Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Získání Zdravá a fit, část 1

JD přes jeden z mých oblíbených blogů finance, Get Rich Pomalu, posta nedávno o tom, jak on používal wellness trenér získat zdravější a montér. Ten sdílí své zážitky a některé výborné spropitné, a doporučuji ke čtení.
Je mi to myšlení: jsem se naučil tak za poslední rok, od čtení a od [...]


JD přes jeden z mých oblíbených blogů financí, Zbohatneš Pomalu , Vysílaných v poslední době o tom, jak mu používá wellness trenér získat zdravější a montér . Ten sdílí své zážitky a některé výborné spropitné, a doporučuji ke čtení.

Je mi to myšlení: jsem se naučil tak za poslední rok, od čtení a z pokusů a omylů, že jsem mohl být slušný trenér jsem se trochu více přípravy. Nemyslím si, že je to něco, co jsem si opravdu sledovat, ale myslel jsem, že bych sdílet některé věci jsem se naučil.

Dnes uvidíme podívat na první část dostává zdravější a montér - zdravé stravování. (Viz takéVidět Část 2 Získání Zdravá a Fit - Cvičení Edition)

Pravidla pro zdravé stravování

Zdravého stravování je něco hodně z nás chtějí udělat, ale máme takový pevný čas, protože pokušení a práci doma i na cestách. Nebudu lhát a tvrdit, že provádění změn ve vaší stravě je velmi jednoduché, ale budu raditprotitvorby a drastické změny ve prospěch tvorby postupných změn.

Například jsem docela zdravé jíst hned, ale moje současná strava je kumulace malých změnách jsem se v průběhu času. Poprvé jsem začal jíst maso štíhlejší, a snaží zahrnout více ovoce a vegetariáni. Pak jsem přidal ve zdravější snídaňové cereálie, ovesné vločky, celé zrno chleby. I přepne na nižší obsah tuku mléka a dalších nízká-tuk možnosti. I jedli více ořechy, a snažil věci jako lněná semena. Nakonec jsem měl docela zdravé výživy (kromě bonbónů), ale pak jsem se stal vegetarián. Jsem vyřízl maso úplně, včetně kuřecí maso a ryby. Nakonec jsem začal vyřadilo mléčné výrobky a vejce, a začali pomocí soymilk a ostatní sójové produkty. I pomalu vyzkoušeny veganské recepty, do té míry, že jsem nyní téměř 100% veganské a milující každou minutu na to. V poslední době jsem se pokoušela vystřižené kofeinu a sladkosti, ale postupně. Pokud se pokusíte řezání jednu malou věc ven v době, případně si zvyknout na změnu a to se stane běžnou pro vás. Potom opakujte postup.

Zdravého stravování Pravidlo č. 1: Vyberte jednu nebo dvě věci, pro změnu o své stravě, a začít se prostě ty. Každý týden nebo dva, zkuste něco zdravého a začlenil ji do své denní nebo týdenní menu.

Jiná věc jsem se naučil, že když jsem se snaží vystříhat něco špatného, je dobré ji nahradit něčím zdravé a chutné, že jsem se těšit. Podobně jako kofein - I am řezání na kávu a nahradit ji vodou. Udělal jsem, že dříve, než s koly (i když budu mít příležitostné cola, ale ani zdaleka tak často). Teď jsem rád pitné vody namísto více sladkou věci. I nahrazuje mléko s mnohem zdravější sójové mléko, a teď jsem rád sójové mléko. Totéž s vegetarián burgry, zdravých obilovin, celé zrno chleba a další. Najít zdravé volby, které miluješ - vytvořit seznam a udržet je blízko.

Zdravého stravování Pravidlo číslo 2: Při řezání se něco špatného ze své stravy, nahradí ho něco zdravější a chutné.

Jsem se také dozvěděl zapracovat řadu nejen ovoce a zeleninu, ale ořechy, vápník-bohaté potraviny (jako soymilk vápenatý-alkoholizovaná Úř a tofu, mandle, a listové zeleniny), potraviny s dobrými tuky (např. olivový olej, flaxseeds, mandle atd.), vysokým obsahem bílkovin, ale štíhlé potravin (například tofu, sójové bílkoviny, ořechy, fazole), a high-vláknového potravin. Co jsem vyhnout, jako rána, jsou věci, s vysokým obsahem nasycených tuků nebo příliš sladký (jak jsem řekl, jsem se na to řezání více a nyní).

Zdravého stravování Pravidlo číslo 3: První věcí, které jsou vystřižené smažené, mastné potraviny (stejně jako v McDonald), a tak to je moc sladký (koblihy, koly, Candy) a další nekvalitní potraviny. Do neřezaných to úplně, ale start do fáze, že se postupně, a nahradit ji zdravější, chutné věci (viz první dvě pravidla).

Dalším důležitým pojem je jíst malé porce. Použil jsem na hromádku moje deska vysoká, ale je to jistý způsob, jak žírnosti. I pomalu zkrátit na mé porce přidáním zdravé svačiny mezi jídly. Klíčem je zde naplánovat si to tak, že budete muset nejen vaše tři čtverce, ale možná i mezi jogurtem a ovocem, nebo místo s velkou oběd, co mám dělat a mají dvě malé sendviče.

Zdravého stravování Pravidlo č. 4: Jezte menší porce a častěji během dne. Pokud budete čekat do doby, kdy jste opravdu hladoví, budete prase ven.

To mě vede k dalším velkým pojem: pokud jste již bude na silnici, musíte plánovat dopředu, nebo budete nakonec jíst něco pohodlnější (čti: fast food), které nebude jako zdravý a bude určitě být dražší. Když jdete nakupování, podívejte se na zdravé svačinky, které se vám líbí a pak balení je, když jdeš do práce nebo na silnici. Blue kukuřičné chipsy, oříšky, rozinky, ovoce, vegetariáni, nízký obsah tuku-preclíky a podobně jsou dobré věci balit a snadno přenosné.

Zdravého stravování Pravidlo číslo 5: Pack zdravé svačinky vzít s sebou, a plán na jídlo, když jdete na silnici.

Dalším důležitým bodem: tyto věci nebude znatelný rozdíl hned, alespoň ne na vaši pás. Ztráta hmotnosti - zejména tuku - nesmí dojít přes noc, nebo budete snadno získat zpět. Buďte trpěliví, a myslet dlouhodobě. Nehleď pro rychlé opravy.

Zdravého stravování Pravidlo číslo 6: Set-dlouhé období cíle a neočekávejte rychlé výsledky. Buďte trpěliví!

Existuje mnoho dalších rad, ale to jsou základní pravidla zdravého stravování, které je základem pro získání vhodné. Začlenil tyto pravidla jeden po druhém, pomalu, a uvidíte velkou změnu v čase. Budete milovat sami sebe za to!

Vidět Část 2 Získání Zdravá a Fit - Cvičení Edition .
Vidětalso:

 • Snažím se jíst zdravěji? Proveďte změny životního stylu a mají podvádět den
 • Zdraví tip: Zkuste jíst vegetariánská někdy
 • 6 Tipy na dojíždění do práce na kole
 • zen-productivity ++
  6 Tipy na dojíždění do práce na kole
  Dosažení cíle s mým synem: Naše Harry Potter Marathon
  Baby Makes Osm: Zvyšování Šest děti - Část 1
  Baby Makes Osm: Zvyšování Šest děti - Část 2, organizaci vydání
  Email Zen: Clear Out své e-mailové schránky
  Zen Habits - Czech
  Vyhledávání naše internetové stránky: