Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Mind jako voda

Jak jsem vyslán asi moje GTD provedení, jsem začal přemýšlet o tom, co mě oslovuje nejvíce o GTD. Samozřejmě, je jeho celková organizace a kompletní odchyt všechno ve vašem životě. Je zde čistý stůl a schránky dosáhnout tohoto systému. Mám rád všechno.
Ale co opravdu odvolání mi je [...]


Jak jsem vyslán o mém GTD provádění , Jsem začal přemýšlet o tom, co mě oslovuje nejvíce o GTD. Samozřejmě, je jeho celková organizace a kompletní odchyt všechno ve vašem životě. Je zde čistý stůl a schránky dosáhnout tohoto systému. Mám rád všechno.

But what really appeals to me is the idea of attaining a “Mind jako voda” state. I have to admit, I haven’t completely achieved this yet, as many GTDers have not. But GTD does bring me much closer to this ideal, and as I get better at the GTD habits, and trust my system more, I get closer each day.

Připomíná mi citovat z Bruce Lee:

Vyprázdněte svou mysl, je beztvarý. Beztvárný, jako voda. Pokud umístíte na šálek vody, stane se z kalicha. Dáš vodu do láhve a stává se láhev. Vy ji v čajník stává se čajník. Nyní můžete průtok vody, nebo je možné havárie. Být voda příteli.

I think the appeal is the calmness and peace that you are trying to achieve. Have everything in its place, and empty your mind of busy-ness and junk. Then your are ready for anything that comes your way. Sometimes when I don’t feel this way, I look at others around me, and realize that I have come a long way towards Mind jako voda.

Bude probíhající úsilí. Drž mi palce.

Podobná místa jinde:

Viz též:

zen-productivity ++
Email Zen: Clear Out své e-mailové schránky
Získání Zdravá a fit, část 1
Získání Zdravá a fit, část 2 - Cvičení Edition
Moje ranní Rutinní
Jak jsem se stal vstávat brzy ráno
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: