Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Recept na ploché Žaludek

Po dlouhou dobu jsem chtěl zhubnout. Vím, že teď je to chyba. Hmotnost je pouze jedním z faktorů - štíhlé svalové hmoty, procento tělesného tuku, poměr pasu k hip atd. jsou všechny stejně důležité.
Za to, že jsem chtěl získat šest-pack abs. To je také jeden hloupý gól. Za prvé, většina [...]


Po dlouhou dobu jsem chtěl zhubnout. Vím, že teď je to chyba. Hmotnost je pouze jedním z faktorů - štíhlé svalové hmoty, procento tělesného tuku, poměr pasu k hip atd. jsou všechny stejně důležité.

Za to, že jsem chtěl získat šest-pack abs. To je také jeden hloupý gól. Za prvé, většina lidí nejsou geneticky naprogramována na ty druhy abs. Za druhé, i supermodels a modely, které mají šest-balíčky nemají nimi pořád. Obvykle mají málo tuku, a pak ho vypálit v týdnech před focení.

Takže můj cíl je nyní mít ploché žaludku. Je opravdu třeba se dostat do přijatelné procento tělesného tuku, ale já dont 'mít snadný způsob měření, že. A byt žaludku může být měřena v zrcadle, nebo moje žena. Nemám potřebu mít definovány abs, ale ztratili část mého žaludku tuku a dostat se plošší. Chcete-li mi, že bude vypadat dobře, cítit se dobře, a je zdravější.

Jsem udělal můj výzkum a vzdělávání, co je pracovní zatím pro mě, tady je to tři kroky k bytu žaludku:

1.Cardio, kardio, cardio. Dělat všechny abs cvičení na světě se nic dělat, pokud máte vrstvou tuku pokrývající to. Doing sílu školení, nebo zvedání závaží, by pomohlo, ale ne tolik jako aerobní cvičení. Takže můj plán je, aby i nadále mé běží, a přidá se v plavání a cyklistika. Mám v plánu udělat alespoň 30 minut kardio 6 dní v týdnu. Na několik dní budu dělat více - 45 minut, hodinu, dvě hodiny, ještě na dlouhé dny. I'll start v krátké na kole a plavat, tak jako jsem se běží, dokud jsem vybudovat moje vytrvalost. A rychle na vědomí: interval školení je také skvělá, a já ještě přidám, že po mé vytrvalosti je lepší. Pokud chcete přidat nějaké ab cvičení po kardio, že je skvělé, ale podívejte se na práci celého trupu, nikoli jen horní abs -, která obsahuje nižší abs, dolní části zad a svalů, které zábal kolem své strany.

2.Méně tuku a cukru. Je to tak jednoduché. Americká strava je obvykle naplněný tuku a cukru, a nikdy si byt v žaludku, že recept. Vystříhat masa, pokud můžete, a dokonce lépe, vystřižené mléčné výrobky a vejce. Ale když není možné, alespoň jíst libové maso (nízká-tuk krůtí maso, kuřecí prsa bez kůže, libové maso, ryby), a drž se dál od smažená jídla a příliš mnoho sladký dezerty. To neznamená, že budete muset hladovět sami - pokud budete jíst zdravě, můžete jíst skutečně hodně - nebo připravit sami moc, ale jíst jen špatné věci v moderování. Veganské stravě je nejlepší, zvláště pokud je to vyvážená, bohatá na rostlinné bílkoviny a vápník a minerály, plná čerstvého ovoce a vegetariáni, a vysoký obsah vlákniny.

3.Dejte jí čas. Pokud chcete mít ploché žaludku do 3 týdnů nebo dvou měsíců, na to zapomeň. Ztráta tuku potřebuje čas, a je to nezdravé ztratili příliš mnoho váha příliš rychle. Cílem pro 1-2 lbs. týdně. Postupné hubnutí je zdravější, a které by mohly být trvalé v čase. Přejít na změnu životního stylu, něco, co lze žít po zbytek svého života, nebo budete jen yo-yo. Je to maratón, ne sprint.

Některé odkazy na ploché žaludku čtení:

Traineo: Dosažení Byt Žaludek

Přejít Zeptejte se Alice!: Chci byt žaludek!

Čtyři tajemství plochý žaludku

zen-productivity ++
Získání Zdravá a fit, část 2 - Cvičení Edition
Moje ranní Rutinní
Jak jsem se stal vstávat brzy ráno
Mind jako voda
Moje GTD Provádění
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: