Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Moje GTDProvádění

Viz též: začátečník příručce pro GTD.
A oblíbené téma mezi GTDers se GTDpopisující jejich provádění. Nebudu se namáhat a být non-konformista zde - uvidíme skok do rozjetého vlaku.
Stejně jako u většiny GTDers jsme vyzkoušeli několik různých nastavení. To bude můj další příspěvek. Nyní, dovolte mi popsat moje současné nastavení:

Pocket notebook - [...]

Viz též: začátečník příručce pro GTD.

A oblíbené téma mezi GTDers se popisují jejich GTD provedení. Nebudu se namáhat a být non-konformista zde - uvidíme skok do rozjetého vlaku.

Stejně jako u většiny GTDers jsme vyzkoušeli několik různých nastavení. To bude můj další příspěvek. Nyní, dovolte mi popsat moje současné nastavení:

  • Pocket notebook- Jsem všude kolem sebe jen jako nástroj zachytit. Jakékoliv myšlenky, na-DOS, projekty, kalendář tak, že sbírám zatímco Nejsem u počítače se zachycené v notebooku a převedena na můj kalendář akcí seznamů nebo později. Jsem také experimentoval s PocketMod , A to, co opravdu chci je Moleskine kapesní notebook , Ale já jsem říkal, že udržet se chlad z Moleskine neospravedlňuje jeho dodatečné náklady na vrcholu volný notebooky mám v práci.
  • Skladby- To krásný program , Napsaná v Ruby on Rails, byl napsán speciálně pro GTD a po vyzkoušení mnoha jiných on-line a off-line aplikace, je to rozhodně nejlepší. Mohu jej používat pro všechny mé souvislosti akci listy, moje někdy / možná seznam, moje čekání-na seznam a moje projekty.
  • GCal- OK, já nejsem první GTDer milovat Kalendář Google, ale je to prostě nejlepší, a to se stará o všechny mé potřeby kalendářovým. Pro tvrdý krajiny jenom.
  • Gmail- Dalším populárním email app s GTDers, nic jiného srovnává. Je horniny.
  • Misc- Jiné než tyto hlavní nástroje, mám schránce doma a pracovat, podání systémů na obou místech, a velmi čistý stůl .

A few other posts on GTDimplementations:

Viz též:

zen-productivity ++
Získání Zdravá a fit, část 1
Získání Zdravá a fit, část 2 - Cvičení Edition
Moje ranní Rutinní
Jak jsem se stal vstávat brzy ráno
Mind jako voda
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: