skládací židle. To souvisí s č. 2 ... pokud existuje více než jeden z vás, jedna osoba může mít přestávku, zatímco jiné jsou na zvonění zvonů a zpěv.

4.Vytisknout Vánoční koleda texty. I can't remember všechna slova, žádné koledy. Ani Jingle Bells. Takže vytisknout a zpívat o ně se svými dětmi. Je to velmi slavnostní.

5.Přineste Santa čepice. Je to zábavný a veselý a plný vánoční duch. Také zvonit zvony. Proniknout do ducha to!

6.Nedovolte nikomu tlak. Vždy jsem měl pocit viny, když budu chodit do zvonu ringers bez darování alespoň některé změny. Ale jako zvoník, viděl jsem to z jiného pohledu. I didn't soudit kdokoliv, není a snažil se dívat se na lidi, protože by chodili, takže by nebylo myslím, že byl soudě nich. Myslím, že lidé stále cítí vinen tak jako tak, ale nikdy jsem nechtěl, aby někdo pocit, že byli zavázáni darovat. Pořád mám spoustu darů tak jako tak. Lidé byli velmi štědré, a co se jim mohl dát, byla jsem velmi appreicative - od $ 5 na 5 centů!

Ať děláte, dobrovolník za něco. Budete ji milovat, a organizace, které vám pomohou se rád za to. Dobrovolníci jsou tolik potřebné komodity.

zen-productivity ++
Jak jsem se stal vstávat brzy ráno
Mind jako voda
Moje GTD Provádění
Recept na ploché Žaludek
3 kroky k Trvale Clear Stolní
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: