Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Love Life, není Stuff


Zamilovat se do života.

Doručovací napsané Leo Babauta .Následuj mě Cvrlikání .

Jsme v lásce s věcí - s nákupy, s nabývající s vlastnící, sběrem.

Pojďme touze po životě místo.

Naše posedlost tak stala nezdravé.Až budeme mít za neplatné v našich životech, máme koupit věci.Když máme problémy, budeme kupovat veci.A tyto věci jsou stále větší a dražší, větší a lesklejší ...více bezodpadových.

Tato posedlost se tak vede k vlastnění hodně, mají hodně nepořádek ...a ještě tohle není vyplňte náš život smysl.

To vede k hluboké dluhu, od nákupu tak moc, a které potřebují větší domy a skladovací prostory, aby obsahoval všechno.Finančně jsme na tom hůř, než kdy jindy, protože v této posedlosti věci.

Nakupujeme věci, když jsme v depresi, máme koupit věci pro jiné ukázat, jak moc je máme rádi ...a tímto způsobem, tak je oddělena od nás skutečně zabývá naše emoce blokován nás skutečně připojení s ostatními.

Podívejme se, že nahradí vilnost materiály s vilnost pro život.

Některé myšlenky:

  • Znovuobjevit vášeň pro život.Dostat ven a cítit povahu, ocení krásu světa kolem sebe.Získejte aktivní, dělat nějaké zahradnictví nebo yardwork hrají sportu, jít na procházku, vezměte túru, jít na plavání, jízda na kole.Pocit, že život Coursing díky vám.Breathe je palce
  • Dej zážitky jako dárky, ne věcí.Namísto nakupování někdo přijde narozeniny nebo Vánoce, myslet na zážitek si můžete dát jim místo.A den s tebou, děláš něco zábavnější, visí ven, vaření, hraní, povídání, zkoumání.A legrace čas na park nebo pláž.Něco jiného než běžné.Zážitek je mnohem významnější než objekt.
  • Spojte se s ostatními.V reálném životě.Pokud nemáte visel ven s přítelem nedávno se mu zavolat a jít pověsit.Vemte si kluk od TV nebo video hry a hráč si ji mimo to něco udělat.Jít na rande s vaším partnerem.Navštivte mámě nebo prarodiče.A být přítomni, přičemž si s nimi - opravdu poslouchat, skutečně existuje.
  • Vypořádat s vašimi emocemi.Máte-li muset kupovat věci, nakupovat, když jsou s emocionální problémy, být si vědom toho.Pak se zabývají základní emoce, spíše než pomocí nakupování jako způsob, jak zapomenout na ně.Pokud jste v depresi, nebo stará, nebo osamělý, řešit ty.Najít řešení, zjistit, co je příčinou jejich.Dobrá zpráva: zažívá život, získat aktivní a komunikace s ostatními všechny vám pomohou vypořádat s těmi, emocionální problémy.
  • Odpojte vaše oddanost věci.Někdy jsem ochotny dát něco nahoru, i když nemám opravdu používat.A to je, když se ptám sama sebe: "Proč?" Co mě drží zpátky od zbavit tohoto dispozici? Někdy se položka má emocionální spojení, ale pak si uvědomím, že je to jen jeden objekt, to není emoce nebo skutečný zdroj emoce.Pak budu mít přehled o položku, nahrát ji na svůj počítač, a zbavit se objektu.Cítím uvolněný, protože jsem se člení návěs na fyzický objekt (ale uloženo v paměti).Pokud jsou připojené k objektu, na to, proč - to není zdravé v dlouhodobém horizontu.
  • Uvědomuji si, že život není tak, je o co jde.Objekty jsou jen objekty - pokud je ztratíte, když se dostanou ukradeno nebo zničeno ...to není velký problém.Jsou to právě objekty - není tvůj život.Tvůj život je řada momentů, které se vypařující prostřednictvím svého vědomí právě teď, a jak používat tyto okamžiky a co vyplnit jim je to, co opravdu záležitostech, nikoli to, co vyplnit váš domů.Na konci této krátké cesty, budete ohlédnout a vzpomenout své zkušenosti, že lidé, kteří vás miluje a miloval vás zpátky, co jsi udělal a neudělal.Není co jste měli.

--
Přečtěte si více o zjednodušení ve své knize, Síla Méně .

zen-productivity ++
A Beautiful Metoda se nalézají Klid
Přesto se.
Dýchat.
Jak dát Změny Vše
Jak se chovat jako Stop Takový Big Baby
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: