Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Moje ranní Rutinní

Dnes jsem začít nový zvyk: moje ranní rutiny (které mají být upřímný, jsem začal před pár dny). Všichni v tomto měsíci jsem se zaměří na tvorbu mé ráno běžné každodenní zvyk.
Jsem skutečně pokoušel různé verze ranní rutina v uplynulém roce, a které jim nesmírně líbilo. Jen jsem nebyla přilepená s jedním [...]


Dnes jsem začít nový zvyk: moje ranní rutiny (které mají být upřímný, jsem začal před pár dny). Všichni v tomto měsíci jsem se zaměří na tvorbu mé ráno běžné každodenní zvyk.

Jsem skutečně pokoušel různé verze ranní rutina v uplynulém roce, a které jim nesmírně líbilo. Jen jsem nebyla přilepená jednou za celý měsíc nebo více, a to je cílem tohoto měsíce.

Důvodem Rád s ranní rutiny je v tom, že nejen to vštípit smysl pro účel, mír a rituál na můj den, ale je zajištěno, že se mi některé věci udělat každé ráno ... a to mé cíle. I'm zrušení dopolední čas jako čas klidu a pohody, a doba, kdy se malé kroky každý den k mé cíle.

Tady je můj ranní rutiny, v současné době (v závislosti na ladění později):

Ranní Rutinní

  1. Wake v 4:30 am
  2. Pití vody.
  3. Sada 3 Nejdůležitějších věcí (MITS) pro dnešek.
  4. Fix obědy pro děti a já.
  5. Jíst snídani, přečíst.
  6. Cvičení (běh, kolo, plavání, pevnost nebo yardwork) nebo meditovat.
  7. Sprcha.
  8. Wake & manželka děti v 6:30 am

Pár vysvětlení: MITS se, že jsem za den znepokojení alespoň jednu položku na jeden z mých cílů, a asi 1-2 věci musím dokončit práci. K dispozici bude více, že jsem se během dne, ale mým cílem bude dokončit alespoň tyto tři MITS.

Pokud jde o výkon a meditovat položky, mám harmonogram, kdy jsem jednu vykonávat každé ráno (kromě pátku, kdy mám v plánu meditovat alespoň po dobu 10-15 minut). Vlastně jsem také často výkon na večery příliš, a tak o několik dní budu mít dva workouts - možná na kole v ranních hodinách a plavat ve večerních, například. Moje tělo se stále používá k získávání, tak uvidíme, jak to funguje.

Pokud jde o probuzení v 4:30 hod., jsem začala dělat to, že během posledních několika měsíců - před tím to bylo 5:00 a 5:30, a to dříve než v loňském roce jsem se probral v 6:30, takže jsem se opravdu stal vstávat brzy ráno jen v loňském roce. I napsal více o tom zde .

Look for updates to my goal of sticking to my Ranní Rutinní this month.

Viz též:

zen-productivity ++
Baby Makes Osm: Zvyšování Šest děti - Část 1
Baby Makes Osm: Zvyšování Šest děti - Část 2, organizaci vydání
Email Zen: Clear Out své e-mailové schránky
Získání Zdravá a fit, část 1
Získání Zdravá a fit, část 2 - Cvičení Edition
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: